התלבטות בין W2353V ו- T220P - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין W2353V ו- T220P

tamir-d300

Recommended Posts

ההתלבטות שלי בין שני המסכים של LG W2353V ו- Samsung T220P .

רציתי לשמוע ממכם איזה מהם יותר מומלץ,לפי הנתונים ה-W2353V ניראה יותר טוב מ- T220P אבל בפועל אין לי מושג מי באמת יותר טוב,דעתכם ?!!

W2353V :

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=7258&perur=

T220P :

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6977&perur=2&t=19&c=407

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא עונים לך כיון שלאנשים אין נסיון עם המסך של כדי שיוכלו לחוות דעה.

אני יודע שלהרבה חבר'ה בפורום (כולל אותי) יש את הסמסונג והם מרוצים, בפרט מאפשרות לרזולוציה חדה ביותר למסך ''22 במשחקים. בעבודה על המחשב וגלישה בדר''כ מורידים את הרזולוציה, או שנשארים איתה, רק שהכתב קטן.

נ.ב.

למה אתה לא הולך על מסך ''24?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רזולוציה של 1920x1200 של דגם T220P , היא יותר מדי גבוהה עבור מסך 22". הטקסט פשוט יהיה קטן מדי.

אותו מצב בערך גם ל 23 של שעובד ברזולוציה של 1920x1080. (יחס של 16X9 לעומת מסכים רחבים רגילים שביחס 16X10) אבל הוא קצת גדול יותר, והרזולוציה מעט נמוכה יותר. אז אם הבחירה היא בין ה 2, ה עדיף.

נ.ב: לגבי מי שכתב הורדת הרזולוציה - אני ממליץ מחום נגד זאת. מסכי LCD יועדו לעבוד ברזולוציה אחת. כל רזולוציה אחרת פוגעת קשות בחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעבוד על מסך ''22 ברזולוציה 1680X1050(כאשר מדובר שזו הרזולוציה ה'טבעית' שלו), נכון שתראה חד וברור, אבל אתה מאמץ את העיניים בכך ואולי אפי' לא מרגיש בזה.

לכן אני מעדיף לראות קצת 'דהוי' אבל לא לאמץ את העיניים (מבחינה בריאותית).

נ.ב.

אגב בחלונות 7 אמורה להיות אפשרות להשתמש ברזולוציה גבוהה, עם סמלים וכתב גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד כבר כשנה עם מסך 22 ברזולוציה 1680x1050, גם בבית וגם בעבודה.

לטעמי, הטקסט כלל לא קטן מדי, וזה ממרחק של 60-80 ס"מ. הגודל של הטקסט הוא אותו גודל בערך, כמו לעבוד על מסך 17" רגיל ברזולוציה 1024x768 - מה שרובנו ככולנו עשינו באותה תקופה.

מה שכן, 1920x1200 יהיה בהחלט קטן מדי.

לגביי הורדת רזולוציה, ולעבוד לא ברזולוציה טבעית. לי אישית הטישטוש (וגם העיוות, במקרה והיחס בן x ל y לא נשמר) שזה גורם, מכאיב לעיניים.

אם אתה רוצה לעבוד ברזולוציה נמוכה יותר, קנה מסך שמלכתחילה מיועד לרזולוציה טבעית נמוכה יותר. כמו HD ready.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על הדגמים בשניי מקרים שונים אחד ליד השני.

בשניי המקרים נראה לי שהLG נותן תמונה טובה יותר - השחור יותר שחור והניגודיות נראתה משכנעת יותר.

פרט לכך, אני עובד 8-9 שנים עם אותו מסך CRT ורק בשבוע האחרון הוא התחיל לעשות לי בעיות.

כרגע אני מחכה לראות ביקורות על סדרת הLG הזו (53).

אם הן חיוביות - אני הולך כנראה על המסך הזה אחריי חיפושים מתישים. אם כי, זו התפשרות. המסכים שאני רוצה לא מיובאים לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-T220P מעל שנה ברזולוציה 1920 על 1200 ואין לי שום בעייה עם הכתב הקטן.

הכתב שאתה קורה לו "קטן" זאת הבעייה האחרונה בגלל ש-IE8 ו-Word 2007 פשוט מתאימים את עצמן לרזולוציה אוטומטית.

ז"א שהם פשוט מגדילים את הטקסט + גודל הדף לאיך שתוכל לראות בצורה ברורה מאוד.

חוץ מזה - אם המחשב הוא הוא לסרטים אז הייתי לוקח את ה-T220P - לדעתי הוא ה-מסך.

על הגרסא של שמעתי מחברים שלי שיש להם קצת בעיות איתו אני ישאל אותם מהר ואני יגיד פה עוד פעם.

מה שנראה לי אישית לאם המחשב הוא למשחקים בעיקר אז עדיף ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לביקורת חיובית וחמה מאוד על הT220P שהוא מסך מאוד איכותי (בעל שחור מוחלט ועמוק בהשוואה למתחריו גם במעל 200 ש"ח),אלגנטי ויפה למראה ובאמת רק חסרה כניסת הHDMI שתעלה אותו בכמה רמות מעל המתחרים אף יותר!

בכל מקרה מסך איכותי ומגיע עם צבעים נוחים מהקופסא!באמת מסך איכותי ביותר!אני מרוצה עד הגג (נסיון של 4 חודשים איתו),ללא מריחות במשחקים/סרטים.

בקיצור:אחלה מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום על ה- יש לי אותו כבר חודש והוא מדהים!

מעבר לזה שיש לו ניגודיות וזמן תגובה יותר טובים משל הסמסונג יש לו גם חיישן תאורה שממש עוזר!(חיישן שמווסת את בהירות המסך לפי רמת האור בחדר.. ככה בחושך זה מפחית המון לחץ מהעיניים)

ומעבר לזה הוא מעוצב ממש יפה..

הוא מיוצר באותו המפעל שבו נוצרים המסכים של פיליפס ככה שהוא נשמע גם יותר איכותי..

רוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...