X-Men Origins: Wolverine - ביקורת (בלי ספויילרים) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Men Origins: Wolverine - ביקורת (בלי ספויילרים)

Kidney_stonE

Recommended Posts

אנשים מבוגרים בעלי חוש ביקורת אומרים על הסרט הפתטי הזה שהוא "טוב".. לאן הדרדרנו. ושיהיה ברור, אני גדלתי על הסידרה המצויירת ששודרה בערוץ 1 בשנות ה- 90 (+ הקומיקסים שנמכרו באותו זמן).

גם אני,

בגלל זה הערכתי את הסיפור.

לא חשבתי שאני הולך לקראת משהו בסגנון השומרים, ידעתי שזה סיפור מעניין וזהו, לא רציתי שיהרסו את הסיפור וגם את זה לא עשו.

כנראה בשבילך סרט טוב חייב להתחכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים מבוגרים בעלי חוש ביקורת אומרים על הסרט הפתטי הזה שהוא "טוב".. לאן הדרדרנו. ושיהיה ברור, אני גדלתי על הסידרה המצויירת ששודרה בערוץ 1 בשנות ה- 90 (+ הקומיקסים שנמכרו באותו זמן).

רוב הביקורות נתנו לסרט ציונים פושרים כולל ביקורות שפונים לגיקים

ואני מסכים אם המבקרים הפעם

אבל מה לעשות יש כניראה הרבה מאוד אנשים שיתרגלו לזבל וחושבים שהסרט מאוד טוב

בטח אותו סוג של אנשים שממשיכים ליצפות בטלוויזיה על בסיס קבוע וזה גרם להם לנזק בילתי אפיך במו...

אולי אם אני הייתי צופה בטלוויזיה על בסיס יומיומי גם הייתי חושב שהסרט טוב

למזלי אני לא והסרט חביב מינוס

גם אני,

לא חשבתי שאני הולך לקראת משהו בסגנון השומרים, ידעתי שזה סיפור מעניין וזהו, לא רציתי שיהרסו את הסיפור וגם את זה לא עשו.

החלק המשמעותי בסיפור סופר כבר בסידרה המצוירת בקצרה

אני מניח שגם בקומיקס ליפני זה

הסרט רק מרח את הסיפור הקצר לסרט שלם

ככה שלא היה להם עלילה לקלקל העלילה הייתה ידוע

הדמויות העיקריות לא ימותו

כל העניין אם המתכת של וולבי זה היה ידוע

מלא היו עושים אפקטים ומקומות יותר מענינים אז זה היה יכול להיות טוב כסרט אפקטים

אבל זה סתם גנרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיפור של ולברין והגנרל לא היו ידועים, וגם לא הקשר המדוייק שלו לסייברטות'...

מה שכן הייה ידוע זה שלא היו לו את הסכינים בידיים לפני השתלת האדמנטיום. וזה אחד הדברים הסרט פשוט חירבש. יש עוד הרבה דברים שהוא שינה בעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיפור של ולברין והגנרל לא היו ידועים, וגם לא הקשר המדוייק שלו לסייברטות'...

מה שכן הייה ידוע זה שלא היו לו את הסכינים בידיים לפני השתלת האדמנטיום. וזה אחד הדברים הסרט פשוט חירבש. יש עוד הרבה דברים שהוא שינה בעלילה.

היה ידוע ולברין והגנרל בסידרה המצוירת

לא חושב שהיה ידוע על סיברטות כי אני לא קורא בדרך כלל אז לא יודע מה קרה בקומיקס

אבל עניין המתכת והניסוים היה קיים במצוירת

מגניטו הרבה יותר מעניין אותי כי אני לא מכיר את הסיפור שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-היה ידוע שוולברין עבד בשביל הגנרל- לא היה ידוע מה בדיוק הייתה העבודה.

-לא היו לו את העצמות שיוצאות מהידיים לפני השתלת האדמנטיום והקטע שסייבטות' שבר לו אותם פשוט מפגר. הוא יכול לגדל פאקינג כבד חדש- הוא לא יוכל לגדל כמ עצמות?!

-וגם הקטע בסוף שאקסייביאר הולך לא נכון. הוא הייה אמור להיות נכה מויאטנם או משהו כזה (או מאז הקולג'... לא זוכר בודאות- מה שבטוח, בתקופה של הסרט הוא צריך להיות נכה)

-לפי הסרט האחרון בטרילוגיה של אקס-מן, השתלת האדמנטיום בוולברין נעשתה בסביבות מלחמת ויאטנם. סקוט, לדוגמא, הייה צריך להיות בבית ספר יסודי (אם בכלל)

יש שם המון סטיות בזמנים (בנוסף להרבה סטיות מהסיפור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני,

גם אני,

חייב להתחכם?? בנאדם, הוא פתטי. ברור שפה ושם יש בדיחה שעובדת או קטע אקשן שנראה טוב, אבל הסרט כסרט פשוט גרוע. כמה פעמים הוא יבוא לריב עם אנשים "אתה תוביל אותי אל האי" ויקבל תשובת "לא אני לא", יילך איתם קצת מכות, "אז אתה תוביל אותי אל האי" ופתאום "אה טוב בסדר", או "היי שמן ניצחתי אותך באיגרוף עכשיו אתה תספר לי הכל" וישמע "טוב טוב וולברין לפני 2 דקות לא פחדתי ממך אבל אז נתת לי מכה בראש ועכשיו אני משקשק אז אני אשפוך הכל כמו בחורה מפוחדת למרות שאני שונא אותך, בדיוק כמו שהכושי הטלפורטר אמר לך לפני שהסצינה התחילה - תן לי קצות מכות ואז תשיג את הכבוד שלי ואני אדבר, זה לא תסריט גרוע, אלה פשוט עובדות החיים". לא, בכלל לא מרגיש מעושה.

אין שום קשר ללהתחכם, למה זה בכלל צריך להיות על אחת מקצוות הסקאלה, זה לא יכול להיות מאוזן באיזשהו מקום טוב באמצע? או שזה פשטני, קיטשי, מטומטם ורדוד להחריד או שזה מתחכם יתר על המידה? זה לא יכול להיות פשוט עשוי טוב? רק בגלל שמקור הסיפור בקומיקס ובאנשים עם כוחות זה צריך להעליב את האינטליגנציה?

קח לדוגמה את הסרטים של באטמן (בייחוד החדשים כמובן), -יים, עוסקים בעולם דימיוני אבל מצויינים. פשוט עשויים טוב. וזה לא בגלל שאת באטמן אני אוהב יותר מוולברין או משהו כזה. גם שם אגב אפשר למצוא פאשלות בסגנון אבל פשוט אי אפשר להשוות בכמות, בבאטמן החדשים זה קורה אחת ל.. ואילו בסרט הזה זה קורה כמעט בכל סצינה. וולברין בא בסוף לסטרייקר "יא בן זונה אני שונא אותך אתה הולך למות", וסטרייקר שמעולם לא תיחמן אותו קודם וידוע כדובר אמת דגול שמתחשב באינטרסים של הזולת הסביר לו שהם סתם עבדו עליו, אז אפשר ללכת. אין צורך בנקמה. אבל אז! הוא שומע צעקה, צעקת אישה, האישה שהוא אהב ותקעה לו סכין בגב כל הזמן הזה. הוא חייב לחזור! והכל +/- באותה סצינה.

יש עוד המון המון דוגמאות, זה פשוט חסר טעם לכתוב פה מגילה באורך הגלות כי מי שאהב את הסרט וחשב שהוא טוב לא יגיד לעצמו "וואו, הוא צודק, איזה סרט גרוע" בגלל מה שאני כותב. אז נתתי טעימה רק כדי שלא יגידו שאני סתם זורק דברים לאוויר.. ובכלל לא נכנסתי לקטנות כמו זה שסייברטות' לא נראה כמו חיה, וגאמביט בכלל לא נשמע צרפתי (והחליט לקפוץ לתוך הקרב של וולברין עם סייבר למעשה בלי שום סיבה מלבד זה שהתסריט דורש ממנו להוביל את וולברין לאי) ועוד ועוד.

שכל אחד יחשוב מה שנוח לו ומה שמתאים לו, לדעתי זה פשוט לא היה סרט טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא מסכים איתך לגבי הרבה מהדברים שציינת,

שכנעת אותי, כנראה סתם נפלתי עליך.

תשמע,

ברור שזה לא סרט מעולה, ובוודאי שלא נשווה אותו ליצירות מופת. אבל להגיד עליו שהוא פתטי זה כבר מוגזם.

הסרט הזה הוא בשביל פאן טהור. וולברין הוא דמות סופר דופר מגניבה, והשחקן שמשחק אותו עושה את זה בצורה מעולה. - אז אפשר להניח את החוש הביקורתי בצד לשעה וחצי+- ולהינות.

אולי בגלל שאתה מרגיש החמצה שקיבלת סרט כזה ממשהו שיש לו פוטנציאל עצום הביקורת שלך היא נוקבת יותר.

ואולי אני משוחד כי אני אוהב את XMEN בצורה עיוורת..

בכל מקרה אני לא סבלתי. ופתטי הוא בטוח לא היה (בעיני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט הזה הוא בשביל פאן טהור. וולברין הוא דמות סופר דופר מגניבה

הוא מגניב בסידרה המצוירת וגם במישחקי מכות של קאפקום אבל לא כל כך בסרט הזה

מיצד אחד בסרט הוא ניראה אנושי מידי ומיצד שני הוא מחלים מהר מאוד מדברים הזוים

בסידרה המצוירת הוא הוצג כגיבור על עצבני וזה מה שהיה טוב בו

פה יש ערבוב גדול מידי של אנושיות אם גיבור על וזה פשוט לא פועל כי אין לך סוג של אמינות

אם ניקח לדוגמה את סירטי בליד בבליד הגיבור מוצג מהתחלה כחצי ערפד אם כלים לחיסול ערפדים

וזה מה שהוא עושה כל הזמן בלי יותר מידי מימד אנושי וזה פועל מצוין

וככה לדעתי סרט על ולברין היה צריך להיות

במיקרה שלו עצבני כל הזמן אם כוחות על והיה עוזר גם החליפה הצהובה הזאת

ובלי חברה ובלי בולשיט -זה לא "איש הנצח" למרות שניסו ולא הצליחו להכניס חלק כזה בסרט

וגם שלא יהיה אנושי זה לא הקומדיה\סרט גיבורי על שוויל סמית שיחק בא

שיהיה ולברין לעזאזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

פה אתה דווקא טועה.

הדמות של וולברין היא אחת מהמורכבות ביותר שידע עולם הקומיקס המיינסטרימי.

הוא לא פשוט סתם "עצבני שמכסח את כולם".

זה מה שמוכרים לך בהתחלה, ואולי זה מה שאתה מבין בתור ילד (לא אתה, סתם צורת התנסחות).

עם הזמן אתה מגלה את העומק של הדמות, מה מניע אותה וכו'. וזה מה שכ"כ טוב בקומיקס של סטאן לי. הזיגזוג הזה בין העתיד לעבר.

תחפש קצת מידע ברשת עליו, תגלה המון דברים שאני מעריך שלא ידעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתם חייבים להשוות לסידרה כל מטר שהוא זז ??

ואם אני אף פעם לא הסתכלתי את הסידרה ואין לי מושג איך זה אמור להיות וראיתי רק את הסרטים ואת הסידרה החדשה .

אז בשבילי העלילה סבבה והסיפור מעניין אז לכם לא טוב כי זה לא לפי המקור אין מה לעשות נידפקתם בשבילי זה חדש וכיפי.

ואני חובב אפקטים ואקשן כיפי, זה לא תמיד חייב להיות פסיכולוגי מטורף זה גם יכול להיות EASY פשוט לשבת וליהנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות וזה באמת ככה.

בגלל זה אמרתי כבר מההתחלה שזה סרט בסדר גמור לדעתי, ושווה לראות אותו.

אבל צריך להבין שבשביל אנשים אחרים זה יכול להיות לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהסדרה יותר טובה

יותר מושקעת , יותר זמן לעלילה , ויותר מחושבת

אבל האפקטים משתפרים עם הזמן

ונכון , הסרטים לא אחד לאחד למקור , אבל זה לאו דוקא פונה רק לאותו קהל יעד...

וזה היה דוקא סרט טוב , 7/10 הייתי אומר , בהחלט שווה צפייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי מהסרט עכשיו (בקריון). שילמתי חצי מחיר כי בגלובוס יש לי הטבה של 1+1 בזכות מאסטר-קארד של לאומי, ואני שמח שלא הייתי צריך לשלם יותר :P

אני חושב שאני יכול לסכם את ההתרשמות שלי ע"י One big, resounding meh

אין לי הרבה מה להוסיף כי לדעתי אריק בפוסט הראשוני קלע בול.

התחושה העיקרית בסרט היא שעמום - הסיפור מועבר בצורה הכי שבלונית וקלישאתית שאפשר (פלוס החטא שהוזכר כבר קודם של שטחיות נוראה של כמעט כל הדמויות), כך שאין שום דבר תוכני בסיפור עצמו שימשוך את העניין שלי, והפעלולים הם לא יותר מבינוניות הוליוודית עתירת אפקטים מלבד הפתיח היפהפה ו 2 סצינות נוספות.

מלבד הפתיח, היה דבר אחד נוסף שבאמת אהבתי בסרט: הפעמים בהם ויקטור גילה אכזריות קיצונית - השחקן עשה עבודה מעולה, היה לו ברק רצחני בעיניים וחיוך שמבטיח עולם שלם של ייסורים. הוא היה יכול להיות bad guy למופת, אלמלא התסריט לא היה מנוון את הדמות לעוד שבלונה שגרתית של arch-nemesis של הגיבור.

ואריק, לגבי מורטל קומבאט, אתה לא היחיד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...