שחזור ססמא של הראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחזור ססמא של הראוטר

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום

לראוטר שלי מחוברים הפס3 והמחשב חוטית והאייפוד אלחוטית, יש ססמא לרשת האלחוטית WPA2 ואותה שכחתי אני זוכר רק חלק מההתחלה, אבל באייפוד הססמא שמורה.

אז השאלה שלי היא האם אני יכול לשחזר את הססמא מבלי לעשות ריסט לכל הFW של הראוטר כי יש שם המון פורטים מופנים והמון הגדרות שעשיתי, אני גם לא יכול להכנס לדף הגדרות של הראוטר כי הססמא היא אותה הססמא של הרשת האלחוטית, אני יכול אולי להכנס דרך המחשב לראוטר ולרסט את כל הססמאות לדיפולט?

תודה בכל מקרה

עריכה:

כן שכחתי לכתוב את הדגם של הראוטר זה BR6204WT של אדימקס וגם אני רשמתי את הססמא במחשב אבל פרמטתי את המחיצה שבה הססמא היתה רשומה :(

אוף אז אין מנוס מלמחוק את כל ההגדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות מועיל לדעת איזה ראוטר יש לך...

למרות שאני בספק שתהיה דרך לאפס את הסיסמא או משהו כזה, מלבד לעשות ריסט לכל ההגדרות

וטיפ קטן לעתיד,

אני בבית הדבקתי על הראוטר פתק עם השם משתמש וסיסמא לראוטר. הרי זה לא שמישהו זר מגיע

לחדר שלי ויכול לראות את זה, אז זה בטוח לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהראוטרים יש אופציה של איפוס סיסמא לרשת אלחוטית

יש גם אופציה של לעבור לפרוטוקול הצפנה אחר, לתת סיסמא כלשהי, ואז לחזור לפרוטוקול הצפנה שהיית בו ולתת סיסמא חדשה. אם אין לך אופציה של איפוס יכול להיות שזה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:| למה סיבכת את הסיסמא של הממשק? למה זה טוב?

אני לא חושב שיש איזה משהו מיוחד שישחזר לך את הסיסמא מהראוטר, במקום להסתבך ולחכות לתשובה תעשה איפוס הגדרות - תגדיר מחדש מה שאתה זוכר ולהבא תרשום איפשהו את הסיסמא לראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המחשב שמחובר חוטית אין צורך בסיסמאת WPA/WPA2, אלא רק

את הסיסמא של המערכת ניהול. אם אין לך גם אותה, אתה תאלץ לאפס

את הנתב לחלוטין.

ברגע שאתה מחובר למערכת ניהול, פשוט שנה את הסיסמאת WPA/WPA2

למשהו אחר, ותעדכן בשאר המערכות שמחוברת לרשת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...