מחפש אוצרות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוצרות

plonter

Recommended Posts

אחרי חמש שנים של איסוף החלטתי להפוך את הטרוף למשהו רציני

אני רוצה להקים מוזאון למחשבים ישנים

יש לי כבר המון זבל אבל אני צריך עוד אז אם יש לכם כל מני דברים

שונים ומשונים עוברים או מקולקלים.......

עשיתי דף ראשוני באתר שלנו

http://www.plonter.co.il/webcatalog/computerstore/museum/museum1.tmpl

חסרים לי כל כך הרבה דברים כמו מחשבים של סינקלייר וכמה דגמים של

אטארי ודראגון ואוריק ומחשבי MSX

ולעומת זאת יש לי דברים כמו הליזה של ומחשב עם כונן

8 אינצ' (כן. היה דבר כזה) ומחשב עם טייפ ומדפסת מובנים.

הרעיון הוא גם להפעיל את הכל אז לא אכפת לי לצבור כפולים.

חלק מהציוד יהיה בתצוגה אצלנו מעוד שבועיים שלושה.

אולי אפעיל את ה BBS שרץ על ה APLLE 2E שלי עם שני מודמים של 1200 באוד ?

בקיצור. זבל מתקבל בברכה

תודה

יריב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח ולכן לא כדאי לך לפתח ציפיות אבל אולי יש לי במקלט מחשב יש ומדפסת עתיקה של הדגמים הראשונים של שהמסך מקלדת והכל מובנה יחדש והמסך אפילו כמעט עגול ( איו עכבר) ומדפסת גדולה וישנה אני אבדוק ואני אשלח לך דואר כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח מאוד לקבל גרוטאות. ותודה על העיצה על המזבלה. חשבתי שיהיה פה איזה גאון עם עצות כאלה.

אל תתיחסו אליו. אני צריך את מה שיש לכם במחסן או האיזה ארון ישן.

:D :D :D :D :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתם צעירים ובשבילכם 486 זה ענתיקה אבל אני מדבר על דברים כמו AMSTRAD ו SINCLAIR

ן ACORN ו ו ו ו ו ו ולא איזה מודם קצת איטי

כדי שתבינו אז יש לי מודם 300 באוד (מה שקראו לו פס רחב כשלאנשים היה מודם 110 באוד)

ויש מחשב כמו BBC שכתוב עליו בגדול שיש לו 1MHZ BUS (כן. אני יודע על DDR333)

או דיסק קשיח שנראה כמו חמישה ספרי טלפון ויש בו מקום ל 5 מגהבייט (לא גיגהבייט)

מקווה שהבנתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתבינו אז יש לי מודם 300 באוד (מה שקראו לו פס רחב כשלאנשים היה מודם 110 באוד)

אני יודע על מה אתה מדבר, אבל הדבר הכי ישן שיש לי זה מודם 14400 עם ג'מפרים של US ROBOTICS, אם אתה מעוניין. אני יודע זה לא הדבר הכי ישן, כי הוא בכל זאת מתחבר לאפיק ISA(שזה יחסית מודרני), אבל אני חושב שזה גם משהו כי מדובר במודם שהוא קלאסה.

כן, אני יודע לחבר שלי יש אחד כזה, יש לו אפילו את הג'ויסטיקים שלו. יש לזה חיצוני, וכונני פלופי חיצוניים(כל אחד שוקל כמו ראש מנוע של מכונית) מקלדת וג'ויסטיקים, והמכשיר הזה מתחבר לטלוויזיה. הדבר הזה קיים עם כל הספרות שלו, התוכונות המקוריות שבאו איתו, ועוד מה? הכל עובד. יותר מזה, המחשב הזה כ"כ עתיק שזה עוד לפני שייצרו את חלקי המחשב במזרח הרחוק, רשום על המחשב הזה בגאווה:

Made in Great Britian.

היה לי בול כזה דבר(הוא גם שקל כמו חמיש ספרי טלפונים אם לא יותר), בתוך איזה 286 עתיק מאוד שהיה לי, ומה שאני אמר לך זה לא שטות: הכונן הקשיח הזה היה מחובר בתקן שלפני הIDE שמוכר לנו כיום, הוא היה מחובר בקבל צמה אבל כזה שמפוצל לשניים, שיותר נראים כמו כבל של פלופי. הבעיה שאותו פתחתי כדי לראות איך הוא עובד והוא יותר לא בן החיים(אבל יש לי את השרידים שלו), ואת המחשב עצמו עופפתי מהגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתם צעירים ובשבילכם 486 זה ענתיקה אבל אני מדבר על דברים כמו AMSTRAD ו SINCLAIR

ן ACORN ו ו ו ו ו ו ולא איזה מודם קצת איטי

מקווה שהבנתם.

אני מבין טוב מאד על מה אתה מדבר.

לי היה SCHIZOPHRENIA BBS אם אתה זוכר עם מודם 2400BPS של BOCA אני חושב שעדיין שמרתי אותו אח"כ שידרגתי ל-14,400BPS.

יש לי C64 עם הג'ויסטיקים והחשמל אבל בלי מסך, למרות שיש לו יציאת PAL.

אני גם אשאל בעבודה של אבי אולי הם שמרו את האלטר שהיה להם שם עד לפני 3 שנים(אתה זוכר זה עם הכרטיסי ניקוב עם השמונה מתגים ושמןנה לדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני אוכל לסדר איזה אטארי

ואלי אגאט (מחשב ישן מתוצרת ס.ס.ס.ר) הבן כחבה שוקל כמו אוטו מתחבר לטלויזיה בעל כונן 10 אינטש (25 ס"מ) ובמקום עכבר יש לו 2 גלגלים כאלו שאחד שולט על תנוע של נק' אור בציר X והשני בציר Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...