נדיר: בת 21 אלרגית למים ולא יכולה להתקלח - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נדיר: בת 21 אלרגית למים ולא יכולה להתקלח

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שיש אמת בדברים..אבל עם זאת לבריטים יש נטייה חזקה לאובר דרמטיזציה והתלהבות..

זה כמו שיש אנשים שהם אלרגים לצמחים או לפריחת צמחים מסויימים..אז במשך כמה חודשים טובים הם סובלים יום יום מתופעות מעצבנות,מרגיזות וממש לא נעימות..אבל האם זה אומר שהאנשים האלה בורחים לקוטב הצפוני או משהו? לא..וככה גם היא..שלפוחיות זה ממש לא נעים,ואני מניח שהיא נמנעת ממים בכל מצב שבו היא יכולה..אבל לא להתקלח? לא הגזמנו קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכתבה נאמר שהתגובות יכולות לגרום למוות.

בכל מקרה גם אם לא, להתקלח צריך מינימום שבמינימום לאדם אלרגי פעם בשבוע? פעם בשבוע תגובה אלרגית חמורה זה לא נעים.

בכל מקרה, אם היא רגישה לזעת תינוק, תחשוב מה מקלחת מים תעשה לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכתבה נאמר שהתגובות יכולות לגרום למוות.

בכל מקרה גם אם לא, להתקלח צריך מינימום שבמינימום לאדם אלרגי פעם בשבוע? פעם בשבוע תגובה אלרגית חמורה זה לא נעים.

בכל מקרה, אם היא רגישה לזעת תינוק, תחשוב מה מקלחת מים תעשה לה.

עוד פעם אני אומר..לא יכול להיות שזאת לא הגזמה..

אם היא רגישה לזיעת תינוק-היא רגישה גם לזיעתה,ואם היא רגישה לזיעתה,יש סיכוי סביר שהיא גם רגישה לרוק שלה..ואם היא רגישה לרוק שלה,אז התגובה הייתה בלתי נפסקת כל הזמן,והיא כבר הייתה מתה,לא?

זאת בכל מקרה,דעתי..בדיוק כמו הסיפור שפירסמו באנגליה עם הילד בן ה12 שכביכול כבר היה אבא..ובסופו של דבר התגלה שזה היה סתם חארטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.dailymail.co.uk/news/article-520329/The-teenage-girl-allergic-WATER.html

זה עוד כתבה על נערה אחרת שהיא גם אלרגית למים.

(הכתבה באנגלית בסיסית ביותר)

חוץ מזה יש גם של הפריחה שנגרמת כתוצאה מהמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...