X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

קפיצה כפולה זה שהוא עושה גלגול באויר שלוחצים פעמיים קפיצה?

בכל אופן אני מצליח להגיע לראשון אני מסתובב לשני הוא כבר מתחיל להתקפל זה בלתי אפשרי בעליל..אולי יש לי חרא אינסטינקטים אבל הגעתי עד לשם אז אני מניח שזה לא העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קפיצה כפולה זה שהוא עושה גלגול באויר שלוחצים פעמיים קפיצה?

בכל אופן אני מצליח להגיע לראשון אני מסתובב לשני הוא כבר מתחיל להתקפל זה בלתי אפשרי בעליל..אולי יש לי חרא אינסטינקטים אבל הגעתי עד לשם אז אני מניח שזה לא העניין

כן.

לפי מה שאתה מתאר לא שברת את כל העצים ובגלל זה הפסלים לא נסגרים עד הסוף, תבדוק ששברת את העציב בשלישי.

מה ההבדל בין הגרסה הרגילה לבין גירסאת הUncaged? :s05:

Uncaged זה הגירסה של PS3, ו XBOX360, היא פותחה על ידי RAVEN והיא עם דירוג גיל ESRB M.

הגירסה הרגילה פותחה על ידי Amaze Entertainment ויצאה לכל שאר הקונסולות החלשות והישנות (חוץ מ שלא קיבל גירסה). הגירסה הרגילה היא ESRB T והיא גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית את המשחק ל PC/PS2/XBOX360 אז יש לך UNCAGED. אם קנית לקונסולה אחרת אז יש לך את הרגילה. בנוסף יש הבדלים קטנים בצבעים של האריזה ויש סיכוי גדול שעל גירסת ה UNCAGED יהיה גם את הלוגו את RAVEN או איזכור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

:)

אגב יש GORE פה בצורה רעה במשחק חח, ממש אבל, כל החורים בגוף של וולברין כשיורים עליו.

בנוסף יש למישהו פה בעיות עם SOUND ב WIN 7?

לא שומעים קטעי מעבר...מבאס \=

גם כשאני מפעיל את הסרטונים דרך ה RAD VIDEO TOOLS, שומעים רק את הסאונד שמסביב ולא את האנשים שמדברים..משהו הזוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בדיוק סיימתי את המשחק...דיי טוב אפשר לומר, אני נותן לו 8 וחצי מ 10, הרוב על המשחקיות והמצלמה שעוקבת טוב אחרי השחקן ולא נתקעת בכל דבר כמו רוב המשחקים בסגנון.

ועוד יותר, על כך שזה מבוסס על סרט והוא לא בדיחה לשמה (המחסל לדוגמא לא משהו בכלל).

אהבתי, רק חבל שקצר בערך כ 6-7 שעות..אצלי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תנסה לחסום את הטיל שהוא משגר עלייך אבל בתזמן הנכון כדי שזה לא יתפוצץ עלייך, בדיוק איך שזה מגיע אלייך צריך ללחוץ על חסימה ואז הטיל חוזר אליו ומפוצץ אותו..תנסה את זה אויל זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...