מה הרעש סביב שפעת החזירים? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הרעש סביב שפעת החזירים?

lev-27

Recommended Posts

כמו הרבה מחלות, גם תאים סרטניים נמצאים רוב הזמן במחזור הדם ולא מתפתחים לכדי גידול ממשי בגלל מערכת החיסון. אתה צודק שגם זיהומים הם חלק גדול, אבל בחברה המערבית קל יחסית לבודד את עצמך מזיהומים, ולטפל בהם באגרסיביות אם נדבקת, סרטן הרבה יותר קשה לרפא.

Most patients die from opportunistic infections or malignancies associated with the progressive failure of the immune system.

http://en.wikipedia.org/wiki/AIDS#Prognosis

(malignancies=גידולים סרטניים, למי שלא יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצל עופות או בני אדם ?

יש מצב שאתה מביא לינק שתומך את דעתך ?

הייתה על זה אתמול תוכנית בערוץ 1, פרופסור מהחלקה למחלות זיהומיות ועוד משהו נוסף באחד מבתי החולים בארץ הסביר על זה.

(כשאין בחדר ושאין כבלים ואוכלים לבד בין השיעורים אז יש אנשים שצופים בערוץ הראשון !)

הקשבתי לזה בחצי אוזן כך שלא הייתי בטוח עד עכשיו אבל הרצתי חיפוש על זה בגוגל וזה נשמע נכון

תריץ חיפוש Avian flue death rate

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה מחפש בגוגל ?

התרופה לשפעת יש שניים - אחת היא תמי פלו שמעכבת את התרבות הנגיף - עוזרת לכ - 70 %

ו

והשניה ? (אני אירוני פה - תקרא שוב על ה"תרופה" שלך - ועל הסטטיסטיקה השקרית שלך).

אם אתה לא יודע, איידס לא הורג. הוא הורס את המערכת החיסונים ואז מתים בדר"כ מסרטן

בורות חוגגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחידי שיכול ליראות שפעת שתהרוג 10% מהאוכלוסיה באור חיובי ?

תחשבו על זה ,העולם שלנו כבר גם כך מכיל הרבה יותר מידי בניי אדם ,לדעתי שפעת (שהיא בניגוד לבן אדם ) תוכל להרוג אחוז מסוים מהאוכלוסיה בצורה אקראית לגמרי .

אגב כל העיניין שאנחנו מפתחים יותר מידי תרופות גורם למחלות לעבור מוטציה וכך אנחנו דוחים בעצם את הקץ ,כי ברגע שלא נספיק לפתח נוגדן ,אנו נותקף באיזה 20 סוגים של נגיפים שאנחנו לא יכולים להיתמודד מולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תבחר, אבל תיקח באקראיות 10%. בהנחה שהמשפחה שלך היא 4-5 נפשות, מה דעתך על 50% סיכוי לאבד את אחד מבני משפחתך? ומה לגבי המשפחה המורחבת? אתם 20 נפש? תגיד ביי ביי לדוד נחום ולסבתא רחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז אחוז ההרוגים פה ובעולם המערבי יהיה הרבה יותר קטן

ובאפריקה ושאר העולם השלישיי יהיה הרבה יותר גדול (בעיקר שהחורף מקרב לאפריקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחידי שיכול ליראות שפעת שתהרוג 10% מהאוכלוסיה באור חיובי ?

תחשבו על זה ,העולם שלנו כבר גם כך מכיל הרבה יותר מידי בניי אדם ,לדעתי שפעת (שהיא בניגוד לבן אדם ) תוכל להרוג אחוז מסוים מהאוכלוסיה בצורה אקראית לגמרי .

אגב כל העיניין שאנחנו מפתחים יותר מידי תרופות גורם למחלות לעבור מוטציה וכך אנחנו דוחים בעצם את הקץ ,כי ברגע שלא נספיק לפתח נוגדן ,אנו נותקף באיזה 20 סוגים של נגיפים שאנחנו לא יכולים להיתמודד מולם .

[/quote

את ה10% סתם זרקתי אין לי מושג מה האחוז האמיתי

ותזכור שאנשים צריכים לידבק בזה קודם

אבל הבעיה הגדולה בשפעת קטלנית זה שבניגוד להרבה מחלות קטלניות שקוטלות בעיקר חולים וחלשים

(זקנים\חולים לסוגיהם וכו ) שפעת קטלנית הורגת גם צעירים בריאים

זה נזק מאוד גדול למדינות כי זה הכוח המיצר

די דומה למצב של מלחמה אם הרבה הרוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...