ביקורת: BON VOYAGE 7x50 Binoculars - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת: BON VOYAGE 7x50 Binoculars

אור כהן

Recommended Posts

ביקורת: BON VOYAGE 7x50 Binoculars

1-1.jpg

שלום לכולם

:hi:

לאחרונה רכשתי משקפת זולה מאוד במחיר של 49 ש"ח כולל משלוח, BON VOYAGE 7x50 Binoculars.

אני לא בטוח שאפילו Bon Voyage קיימת, ועוד במחיר הזה, אני משער וכמעט בטוח שמדובר במשקפת ג'נרית.

היא גם נמכרת מחברות כמו Vivitar,COMET,Hammers ועוד...

בכל אופן, את המשקפת קיבלתי בקופסא עם מעט פרטים עליה, אפילו לא צויין איזה דגם קיבלתי איתה:

2-2.jpg

עם המשקפת עצמה, נקבל נרתיק למשקפת, בד ניגוב מיוחד לעדשות, רצועה לתלייה על הצוואר וכיסוי לעיניות, למרבה הפלא, לא מקבלים חוברת הוראות!

מוטב לציין כי עם המשקפת מקבלים שנה אחת אחריות.

3.jpg

עדשות המשקפת הן עדשות UV אדומות לקבלת תמונה איכותית וטובה, הן באות עם מכסי גומי שלא ניתנות להורדה מהמשקפת.

המשקפת מצופה בגומי לאחיזה טובה, ובעלת גלגל פוקוס במרכזה המצופה גם הוא בגומי:

4.jpg

למרבה הפלא, המשקפת כוללת גם מצפן קטן ומובנה בין העיניות.

על העיניות יש מעטף גומי לעיניים, אך למרבה הצער המעטף לא מכסה את כל העין וגורם לאור לחדור דרך הפתחים, מה שיוצר השתקפות.

בפעם הראשונה שהשתמשתי במשקפת גיליתי שאני בעצם רואה 2 ולא אחת, לאחר מעט נסיונות גיליתי שניתן לכוון את העינית הימנית, לאחר הכיוון התמונה הפכה לתמונה אחת, ברורה וחדה.

5.jpg

עם המשקפת ניתן לעקוב אחר ציפורים, לצפות בנופים מרוחקים ואף בירח, הכל בזכות גודל העינית שלה (50 מ"מ) וכושר ההגדלה שלה (7x)

הנה תמונה שצילמתי בעזרת פשוטה דרך המשקפת, במציאות זה נראה עוד יותר טוב! :)

6.jpg

לסיכום, לדעתי לאנשים פשוטים כמוני שסתם צריכים משקפת מדי פעם, לטיולים וכאלה ,אך לא רוצים להשקיע במשהו איכותי, זו אחלה בחירה.

זה תלוי בעין הצופה, אך בשבילי זה מספיק, עם הגדלה של 7X ועדשה של 50MM ב49 ש"ח, לא יכולתי לבקש יותר, הייתי נותן לה 7/10

7.jpg

אור כהן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה ובכל אבל למה לא בכללי?

צילום דיגיטלי

פורום העוסק בתחום המצלמות הדיגיטליות - שאלות, התלבטויות וכל הנוגע לציוד הנלווה לדיגיטלית שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...