למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7.... - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7....

bad-sector

Recommended Posts

חבר'ה אתם מדברים פה על מערכת הפעלה טובה ושופטים אותה בשימוש הבייתי שלכם.

בפועל בחברות/צבא נדרש ממערכת הפעלה "קצת" יותר ממה שאתם עושים בשימוש הביתי שלכם.

ויסטה יותר כבדה וזוללת יותר משאבים. היא מתסכלת יותר מבחינת תפעול וסטטיסטית נופלת יותר. יש עוד שלל בעיות.

כרגע מבחינת יציבות אני לא חושב שתמצאו משהו יותר יציב מXP.

מבחינת ביצועים לעומת מה שמקבלים בפועל 7 מוכיחה את עצמה יותר מאשר .

בסה"כ השיפורים ש7 מציע הם בגדר פיצ'רים ולא משהו מהפכני, אבל היא מתנהגת יותר טוב ורצה יותר בקלות - למשתמש הפשוט זה אמור להיות מספיק כדי לעשות את השדרוג.

אבל כמו שכבר נאמר פה מספר פעמים, אם יש לכם משהו שעובד טוב ויציב (לא משנה ו7 או לצורך העניין) אין שום סיבה לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח טוב לראות שאנשים פה מרוצים מויסטה.כשאני אמרתי בפורומים שויסטה עובדת אצלי יותר מהר מוינדוס 7 כולם אמרו לי שמשהו אצלי במחשב לא תקין ולא יכול להיות.אמרתי להם שלא יודע להסביר את זה אבל אכן הויסטה עובדת חלק כמו XP ובמיוחד אחרי שהחלפתי לפני כמה שבועות את השילוש הקדוש ממערכת (שעליה הויסטה עבדה קצת כבד).הויסטה פשוט עפה ממש ככה תענוג לעבוד איתה.אני מנסה גם להתקין את הוינדוס 7 "ולבדוק" אותה קצת מבחינת מהירות,נראה מה יהיו התוצאות.נכון לכרגע הויסטה עולה יותר מהר ועובדת חלק יותר. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני אוהב לנסות מערכות הפעלה לפעמים

ויצא לי להשתמש בהרבה

מי דוס עד WIN 95 עדWIN98 עד כמה גירסאות לינוקס עד WIN2000 עד עד וויסטה

ויש לי גם הקינטו... מחכה שיהיה לי זמן אליו

יצא לי גם לישתמש בניד של בחנות אבל זה לא נחשב

כי זה רק היו כמה דקות

בכל מיקרה שWINXP יצא היא הייתה כבדה והיו לה בעיות תאימות כמו -וויסטה +-

אנשים רק שכחו את זה

גם אם וויסטה שוכחים

ויצא לי להשתמש מספיק אם וויסטה והיום אחרי כל העדכונים והבעיות שהיו לה חלקם הזויות לגמרי -כמו גימפאד של 360 שסירב להתקין את עצמו כמו שצריך

בוויסטה 64 עד שיצאו עדכונים נורמלים (מוצר של MS עצמה )

בכל מקרה וויסטה לא מתאימה למחשבים חלשים

אפשר להתקין אותה על חלשים אבל אחרי כמה חודשי שימוש זה מרגיש כמו לחזור 10 שנים אחורה בגלל האיטיות

וויסטה גם לא הוסיפה באמת הרבה לאנשים פרטים אפילו אין סרגל תוכנות כמו של

למרות שיש תוכנות צד שלישי טובות לזה

אבל היא היום אחרי העדכונים כן טובה מאוד למחשבים חדשים אם ציוד חדיש

וגם הרבה ציוד יחסית ישן פועל איתה טוב מאוד בעקבות עדכונים גם של MS וגם של יצרניות הציוד

מה שאני מצפה מWIN 7 ומקווה שMS יצליחו בזה

זה להוריד מאוד את צריכת המשבים בשימוש רגיל

אפשר לעשות את זה כבר היום אם כל מיני טריקים לויסטה אבל זה לא מתאים למשתמש הפשוט

אני לא יודע איך WIN7 תיצא אבל הייתי רוצה ליראות אותה יוצאת כוויסטה יותר קלילה +סרגל תוכנות כמו של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, עזוב את הסרגל הדוק של , זה דבר מפגר שבגללו מולטי טאסקינג במק זה דבר מאוד נכה, במקום זה בווינדוס יש את הTask Bar + Start Menu שנותנים לך הפעלת הפליקציות נוחה בהרבה ומולטי טאסקינג נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני מצפה מWIN 7 ומקווה שMS יצליחו בזה

זה להוריד מאוד את צריכת המשבים בשימוש רגיל

אפשר לעשות את זה כבר היום אם כל מיני טריקים לויסטה אבל זה לא מתאים למשתמש הפשוט

אני לא יודע איך WIN7 תיצא אבל הייתי רוצה ליראות אותה יוצאת כוויסטה יותר קלילה +סרגל תוכנות כמו של

אני לא יודע אם קראתם, אבל יש מספרים שאחרי התקנה של SP2 לויסטה (אומנם בטה עדיין...) צריכת המשאבים יורדת פלאים...

יכול להיות ש 7 זה SP2 במעטפה בהירה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אני מסכים.

זה ממש לא ,בטח לא עם SP2 ,מערכת שונה לחלוטין, WIN7 מגיבה לתוכנות/משחקים (אפליקציות באופן כללי) בצורה שונה לחלוטין מכל מערכת שנתקלתי בה, היא פשוט טובה יותר, ושוב, רק RC ראשון ,לא מדובר במערכת מוגמרת בכלל, היא דיי בחיתוליה וכבר מרצה לא מעט אנשים, יש כאלה ויש כאלה כמובן, אני אישית לא אהבתי את מעולם, לא יודע למה, פשוט לא זרמה לי ,WIN7 מערכת מהירה להפליא.

מחכה לרישמית, אני הראשון שאקנה עותק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Win7 = SP2 שאף אחד לא יאכיל אותכם סרטים, ההבדלים בינהם זניחים, אין שינוי במבנה הקרנל, אין מערכת קבצים חדשה, כמה שינויים קוסמטיים + כמה פיטשרים בתחום הנדסת האנוש.

תפסיק לדבר שטויות, ה KERNEL של 7 שונה בצורה דרסטית מ ...

שלא נדבר על זה שכל הפקודות בסיס עברו ריענון כדי להתאימם לחומרה החדשה, במיוחד ב 64 ביט.

אם היית עוקב אחרי ההתפתחות של 7 בגרסאות ה MILESTONE היית רואה עד כמה השינוי דרמטי, אז נכון שזה לא מהפכני, אבל מי אמר שצריך לשנות משהו שעבד טוב עד כה? עד שהם הצליחו למצוא ולתקן את הבעיות תיאומת של אתה רוצה שהם שוב ישנו את הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מבסוט על ה GESTURES, מבחינתי המיתוג של המערכת הפעלה לא משנה

ויסטה היה מעולה בזמנו, אבל מהרגע שעברתי ל BETA לא חזרתי אחורה

שתי המערכות לא נופלות, WIN7 מוסיפה לי עוד אופציות שלא היו לי עד היום - ועל כן מבורכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, עזוב את הסרגל הדוק של , זה דבר מפגר שבגללו מולטי טאסקינג במק זה דבר מאוד נכה, במקום זה בווינדוס יש את הTask Bar + Start Menu שנותנים לך הפעלת הפליקציות נוחה בהרבה ומולטי טאסקינג נורמאלי.

מה הקשר מולטי טאסקינג לסרגל הזה בכלל ?

לי יש תוכנה צד שלישי שנותנת לי את הסרגל הזה ואין בכלל קשר למולטי טאסקינג

אתה יכול להפעיל כל מיני דברים ביחד האבדל היחיד זה איך אתה פותך את התוכנות \קבצים ושיש לך הרבה בולשיט במחשב יותר קל

לישתמש בסרגל כי אתה מכניס את הדברים שאתה משתמש בהם די הרבה ל"תיקיות" בסרגל

שמחולקות לפי משחקים\אינטרנט \וכו ולוחץ אליהם וזהו

זה לוקח שנייה אחת למצוא אותם ולילחוץ אליהם ככה כי זה סרגל נישלף

הStart Menu כמה רמות מיתחת ברמת הנוחות

אני לא יודע אם קראתם, אבל יש מספרים שאחרי התקנה של SP2 לויסטה (אומנם בטה עדיין...) צריכת המשאבים יורדת פלאים...

יכול להיות ש 7 זה SP2 במעטפה בהירה יותר?

לא יצא לי לבדוק את SP2 רק את SP1

במחשב שלי אין לי בעיה אבל בחלשים יותר וויסטה מכבידה אליהם ובמיוחד אחרי כמה חודשי שימוש

עד שתצא WIN7 וכבר היום למעשה זה יהיה פחות משמעותי ופחות משמעותי ככל שהזמן עובר

בגלל השידרוגים \קנית חדש שאנשים עושים וכמובן הפיתוח הטכנולוגי

אולי עוד שנתיים אפילו אולטרה חדשים יריצו את וויסטה בקלילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מולטי טאסקינג לסרגל הזה בכלל ?

לי יש תוכנה צד שלישי שנותנת לי את הסרגל הזה ואין בכלל קשר למולטי טאסקינג

אתה יכול להפעיל כל מיני דברים ביחד האבדל היחיד זה איך אתה פותך את התוכנות \קבצים ושיש לך הרבה בולשיט במחשב יותר קל

לישתמש בסרגל כי אתה מכניס את הדברים שאתה משתמש בהם די הרבה ל"תיקיות" בסרגל

שמחולקות לפי משחקים\אינטרנט \וכו ולוחץ אליהם וזהו

זה לוקח שנייה אחת למצוא אותם ולילחוץ אליהם ככה כי זה סרגל נישלף

רואים שלא השתמשת במק, במידה יהיה לך, תנסה לפתוח 2 ספארי (או כל תוכנה אחרת) ותראה איזה חרא זה להחליף בינהם עם העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שלא השתמשת במק, במידה יהיה לך, תנסה לפתוח 2 ספארי (או כל תוכנה אחרת) ותראה איזה חרא זה להחליף בינהם עם העכבר.

טוב אני משתמש בוויסטה ולא במאק אז אין לי את הבעיה הזאת

וחוץ מיזה אני משתמש בFF כדפדפן ככה שאני לא צריך לפתוח אותו כמה פעמים אבל עשיתי ניסוי ולא היה לי בעיה מין הסתם כי זה וויסטה והסרגל רק עוזר למצוא תוכנות \קבצים בקלות אבל עדיין יש את הדברים הרגילים של WIN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוד ההצלחה

כל דקה שעוברת יוצאים מעבדים חדשים וכרטיסי מסך שמריצים את ויסטה כמו XP

ולגבי חלונות 7

מערכת שנותנת יותר מויסטה + מלא מוטמע

לא יכולה להיות קלה יותר, זה המעבדים וכרטיסי המסך שנהיים חזקים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...