IתקלהI חבר קנה HD 250GB SAMSUNG -פרמט אותו והמחשב מזהה אותו ככונן מקומי ולא RD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IתקלהI חבר קנה HD 250GB SAMSUNG -פרמט אותו והמחשב מזהה אותו ככונן מקומי ולא RD

KingRyu

Recommended Posts

אז ככה חבר שלי קנה HD 250GB של SMSUNG הוא לא רצה שישאר כל מיני דברים בפנים...אז הו אפרמט אותו.

אחרי הפרמוט המחשב זהה את ה- HD ככונן מקומי כמו כונן C/D הוא לא מופיע לו כ- Removable Disk..

HD מחובר ב- USB

http://www.zap.co.il/models.aspx?Sog=C-HardDrive&DB187326=187338&DB141821=710906&DB141804=142201

משהו יודע מה הבעיה לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא צריך להפריע

יכול להיות שהמערכת הפעלה שלו זיהה אותו כאמצעי איחסון

אז זהו שזה כן משפיע, כי ברגע שמחבר זאת ל-TV עם ה- TV לא מזהה את זה[br]פורסם בתאריך: 30.04.2009 בשעה 07:50:35

הוא מחובר בלוח אם לאותו החיבור שהיה מקודם?

יאפ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שזה כן משפיע, כי ברגע שמחבר זאת ל-TV עם ה- TV לא מזהה את זה[br]פורסם בתאריך: 30.04.2009 בשעה

לא כ"כ הבנתי את המשפט. ברגע שאתה מחבר את ה-HD החיצוני לטלוויזיה(שאני מניח שהיא אחת מהסדרות הגבוהות של ה LCD עם נגן מובנה) אז ה LCD לא מזהה את הכונן בכלל?

אם לזה התכוונת אז אינני מבין את הקשר, אבל יתכן ולא פירמטת את הכונן כמו שהנגן יכול לקרוא(הרבה מאוד נגנים יכולים לקרוא רק מ FAT32 או XFAT או איך שלא קוראים לזה-ולא יכולים לקרוא מ NTFS).

מקווה שעזרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי עדיין על נגן שתומך בEXFAT (מלבד אולי חלק מהסטרימרים). אם אתה מנסה לחבר אותו לDVD DIVX תצטרך לפרמט אותו לFAT32

(דרך תוכנה חיצונית ולא הפירמוט של הWINDOWS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ הבנתי את המשפט. ברגע שאתה מחבר את ה-HD החיצוני לטלוויזיה(שאני מניח שהיא אחת מהסדרות הגבוהות של ה LCD עם נגן מובנה) אז ה LCD לא מזהה את הכונן בכלל?

אם לזה התכוונת אז אינני מבין את הקשר, אבל יתכן ולא פירמטת את הכונן כמו שהנגן יכול לקרוא(הרבה מאוד נגנים יכולים לקרוא רק מ FAT32 או XFAT או איך שלא קוראים לזה-ולא יכולים לקרוא מ NTFS).

מקווה שעזרתי..

הבנת נכון, ברגע שמחבברים את ה- HD ל- TV הוא לא מזהה אותו.

הDOK פורמט גם ב- FAT32 וגם ב- NTFS..[br]פורסם בתאריך: 3.05.2009 בשעה 12:09:29

אגב, אין על הכונן שום ג'מפר?

לא שאני ראיתי...[br]פורסם בתאריך: 3.05.2009 בשעה 12:10:27

לא ידוע לי עדיין על נגן שתומך בEXFAT (מלבד אולי חלק מהסטרימרים). אם אתה מנסה לחבר אותו לDVD DIVX תצטרך לפרמט אותו לFAT32

(דרך תוכנה חיצונית ולא הפירמוט של הWINDOWS).

מה זאת אומרת דרך תוכנה חחיצונית? הדרך היחידה שאני מכיר זה רק דרך ה- WIN...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...