חלון בCM 690. עדכון 31/5/09 עמ' 4- סיום פרויקט+דברים שלא היו מתוכנים :) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלון בCM 690. עדכון 31/5/09 עמ' 4- סיום פרויקט+דברים שלא היו מתוכנים :)

Class889

Recommended Posts

תודה!

רק פשוט שאני לא מצליח למצוא נייר 2000 ומעלה, אף טמבורייה וACE שהייתי לא היה :( אני בנתיים עוצר עד שאני משיג נייר של 2000+

משחת פוליש לדוגמא של "הצב"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מלא משחות פוליש לא חסר. בחנויות כמו אוטודיפוט אפשר להשיג.

בקשר לנייר... בהומסנטר אני יודע שיש מעל 1200 באייס בסניפים שאני הייתי באמת אין.

בטומבוריות אצלי בעיר דווקא כן יש מעל 1200 וגם ביותר זול D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לגבי הגריל אני שוב אומר, לא ניתן לעשות זאת - משום שברגע שאחתוך את הגריל לא יהיה לי בשר בכדי לתפוס את הפרספקס.

בכל אופן.... הפרוייקט הגיע לסיומו, נעשו הרבה דברים מעבר למה שתכננתי\ כמו למשל צביעה של כל המארז בשחור מט, והורדה של חלקי פלסטיק לשיפור זרימת האוויר וסליבינג.

לא להתייחס לשריטות ולסימני אצבע, כי פשוט היה לי בעיה במחשב אז יצא לי לסגור ולפתוח הרבה, אני רק אצטרך לעשות פוליש :)

אני נורא אהבתי איך שיצא כל מי שראה את זה ממש אהב :)

זה הסופי איך שזה נראה:

dscn4207.jpg

ברשותי לוח שחלקיו זוהרים בUV לכן צילמתי תמונה בחושך :)

dscn4208.jpg

dscn4210.jpg

גם פה רואים קצת את הUV

dscn4211.jpg

כמו שאתם רואים למי שמכיר את המארז הזה, בקידמת המארז ובחלקו העליון מאחורי הרשת יש פלסטיקים שפרוסים לכל האורך, מה שהם חוסמים יציאה/כניסה של אוויר, ומה שעשיתי זה בעצם הורדתי את כל הפלסטיק עם דרמל ומשייפת ויצא עבודה חלקה מאוד.

כך זה נראה שאין את הרשת של הפלסטיק:

dscn4213q.jpg

כך נראה המחשב מאחורה-הורדתי את הרשת שיש מאחורה ובמקום זה שמתי גריל בצבע זהב שמשתלב נורא עם הצבע השחור :

dscn4214.jpg

שוב בכלליות :

dscn4215.jpg

וכאן אתם יכולים לראות את ההשתקפות של המראה, לא ברמה של 100% אבל ברמה גבוה, משום שהנייר שיוף הכי גבוה שמצאתי וחיפשתי גם בעזה מקימום היה 1200, בל זאת אני עדיין נורא מרוצה:

dscn4219.jpg

עכשיו לתמונות שנעשו במהל העבודה נעשו ע"י של הפלא 1.3MP כי המצלמה הדיגיטלית לא הייתה זמינה, מתנצל מראש.

מארז לפני הצביעה:

0524090209.jpg

ואחרי הצביעה:

0524090432.jpg

כמו כן נצבעו גם כל הקלפיסים למינהם בצבע שחור:

0524090435.jpg

הוצאה של הרשת למעלה ואחרי חיתוך של הפלסטיק:

0524090413b.jpg

0524090413.jpg

0524090413a.jpg

הפנאל הקידמי אחרי שהורדתי את הפלסטיק מאחורי הרשת:

0524090814.jpg

הפנאל עם הרשת ובלי הפלסטיק כך שהוא יכניס אוויר בקלות למחשב.

0524090818.jpg

ניתן להבחין שעכשיו רואים את החלק האחורי של המחשב דרך הפנאל למעלה, אחרי שהוצאתי את כל הפלסטיק...

0524090431.jpg

טוב ערכת סליבינג לא מצאתי, ולכן מה שעשיתי היה לקנות HEAT SHRINK בצבע שחור ופשוט עם הHS לעשות סליבינג למאווררים, שכן יש לי 8 מאווררים במחשב אז הייתי חייב לעשות משהו בנדון.

כך זה נראה אחרי שעשיתי את כל הסליבינג למאווררים , יצא יפה וזה ממש נוח:

0525090158.jpg

וזהו מקווה שנהנתם אם יש לכם שאלות אני אשמח לענות, ובמיוחד אשמח לתגובות כמו "איזה יפה" ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרוייקט יצא מדהים.. אני רוצה לעשות משהו דומה עם הHTPC שלי רק הבעיה היא שאני לא מוצא מאיפה לקנות קטודות UV מכיוון שאין להן תקן בארצינו הקטנה...

אז רציתי לשאול.. מאיפה נקנתה מנורת הUV !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרוייקט יצא מדהים.. אני רוצה לעשות משהו דומה עם הHTPC שלי רק הבעיה היא שאני לא מוצא מאיפה לקנות קטודות UV מכיוון שאין להן תקן בארצינו הקטנה...

אז רציתי לשאול.. מאיפה נקנתה מנורת הUV !?

יש מס' מקומות שמוכרים קתודות UV.

יש לIQPC ולקוברה פיסי ולפנדה יש גם... , המחיר הוא פחות או יותר אותו הדבר , בין 80-95 ש"ח לצמד קתודות 12" UV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...