Windows Vista SP2 RTM - זמין לציבור כהורדה מאתר מיקרוסופט. - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows Vista SP2 RTM - זמין לציבור כהורדה מאתר מיקרוסופט.

Nosh

Recommended Posts

Vista לא לוקחת יותר זיכרון, מנהלת את הזיכרון בצורה שונה. יותר כבדה מ-XP בדיוק כמו ש-XP יותר כבדה מ-2000. יותר יציבה מ-XP, הרבה יותר יפה והציגה שיפורים רבים מ-XP. אבל מה אנשים הורידו גרסאות הפרוצות של , נטפלו לכל שטות בסגנון OMFG ויסטה עושה BOOT יותר לאט מ-XP ב-3.2 שניות או משחק X רץ על ויסטה ב-2FPS יותר לאט או Vista לא מזהה מדפסת EPSON מלפני 8 שנים, שטפו לכולם את המוח ופתאום ויסטה זו מערכת הפעלה הכי גרועה מאז ME, מפוצצת בבאגים וזוחלת. (רק מוכיח שאנשים לא יודעים על מה הם מדברים בכלל) מיקרוסופט הבינו שאין טעם לשכנע את הציבור, לקחו את אותה הויסטה, שינו קצת את הממשק, הוסיפו קצת אפשרויות, שינו את השם ופתאום 7 זה הדבר. הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נסה להפעיל את ויסטא רק עם 1G זיכרון, ואני רוצה לראות אותך חוזר על המשפט לפיו ויסטא לא לוקחת יותר זכרון. יצא לי לראות את ויסטא זוחלת על מחשב נייד מודרני (איתו היא נקנתה) עם 2G זיכרון. עבד נפלא. הממשק של ויסטא לא מצדיק כזו צריכה של , וגם אם מכבים את הממשק הגרפי זה לא משנה הרבה.

XP אחרי SP2 יציבה מאוד, ולויסטא אין שום יתרון בתחום(אם לא להיפך). אין לי נסיון עם WIN7, איני נוהג להתקין מערכות הפעלה של טרם יציאת SP1, וודאי שלא BETA.

בכל מקרה, הדיון הנ"ל לא קשור לת'ראד הנוכחי העוסק ב-SP2 שיצא (ושטרם ברור מה הוא נותן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להפעיל את ויסטא רק עם 1G זיכרון, ואני רוצה לראות אותך חוזר על המשפט לפיו ויסטא לא לוקחת יותר זכרון.

נסה להפעיל את עם 32 מגה זכרון ופנטיום 100, זה עבד נהדר על WIN98.

איך לעזאזל אתה מצפה שמערכת שיצאה 5 שנים לאחר תשתמש באותם משאבים?

ויסטה על מחשב ממוצע בזמן שהיא יצאה עבדה טוב לפחות כמו על מחשב ממוצע בזמן שהיא יצאה.

לאנשים פשוט יש קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ - כפי שאמרתי כבר, XP התעלתה על 98 בתחומים רבים. ל- פרט להבדלים קוסמטיים, אין יתרון רציני כלשהו על , ובכל זאת היא זוללת הרבה יותר משאבים.

בנוסף, לי לא זכור ש- קרטעה על שהיא נמכרה איתם. לגבי ויסטא - לא היה מחסור בתלונות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שהזכרון שלך לא משהו[br]פורסם בתאריך: 29.05.2009 בשעה 13:38:01

ככה נראה מחשב נייד בשנת 2001

http://reviews.cnet.com/1710-5-0.html?node=3121&year=2001

אתה באמת חושב שהוא מריץ טוב יותר ממחשב C2D ממוצע בסוף 2006 עם 2 ג'יגה זכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP יצאה לקראת סוף 2001. ברור שמחשב מודרני יריץ אותה יותר טוב ממחשב ישן. הנקודה היא שויסטא נמכרה עם מחשבים ניידים (לא שהייתה בחירה) שפשוט לא מסוגלים להריץ אותה בצורה סבירה כלל. בנוסף לעובדה שהיא אינה מציעה ערך מוסף משמעותי כלשהו מעבר ל- (בניגוד ל- יחסית ל-98) - היא הופכת למערכת אשר זוללת משאבים ללא סיבה נראית לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP יצאה לקראת סוף 2001. ברור שמחשב מודרני יריץ אותה יותר טוב ממחשב ישן. הנקודה היא שויסטא נמכרה עם מחשבים ניידים (לא שהייתה בחירה) שפשוט לא מסוגלים להריץ אותה בצורה סבירה כלל. בנוסף לעובדה שהיא אינה מציעה ערך מוסף משמעותי כלשהו מעבר ל-XP (בניגוד ל-XP יחסית ל-98) - היא הופכת למערכת אשר זוללת משאבים ללא סיבה נראית לעין.

מחשב נייד ממוצע בסוף 2001 היה P3 עם 64 מגה זכרון

מחשב נייד ממוצע בסוף 2006 היה C2D עם 2 ג'יגה זכרון

מה רץ טוב יותר, XP על הראשון או על השני?

בנוסף, אין ספק שלויסטה יתרונות הן מבחינת הממשק, הן מבחינת האבטחה והן מבחינת נוחות העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים לא מצאתי תשובה ממש ברור לאילו שלא ממש מבינים חוץ מדברים לא רלוונטים לנושא שנרשמו כאן,

האם sp2 שמתקבל בעדכונים בודק חוקיות ובהתאם לכך דורש רכישת רישיון במידה והמערכת אינה חוקית/פרוצה???

מנהלי פורום נכבדים, אין בעית חוקיות עם השאלה אלה אופן פעולת העדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה הייתה יציבה כבר בגרסת השקה. חוסר יציבות היחיד היה במוח של המשתמשים שקטלו את ויסטה כבר ביום הראשון בלי שום סיבה מוצדקת. אני עדיין זוכר את החולי נפש שישבו ליד מחשב עם שעון עצר ומדדו כמה זמן לוקח לויסטה לעשות BOOT בהשוואה ל-.

מסכים מילה במילה !!!!

ובלי קשר ויסטה אצלי עם 2 מחשבים חזקים עובד בלי בעיות ועובד טוב..

אין לי עוד את הSP2 אז לא יודע מזה ישפר.

ביום הראשון שיצא בטא לויסטה הורדתי ומאז לא הייתי עם .

היה לי משהו ישן עם 2GHZ ו1GB ראם ואפשר להגיד שעבד טוב.

לא כמו עכשיו אבל עדיין העדפתי על XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מתי אמורה לצאת גירסאת MultiLanguage לSP2? מכיוון שיש לי SP1 בעברית בHTPC ואין לי שום אפשרות להתקין שם SP2 עקב חוסר תמיכה בשפה...

למי ששואל העברית היא בגלל הMEDIA CENTER...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...