צורב DVD בחיבור IDE שלא רוצה להזדהות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב DVD בחיבור IDE שלא רוצה להזדהות

xtract1

Recommended Posts

לאחד החברים שתיקנתי להם את המחשב יש צורב בחיבור IDE די חדש האמת, של . לדבריו הצורב פתאום נעלם מהמחשב שלי ולכן מן הסתם גם לא קורא דיסקים יותר. הצורב הוא הכונן היחיד שמחובר בצמה הזו וניסיתי לשים אותו גם במסטר וגם כסלייב. בכל מקרה בביוס הוא מזוהה והכל בסדר. בנוסף הוא גם עובד, ז"א נפתח וכששמים דיסק מרגישים שהדיסק מסתובב בפנים וכו'. ב"מנהל ההתקנים" יש סימן שאלה צהוב על העניין הזה וניסיתי לעדכן או משהו כזה ולא זז.

בכל מקרה הצורב חייב להיות תקין כי כאשר העברתי למחשב השני הכל עבד פרפקט. מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן,

הסימן שאלה הצהוב זאת הבעיה...

תנסה לעשות לצורב Uninstall (לחיצה ימנית עליו ב"מנהל ההתקנים" ואז uninstall [או המקביל בעברית])

ואז לעשות ריסטרט ואז המערכת אמורה לנסות להתקין את הדרייבר מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימן קריאה!

רשום גם שהמערכת מצאה את ההתקן אבל לא יכלה להתקין אותו כראוי, משהו כזה. ובלי שום קשר ניסיתי גם לעשות עדכון וגם לעשות הפוך ללא זמין ולהפעיל מחדש ובנתיים כלום לא עזר.. יש דיסק שהגיע שאולי שם הדרייבר אבל אי אפשר להפעיל דיסק בגלל שהצורב לא עובד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך ידעתי עד עכשיו אבל חשבתי שאולי בכל זאת טעיתי, אז אתה אומר לנסות עם כבל נתונים אחר לגמרי? כי ניסיתי עם חיבור אחר באותו ה"חוט" אבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מחזק.

תבדוק את הכונן עם כבל אחר, או שתבדוק כונן אחר על אותו כבל..

כמו כן - הייתי מוודא שגם חיבור המתח תקין (12V עבור המנועים, 5V עבור הבקר ומערכת העינית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...