טמפרטורה של המעבד שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה של המעבד שלי

Zeev86

Recommended Posts

היי. יש לי מעבד: X2 Dual 5600+ 2.8 GHz

המעבד כמעט בן שנתיים. שנה וחצי הטמפ' במאמץ לא עברה 55 מעלות. עכשיו הטמפ' מגיעה ל60 (כשאני מריץ משחקים כבדים). האם זה בסדר למעבד כמו שלי או שאני צריך לדאוג ליותר ואפילו לחדש משחה טרמית? (אף פעם לא שמתי חדשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תרענן משחה טרמית ,זה יעזור יותר אחרי תקופה שלא חידשת ,וגם נקיון הקירור יעזור בדרך .

למרות שהמעבדים של הם חזקים .תלוי איזה יש לך למעבד ,רענון משחה ,ונקיון מאווררים יעזור ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

max74 מה זאת אומרת נקיון האוורור? למה אתה מתכוון?

לגבי משחה טרמית. אף פעם לא עשיתי את זה. יש למישהו מדריך?

sapits1 תודה הרגעת אותי. אבל בכל מקרה, מה הטמפ' המקסימלית? 65, 70? סתם לידע כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את הצלעות של המעבד תנקה אותם טוב טוב מכל האבק תחליף משחה טרמית -אם לא עשית את זה מאז שקנית את המחשב אז כדאי לך זה בטוח יוריד בכמה מעלות את הטמפרטורה ובלי קשר תנקה את המארז את המאווררים את המסנני אבק שאולי נסתמו זה הכל ביחד בטוח יעזור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מוציא את הצלעות ושם משחה טרמית? אני לא כל כך מבין בזה ולא רוצה בלי כוונה להרוס משהו. יש אולי איזה מדריך שמסביר את התהליך במפורט? תודה לעוזרים

הטמפ' המקסימלית למעבד שלך היא באזור ה65-70 MAX..

קודם כל לפני שאתה משווה טמפ'..אל תשכח שגם טמפ' הסביבה משפיעה..כמו כן נקה אבק מההיטסינק של הקירור ובדוק את הRPM..

זה מה שמוזר. כשהיה לי 8800 GTS והוא הגיע ל80 משהו הטמפ' של המעבד שלי לא עברה את 55 בשיא החום של הקיץ.

לפני מספר ימים קיבלתי 9600GT וכרטיס מסך לא עובר 55 והמעבד מגיע ל60 פתאום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פשוט מסביב לצלעות 4 ברגים כאלה.

בעיקרון כל מעבד יש לו צלעות שונות, אבל ברוב המקרים ראיתי 4 ברגים שנפתחים בסיבוב, מרימים אותם והם פשוט מתנתקים מלוח האם.

מתחת לזה יש את המעבד כמובן אבל יש משהו שמצמיד אותו ושומר עליו, פותחים אותו בקלות, כמו קליפס כזה ואז המעבד יוצא בשניה פשוט אתה מרים אותו, מורח עליו משחה טרמית (לזה יש מדריך פה בסטיק) ומחזיר אותו בדיוק כמו שהוצאת.

שים לב שאתה מחבר את הצלעות לפעמים זה לוקח זמן כי זה קצת קשה, אבל בעיקרון מכניסים ומסובבים את הברגים שמסביב שוב ומרימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להוציא את צלעות הקירור אם עוד לא עשית את זה, אתה עלול להרוס משהו בלי לשים לב...

אם יש לך קומפרסור איפשהו, הכי טוב לנקות איתו (הזרם של האויר שהוא מוציא פשוט מעיף את כל האבק), ואם לא, אפשר עם מברשת קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...