ביקורת שלי למקלדת אלחוטית TEAC SX 60 - כל מי שמחפש סט אלחוטי מוזמן לקרוא ולהפנים - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת שלי למקלדת אלחוטית TEAC SX 60 - כל מי שמחפש סט אלחוטי מוזמן לקרוא ולהפנים

gadits

Recommended Posts

קישור למקלדת בזאפ

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=597908

רכשתי את המקלדת הנ"ל לפני כ3 חודשים ונחשו מה?.....................עדיין לא החלפתי תסוללות בעכבר וגם לא במקלדת!!!

ואני לא מדבר על סוללות חזקות נטענות כמו GP2700 אלא על הסוללות הרגילות שקיבלתי יחד עם המיקלדת!!!

ואני אדם שמשתמש לפחות כ4-5 שעות ביום במחשב.

חווית שימוש מקלדת

המיקלדת היא כמו מיקלדת של מחשבים ניידים מבחינת התחושה - כלומר ללא קליקים אלא בעלת הקלקה שקטה

האמת היא שצריך להתרגל לזה מכיוון שאין ממש פידבק להקלדה. אבל זה ממש לא נורא!!!

המקלדת היא מאוד קלה ונעימה להחזקה, ולדעתי האישית היא גם ניראית מצויין

הכפתורים שלה בצבע שחור ומסביב זה מן כחול מטאלי כזה.

על המקלדת יש גלגל VOLUME ממש נוח לצורך הנמכה והגבהה במוסיקה/סרטים.

ובנוסף יש גלגלת קטנה שמשמשת כמו הגלגלת שבעכבר. נוח מאוד לאינטרנט לצורך גלילה, וגם לקריאת מסמכים

אני מצאתי שימוש כיפי נוסף לגלגת וזה במשחקים, ששם אני יכול להחליף נשקים באמצעות הגלגלת.

חווית שימוש עכבר

העכבר הוא עכבר בטכנולוגית לייזר, כלומר ללא האור האדום שיש בד"כ בעכברים אופטיים

מה שגורם לעכבר לצרוך מעט מאוד חשמל, ולכן הסוללה מחזיקה להמוווווווווווון זמן.

שלא לדבר על זה שעל העכבר עצמו יש כפתור כיבוי והדלקה למקרים בהם לא משתמשים בעכבר תקופה ארוכה, על מנת עוד יותר לחסוך בסוללה.

העכבר מדוייק יחסית, ובעל כפתור ייעודי לשינוי הDPI, מאוד נוח במידה ותוך כדי שימוש רוצים לשנות את מידת הדיוק של העכבר.

העכבר מתפקד גם כשלט מדיה סנטר לעניים, שכן יש עליו כפתורים ייעודיים להפעיל שיר/סרט, להריץ קדימה/אחורה.

טווח קליטה

הסט מגיע עם משדר קטן מאוד שניראה כמו DISK ON KEY לחיבור USB

השידור הוא בטכנולוגית 2.4GHZ שזה אומר טווח שידור של עד 10 מטרים.

טווח הקליטה של הסט הזה איך לאמר...........................................מ צ ו י י ן

עשיתי ניסיון והלכתי כ3 מטרים לחדר אחר שבכלל לא בטווח הראייה של המשדר והקלדתי טקסט

חזרתי לחדר בו ממוקם המחשב........והפלא ופלא, לא היתה חסרה אפילו אות אחת.

לסט הזה אין שום לאגים, לא במשחקים ולא בשימוש רגיל, שלא כמו סט אחר שהיה לי שהיה מדגם 1000

ששם במשחקים פתאום הוא לא היה מזהה את הלחיצות שלי, ולפעמים בהקלדות הוא היה מחסיר לי אותיות אם הייתי מקליד מהר מידי.

לסיכום

אחד מהסטים האלחוטיים הטובים ביותר בהם השתמשתי,

יתרונות

טווח קליטה - מדהים, ללא שום ניתוקים

משדר קטן מאוד.

צורה חיצונית יפה מאוד.

הקלדה שקטה ללא קליקים (דורש הסתגלות)

חסכוני מאוד מאוד בסוללות- כבר 3 חודשים ועדיין לא החלפתי את הסוללות הרגילות שקיבלתי עם הסט.

כפתור VOLUME על המקדלת

כפתור גלילה על המקלדת

כפתורי MEDIA CENTER על העכבר להפעלת סרטים/שירים

כפתור DPI על העכבר לשינוי מידת הדיוק.

חסרונות

אין חיווי תאורה לCAPS LOCK , NUM LOCK וכו' על המקלדת עצמה אלא רק על מסך המחשב.

אבל זה כדי לחסוך בסוללות אז לא יודע אם זה ממש חסרון.

במחיר שלה 194 ש"ח זה פשוט הדיל הכי טוב שיש!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק :xyxthumbs:

התקנתי והשתמשתי קצת בסט הזה במחשב של חבר שלי - מדובר בסט מצוין עם פיצ'רים שימושיים, טווח קליטה מעולה ואין מחלות ילדות של סט (בעיקר השהייה [לאגים] וניתוקים).

מצד שני, לא מדובר בסט הכי נוח בעולם וצריך להתרגל אליו.

העכבר בDPI גבוה קצת מהיר מידי ונותן תחושת חוסר דיוק, אני העדפתי אותו על DPI נמוך.

המקלדת גם דורשת הסתגלות אליה, וכמו שנאמר - המקשים עדינים וחרישיים ועניין הפידבק על ההקלדה (קולי ומגע) לוקים בחסר.

הייתי מציין גם את הסט המתחרה - A4TECH GK-770D (G6)

http://www.a4tech.com/ennew/product.asp?cid=100&scid=134&id=504

מקלדת ועכבר מלאים פיצ'רים (אהבתי את כפתור הOffice בעכבר. מזכיר קצת את קרייסיס).

אחותי משתמשת בסט הזה והיא מאוד מרוצה (כשאני עבדתי עליו הייתי מרוצה מאוד מהמקלדת, מהנוחות והדיוק של העכבר קצת פחות. אבל אולי זה בגלל שאני משתמש ב-MX1000).

עוד חסרון של העכבר זה ניתוקים לכמה שניות. ייתכן שזו בעיה במחשב של אחותי (יש לה בעיה בלוח אם עם כל כניסות הUSB, והמשדר האלחוטי מתחבר בUSB).

הערה קטנה - שני הסטים הנ"ל עובדים בטכנולוגייה של 2.4GHZ - כלומר שידור לטווח מוגדל (כ-8 מטרים).

קיימים סטים רבים בעלי נוחות שימוש טובה מאוד העובדים ב27mhz בעלי טווח שבין 1-3 מטרים (לרוב הטווח נוטה לכיוון המטר וקצת).

אם הטווח מהווה שיקול משני בקניית הסט, הייתי הולך על סטים מוכרים כמו EX110.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני קניתי את ה- SX20 שדומה מאוד לסט המדובר, ולצערי עברו תחתי כבר 2 סטים אם אותה בעיה של תקיעות בעכבר ובמקלדת, גם מטווח קצר.

ייתכן שמאחר שהמכשיר עובד תחום תדר 2.4GHZ כלומר זהה ל WiFi ו DECT הוא רגיש לרעשים ממקורות הנ"ל.

בכל מקרה אנילא הולך לקחת עוד מקלדת כזו כדי לבדוק את העניין -מבחינתי מדובר במוצר סיני זול ולא אמין בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

^^מחזק^^

גם לי היה מקלדת דומה של TEAC ופשוט העפתי אתה מהמחשב שלי שתעלה אבק בארון.

חוץ מקליטה טובה (במרחק גדול) ומקשים שכייף ללחוץ עליהם, הסט הזה לא שווה כלום.

חסרונות:

במידה ואתה כותב מהר מידי היא מפספסת מילים.

העכבר כבד בצורה מוגזמת!!! (כתוצאה משימוש בשני AA)

קליטת עכבר מעפנה שבמידה ואתה זה משבש את אופן המשחק!

העכבר מאוד רגיש ושביר!!!

המקשי בקרה מזיפים מאוד, אם למשל אני לוחץ על מקש לעצירת המוזיקה המחשב נכנס למצב שינה...

ועוד הרבה, ואל תחשבו שזה בגלל שהבטריות היו ריקות...

לא מומלץ בכלללללללללללל!!! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...