מחפש שם של סרט שכולל חיילים שמהונדסים גנטית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שם של סרט שכולל חיילים שמהונדסים גנטית

00000

Recommended Posts

ראיתי אותו לפני המון זמן, מה שאני זוכר, הוא שהיו חיילים שאומנו מגיל צעיר, החלשים שביניהם מתו.

אחרי מספר שנים שהתבגרו, האיגוד הציע חיילים אחרים מהונדסים גנטית והרבה יותר טובים מהם.

לאחר מכן האיגוד זרק את החייל המסויים והלא מהונדס גנטית לאיזה כוכב זבל - ששם הוא התחבר עם אנשים או משהו כזה ונלחם באלה שמהונדסים גנטית.

מישהו זוכר את השם של הסרט? (אני זוכר שזה היה עם חייל שדומה לאיוון דראגו [ וזה כנראה לא הסרט "חייל אוניברסלי" ] )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם סרט אחד מצויין שניקרא T.E.L.E.T.A-BIZ

מסופר שם על קבוצת חיילים שעברה כמה ניסויים במטרה לבנות את חייל המודיעין האולטימטיבי, למען ביצוע המטרה הזאת בביטנם הושתלו מיני פלאזמות ובראשיהם הושתלו אנטנות וציוד לתפיסת גלי רדיו. בשביל הסוואה עורם הוחלף לעור סינטטי בצבעים שונים ובשביל לחסוך כסף שינו להם את הקיבה כך שהם יאכלו רק במבה.

עזרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם סרט אחד מצויין שניקרא T.E.L.E.T.A-BIZ

מסופר שם על קבוצת חיילים שעברה כמה ניסויים במטרה לבנות את חייל המודיעין האולטימטיבי, למען ביצוע המטרה הזאת בביטנם הושתלו מיני פלאזמות ובראשיהם הושתלו אנטנות וציוד לתפיסת גלי רדיו. בשביל הסוואה עורם הוחלף לעור סינטטי בצבעים שונים ובשביל לחסוך כסף שינו להם את הקיבה כך שהם יאכלו רק במבה.

עזרתי?

אתה מוכן בבקשה להפסיק לחשוף סודות מדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בשביל הבאלאנס אני אגלה שחמאס מצאו דרך לשתול למפקד חמאס מוח של כלב בשביל שהוא לא ירגיש כאב... את תופעות הלוואי אפשר ליראות על "NO16" או בשמו הטלוויזיאוני- חסן נאסרללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בשביל הבאלאנס אני אגלה שחמאס מצאו דרך לשתול למפקד חמאס מוח של כלב בשביל שהוא לא ירגיש כאב... את תופעות הלוואי אפשר ליראות על "NO16" או בשמו הטלוויזיאוני- חסן נאסרללה.

תלמד לפרוש בשיא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...