X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

משחק טוב מאוד אחד המשחקים שפשוט לא שיעמם אותי על ה 10 דקות הראשונות ועזבתי אותו

הגראפיקה בסדר גמור בשבילי והמשחקיות פצצה,בקיצור הייתי נותן לו 8.5 בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא קראתי את הקומיקס ולא ראיתי את הסרט, אולי בגלל זה אני לא מבין ממש איך המשחק עובד.

איך זה שבהתחלה היה לוולברין את הסכינים אבל רק אחר כך הכניסו אותו למעבדה? אז מה עשו לו?

ומישהו עבר את המעבדה? מה, החזירו אותי עוד פעם 3 שנים אחורה?

ואח של וולברין, זה הסוג של זאב בלונדיני הזה שהיה בסרטים של אקס מן? עם הציפורניים והשיער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו WOLVERINE במקור היו 3 עצמות נשלפות בכל יד ואת היכולת להחלים. במעבת WEAPON X ניצלו את יכולת ההחלמה בשביל לעשות עליו ניסוי והלחדיר לו מתכת חזקה מאוד לגוף (לא יודע איך להגיד את השמות ש MARVEN מביאים לדברים האלה). רק אחרי זה יש לו את ה-"סכינים" (עצם עם ציפוי).

המשחק כולו מבוסס על חזרה בזמן, החוסר סדר הזה זה אחד הדברים שהורידו לו את הציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו WOLVERINE במקור היו 3 עצמות נשלפות בכל יד ואת היכולת להחלים. במעבת WEAPON X ניצלו את יכולת ההחלמה בשביל לעשות עליו ניסוי והלחדיר לו מתכת חזקה מאוד לגוף (לא יודע איך להגיד את השמות ש MARVEN מביאים לדברים האלה)

למתכת קוראים אדמנטיום - Adamantium

עריכה:

האמת שהיא מוגדרת בתור סגסוגת ולא מתכת טהורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוס פייטס במשחק הזה הם מהגרועים שיצא לי לראות כבר הרבה זמן...

שלא תבינו לא נכון,הבוסים עצמם מעניינים,מקוריים ומגניבים,והקרבות נגדם סינמטיים ומגניבים כמו כל הקרבות במשחק,אבל, שיטת ה"תעשה את זה כמו שאנחנו רוצים או שלא תעשה בכלל" פשוט מגעילה..מחזירה אותי לימי הNES ממש..אם אתה לא פועל במדויק על פי ההגדרות והטיפים שהמשחק מביא לך-זה פשוט לא יקרה..וזה מבאס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואח של וולברין, זה הסוג של זאב בלונדיני הזה שהיה בסרטים של אקס מן? עם הציפורניים והשיער?

הוא לא אח שלו. הוא אויבו המושבע משכבר הימים. הם היו ביחד ב-Team X עם סילבר פוקס ו-Maverick.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחילת הסרט מציגים אותם כחברים טובים אבל כמה דקות אחרי זה גם כאחים (מגלית שיש להם את אותו אבא אבל הפרידו בניהם כאשר WOLVERINE נולד). יכול להיות שבמקור זה לא נכון אבל במשחק ובסרט הם אחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים להגיד את זה על משחק ארוך יחסית ובשל מפתחת רצינית אבל, המשחק הזה לא שווה מחיר מלא :nixweiss: יש הרבה באגים, הפורט של המחשב לא משהו, המשחק קל יחסית וארוך מידי בשביל לשחק בו פעמיים בשביל הרמה הקשה ואין MP (או כל תוספת נחמדה אחרת כמו התוספת של ההזמנה המוקדמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...