X-Men Origins: Wolverine - ביקורת (בלי ספויילרים) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Men Origins: Wolverine - ביקורת (בלי ספויילרים)

Kidney_stonE

Recommended Posts

טוב אז ככה אני די מסכים אם הביקורות שניתנו פה אולי לא בציון עצמו

אבל בעובדות איך שהם צוינו

אני ראיתי את הסרט בגירסתו ה"כימאת גמורה" ...וסך הכל אני חושב שזה סרט נחמד

הייתי נותן לו 7

כמו שאמרו אחד הבעיות הגדולות של הסרט שהוא קדימון וחצי עולם יודע את הסיפור של Wolverine

אם כבר קדימון אני חושב שקדימון על מגניטו היה יכול להיות מוצלח בהרבה

אבל מה שעשו בימקום ליתרכז בעלילה זה אפקטים ופעולה וזה לדעתי החלטה טובה לסיגנון כזה

ואני בסרטים בסיגנון יש לי סולם כזה

הנוסע השמיני 2 (הראשון היה אימה אבל השני בעיקר פעולה ) בטופ של הסולם

וסטריט פיטר הסרט (זה אם וואן דם לא ראיתי את החדש ) בתחתית

וWolverine אולי לא מתקרב לנוסע השמיני 2 אבל בכל זאת הרבה מעל סטריט פיטר ובגלל זה אני נותן לו 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי בעיה של שלפוחית רגיזה כמו שיש ליואב :smile1:

היי, מי סיפר לך?!?

חזרתי הרגע מהסרט (יס פלנט ברמת גן), והגעתי למסקנה - לא הולכים לשתות בפאב לפני שיושבים לראות סרט של שעתיים בלי הפסקה.

סך הכל נהניתי מהסרט. הוא היה די צפוי ברובו, אבל האקשן היה מוצלח. היה יכול להיות יותר טוב.

מה שכן, באמת יש קטעים שנראה שדחפו לשם כמה מהמוטציות פשוט כדי שיוכלו לסמן "וי", לדוגמה

גמביט וסקוט שהופיעו בערך למשך דקה וחצי, והם עוד הופיעו על הכרזות של הסרט!

מה שכן, היו קטעים בהקרנה שממש עצבנו אותי. ההקרנה לא הייתה דיגיטלית, וראו את זה - בשלב מסוים הופיעו שריטות צהובות ענקיות מצד ימין של המסך, ובהמסך הייתה חצי דקה שכל המסך היה מלא בפסים שחורים לרוחבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאכלס אני לא ראיתי את הסרטים האחרים בנושא של x-man, ואני לא מכיר את הסיפור של וולברין או שאר הדמויות..

בסה"כ, נהנתי מהסרט, רק שהסוף שלו איכזב אותי רצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אשכרה רואה כאלה בבית... ועוד לא באיכות HD...

מי שמיצד אחד לא מוכן להוציא סכומים מופקעים על הסרט בקולנוע ולא היה לו סבלנות לחכות לDVD

כי אין כלום בטלוויזיה וצריך לגרד תכני צפיה אחרים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ראיתי עכשו את הסרט (בגרסה הכמעט גמורה... בעעע #$%#$ שמתי לב לזה רק באמצע הסרט... ולפי התאורים כנראה שראיתי את זה באיכות טובה יותר מחלק מהאנשים פה :lol:)

כמה דברים:

1. עד כמה שאני זוכר, הוא איבד את הזיכרון בצורה אחרת- והוא לא ממש איבד אותו כמו בסרט אלא הדחיק אותו או משהו כזה, ובגלל זה אקסיוויאר מנסה כל הזמן לפתוח את ה"חסימה"...

2. גמביט עם מבטא אמריקקי?! WTF? והוא גם נורא מבוגר בסרט...

3. סוף הוליוודי מעפן... אני לא זוכר שהוא השלים עם סייברטות' :nixweiss:

4. הצגת היכולות הייתה בסדר לפי דעתי (מבחינת כמות)... מדובר על תקופה שלפני החשיפה של המוטנטים ובשלב שבו הם לא היו רבים במיוחד... גם היכולות שלהם לא "וואו"...

5. עד כמה שאני זוכר מהסידרה, לוגן וסייברטות' עשו מיוחדים בWW2 לא חיילים פשוטים...

קיצר, עלילה מעפנה ולא נאמנה למקור. מראה של הסרט אני לא יכול לשפוט כי אני ראיתי אותו עם החוטים ובלי טשטוש התמונות על המסך הירוק :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד אהבתי את הסרט - הוא סרט שלא מבייש את הפירמה

הפתיע אותי שלא מופיע שם סטאן לי (שבד"כ מגיח להופעונת קצרצרה בסרטים)

אני ממליץ על הסרט בחום - נהניתי וגם אשתי נהנתה

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ולא מבין מה כולכם רוצים מהסרט ??

זה סרט נטו אקשן ואני אישיתי באתי לאקשן ולא רומנטיקה דיבורים ובלה בלה אם אתם רוצים דרמה תלכו לארבעת המופלאים שלדעתי גם 1 וגם 2 מאוד עלובים שרק בלה בלה , כשה אני רואה סרט אני בא לאקשן ואפקטים מרהיבים , חוץ מבטמן שזה יצירה מיוחדת במיוחד.

9/10 אחלה עלילה למרות שזה לא בדיוק איך שהכל קרה ,ראיתם פעם סרט שהיה בדיוק כמו הסיפור אני אישית לא, קיצר אין מה לשפר.

לגביי האיכות ב יס פלנט לא משהו אם כזה מסך היה אפשר להשקיע טיפה יותר באיכות.

האקסמן הכי טוב שהיה לדעתי :)

מחכה לסיפורי מגניטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט ביום שהוא יצא (חמישי) בשעה 5 (שידור ראשון). הבתי בירושלים חרא אבל זה מה שיש :P

סרט נחמד מאוד הייתי נותן לו 7.5, אם היה דם יכול להיות שהציון היה מגיע ל 8.5 אבל מישהו ב FOX בחר לעשות סרט לילדים :pissed:

לאלה שדיברו על YES PLANET, צודקים, ממש קשה שם בלי הפסקה :lol: ראיתי שם את BATMAN האחרון (סרט ארוך מאוד) ולא הייתה הפסקה (קשה מאוד בסרט כזה), באותו יום ראיתי שם עוד סרט, לא זוכר איזה אבל לפחות הוא היה קצר יותר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ולא מבין מה כולכם רוצים מהסרט ??

זה סרט נטו אקשן ואני אישיתי באתי לאקשן ולא רומנטיקה דיבורים ובלה בלה אם אתם רוצים דרמה תלכו לארבעת המופלאים שלדעתי גם 1 וגם 2 מאוד עלובים שרק בלה בלה , כשה אני רואה סרט אני בא לאקשן ואפקטים מרהיבים , חוץ מבטמן שזה יצירה מיוחדת במיוחד.

9/10 אחלה עלילה למרות שזה לא בדיוק איך שהכל קרה ,ראיתם פעם סרט שהיה בדיוק כמו הסיפור אני אישית לא, קיצר אין מה לשפר.

לגביי האיכות ב יס פלנט לא משהו אם כזה מסך היה אפשר להשקיע טיפה יותר באיכות.

האקסמן הכי טוב שהיה לדעתי :)

מחכה לסיפורי מגניטו

9 ? :screwy: :screwy: :screwy:

תעשה לעצמך טובה תשכיר את הDVD של Aliens (הנוסע השמיני 2 ) תצפה בו ואז תגיד אם Wolverine מיתקרב אליו ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מבוגרים בעלי חוש ביקורת אומרים על הסרט הפתטי הזה שהוא "טוב".. לאן הדרדרנו. ושיהיה ברור, אני גדלתי על הסידרה המצויירת ששודרה בערוץ 1 בשנות ה- 90 (+ הקומיקסים שנמכרו באותו זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...