כרטיס לגרפיקה fx570 או 260 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס לגרפיקה fx570 או 260 ?

itayalter

Recommended Posts

מתלבט לגבי כרטיס מסך לגרפיקה ושירטוט אך גם לסרטים ושימוש רגיל .

המפרט שלי מתאים לשני הכרטיסים ואני משתמש בשני מסכים - 19 ו 22.

אני עובד על פוטושופ , אוטוקד ותוכנות תלת מימד כמו 3DMAX , מאיה וחברותיה .

תקציב פחות קריטי, אני מניח עד 1000 .

מה אתם אומרים ? אני רואה גם במחשב

אולי יש עוד אפשרויות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא משחק, אין סיבה בכלל לקחת GTX260.

הכרטיס הנ"ל לא תומך בתוכנות עיצוב .

לפוטושופ אף אחד מהם לא עוזר.

ההתלבטות שלך היא אם לקחת כרטיס תקציבי (400 ש"ח גג) או לקנות את הקואדרו.

לדעתי, אם אתה עובד על מאיה/3DMAX למחייתך ובאופן אינטנסיבי תשקיע בכרטיס מקצועי, אחרת קח כרטיס פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח לגבי מה שאתה אומר ? כרגע אני עובד עם כרטיס חלש שרק מאט לי תמחשב , האם 260 הוא רק למשחקים באמת או שהוא פשוט כרטיס חזק שיתן עבודה בכל מקרה בהתחשב בשימושים שציינתי .

הקוואדרו שבתקציבי נראה לי קצת פשוט עם 128 אינטרפייס ו256 מגה ביט , אני לא בטוח שזה באמת יתאים ,

יש מישהו פה עם עוד דעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחדד את מה שאמרתי -

GTX260 לא תומך בתוכנות כגון מאיה ו 3DSmax ולכן הנטל ברינדור נופל בכל מקרה על המעבד. כנ"ל בפוטושופ, את כל העבודה עושה המעבד ולא הכרטיס מסך.

מה שנכון זה שה FX570 הוא כרטיס חלש מאוד יחסית לכרטיסים שיש כיום וביישומים אחרים הביצועים שלו יהיו חלשים. היתרון שלו הוא התמיכה בתוכנות תלת מימד מה שאמור לקצר לך את זמן העבודה משמעותית. תחשוב על זה כעל כרטיס שאתה קונה במיוחד לתוכנות כאלה.

השימושים האחרים שאתה מתכנן למחשב (אינטרנט, וכיו"ב) גם ככה לא דורשים כרטיס חזק, כך שאם אתה קונה GTX260, רק משחקים ינצלו את מלוא הפוטנציאל שלו.

בכל מקרה אני ממליץ לך להתייעץ בפורום גרפיקה ע"מ לקבל תשובות יותר מדוייקות לגבי היכולות של כרטיסים מקצועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח לגבי מה שאתה אומר ? כרגע אני עובד עם כרטיס חלש שרק מאט לי תמחשב , האם 260 הוא רק למשחקים באמת או שהוא פשוט כרטיס חזק שיתן עבודה בכל מקרה בהתחשב בשימושים שציינתי .

הקוואדרו שבתקציבי נראה לי קצת פשוט עם 128 אינטרפייס ו256 מגה ביט , אני לא בטוח שזה באמת יתאים ,

יש מישהו פה עם עוד דעה ?

היתרון בכרטיס גרפי מקצועי (Quadro-FireGL), זה היכולת לעבוד בזמן אמת על שיידרים בזמן המודלינג.

תכל'ס אין לכרטיסים האלו יתרון חומרתי על כרטיסי הגיימינג, ההבדלים נעוצים בדרייברים בעיקר.

אפשר לעשות לכרטיס GF מודינג בעזרת התוכנה RivaTuner, אבל... רק למי שמתמחה בתיכנות והתאמתם ל-OGL.

ואגב, מגרסת CS4 כן תומכת בכוח של כרטיסי המסך.

אני ממליץ לך לקנות GTX 250 המחליף של 9800GTX+, או HD 4870/4850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי זה הדבר הנכון לעשות ? לקנות כרטיס 2900 ? עדיף 256 או 512 ? ההבדל ביניהם הוא תהומי במחיר , האם זה עקרוני ? ראיתי כמה משומשים שאנשים מוכרים ...

ניסיתי כבר פעם לעשנות כרטיס דומה לכרטיס אחר , קצת הסתבכתי , זה כל כך מסובך ? התוצאות שוות ? לא עדיף פשוט לקנות כרטיס מסך טוב רגיל שיעשה תעבודה ? אני לא מעוניין להוציא יותר מ 1000 והקוואטרו הטובים מאוד יקרים , אגב אם חשבתי באמת על 260 האם כדאי להשקיע עוד קצת ולקחת אינטרפייס 448 או יותר ? זה נותן משהו במקרה שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככול הזכור לי בתוכנות גרפיקה רוחב הפס שהכרטיס נותן הוא מאוד משמעותי,נצילות הזיכרון היא גבוהה מאוד

והשימוש בSTREAMS מנוצלת עד לתומה.

הכרטיס מנוצל במלואו כשהוא פתוח לכרטיס עריכה לדוגמת הHD2900P שנפתח בקלות לFIREGL

כיום בתור כרטיס למשחקים הוא אינו רע כלל,אבל בתור כרטיס לעריכה גרפית + הכרטיס חיה רעה.

יש כרטיסים אחרים אבל חלשים ממנו ובמחירים כפולים ממה שתמצא ביד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...