Liquid CS HAF - קירור מים *חבילה נוספת - עמ' 17, טמפרטורות - עמ' 18* - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Liquid CS HAF - קירור מים *חבילה נוספת - עמ' 17, טמפרטורות - עמ' 18*

DanyL

Recommended Posts

בקשר לאייפון, תשתמש בדוק הרגיל.. כלוצר - שהמכשיר עומד.. הרבה יותר יפה לטעמי, כך גם תוכל לראות את המסך מולך במידה ומישהו מתקשר לדוג'.

בקשר לצבע - פנים הדלתות והגג.. אין שאתה רוצה - בכל אופן, ממש ממש לא צריכה להיות בעיה.. אין מצב שהצבע יגיע לצד השני, בייחוד שהצד השני יהיה מכוסה.

אשמח לראות את הרשימה של הרכיבים שאתה מזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלי,

את הדוק מקבלים אך ורק עם האייפון הראשון, לי יש את ה- 3G ולכן אין לי דוק רגיל.

הכנתי לי דוק פשוט, אך הוא ממש לא אסטתי ומהתנסות איתו, אני רואה שאם מישהו מתקשר, ממש לא בעיה לענות לו - סה"כ להחליק כפתור :).

בקיצור, זה כבר הוחלט שאני יעשה דוק לאייפון במארז - אני רק הייתי צריך להתייעץ אתכם באיזו אריזה לבחור, על איזה חומר לקבע אותו וכיצד לקבע את כל הפאנל ללא הדבקה.

לגבי הצביעה, אני צריך להוריד את כל הניטים בכדי לצבוע כל דבר.

בכל מקרה, כאשר אני יגיע לשלב הצביעה, אני אצבע עוד מארז, שגם הוא צריך לעבור קצת .

בקשר לרשימה של החלקים - אני אפרסם אותה בהמשך היום, אני צריך לערוך מס' שינויים ויכול להיות שאני אזמין עד סוף שבוע הבא.

רציתי לדעת גם מאיפה אתה השגת את הקונקטורים של ה-SATA (חשמל כמובן) וכמה עלה לך?

נ.ב אשמח אם תענו לי על השאלות ששאלתי, מכיוון שאני יכול לקנות פרספקס מחר ככל הנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מס' שינויים בפרוייקט:

בניית "קופסא" חיצונית מפרספקס, אשר תכיל:

- דוק לאייפון

- מסך LCD מהפרוייקט הקודם שלי.

- HUB

- אורגן אורות

- ועוד...

אני לא יודע איפה לפרסם את זה - כפרוייקט חדש, או כחלק מהפרוייקט הזה? כי בכל זאת, זה חיצוני.

mbox.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידרגתי את זה עוד קצת - שימו לב שהכל יהיה עשוי מפרספקס וברגים בלי ראש (רק מה שמבריגים) - חוץ מלמסך, בוא אני אשתמש בברגי אלן מנירוסטה, כמו של אלי.

חשבתי אולי לשדרג את זה אף יותר, ל"מדף" למסך (הגדול) כאשר ליד יהיה הדוק והמסך הקטן, כמו שטובי עשה בזמנו.

אך זה כבר מסובך מידי - נשאיר לפעם הבאה ;)

mbox2o.jpg

כמובן שהמוטות פרספקס יחתכו - לא כמו בסרטוט (קצת קשה לסרטט את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העמדה נראית טוב.. אני מקווה שהיא תועיל לך

לדעתי, אם המתקן יוכל להיות סגור - זה יקל עליך בניקוי אבק..

בקשר לפרספקס, כמה טיפים שיקלו עליך.

תביא הכל חתוך ומוכן ומפולש (אלא אם כן יש לך ציוד מקצועי לבצע את זה לבד),

בקשר לברגים והחיבורים, אלן בלי ראש יעשה כאן היטב את העבודה, יש לי פרוייקט שהתבסס על הברגים האלה.

עדיף שלא תבריז את הפרספקס, כי הם הזמן הוא יתחיל לאבד מהעמידות שלו - וישחק עם כל פתיחה\ סגירה של הברגים

לכן, תנסה להשיג את אלה שבתוך הפרספקס, מוכרים אותם בנפרד, אבל אני בינתיים לא יודע איפה תוכל להשיג אותם

ConstructX_Cube_01.jpg

בקשר לברגי הנירוסטה.. איך שאתה רוצה.. אבל באמת שאין לך טעם להשתמש בהם.. הם יקרים בבערך פי 2 מבורג רגיל,

כל עוד אתה לא צריך ברגים שלא מחלידים, וחזקים יותר מהרגיל - לך על ברגי אלן רגילים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העמדה נראית טוב.. אני מקווה שהיא תועיל לך

לדעתי, אם המתקן יוכל להיות סגור - זה יקל עליך בניקוי אבק..

בקשר לפרספקס, כמה טיפים שיקלו עליך.

תביא הכל חתוך ומוכן ומפולש (אלא אם כן יש לך ציוד מקצועי לבצע את זה לבד),

בקשר לברגים והחיבורים, אלן בלי ראש יעשה כאן היטב את העבודה, יש לי פרוייקט שהתבסס על הברגים האלה.

עדיף שלא תבריז את הפרספקס, כי הם הזמן הוא יתחיל לאבד מהעמידות שלו - וישחק עם כל פתיחה\ סגירה של הברגים

לכן, תנסה להשיג את אלה שבתוך הפרספקס, מוכרים אותם בנפרד, אבל אני בינתיים לא יודע איפה תוכל להשיג אותם

ConstructX_Cube_01.jpg

בקשר לברגי הנירוסטה.. איך שאתה רוצה.. אבל באמת שאין לך טעם להשתמש בהם.. הם יקרים בבערך פי 2 מבורג רגיל,

כל עוד אתה לא צריך ברגים שלא מחלידים, וחזקים יותר מהרגיל - לך על ברגי אלן רגילים..

תודה רבה אלי, בלעדייך הייתי נתקע באמצע העבודה, עכשיו אני תקוע עוד לפני שהתחלתי אותה. ;)

אני ממש בדילמה אייך לחבר הכל, מכיוון שהברזה אכן לא אפקטיבית פה, אשמח לשמוע עוד רעיונות חוץ מזה שאלי הציע, משום שאני בספק שאמצא כזה.

חשבתי אולי לשים ספייסר, כמו ששמים מתחת ללוחות האם בתוך הפרספקס, אני אבדוק עוד את העניין.

אני שוקל לעצב את הכל מחדש בכדי להקל על תהליך הבנייה, נראה.

ההורים שלי עכשיו בהום סנטר מתברר... אז ביקשתי מהם:

1. לקנות צבע שחור מט של דופלי כולור.

2. לחפש את מה שנמצא בתוך הקוביות האלו ולמצוא בורג ארוך ללא ראש באורך של מטר-מטר וחצי שמתאים לזה.

3. מרחיב חור למקדחה, עד לכ-10 מילימטר.

אתמול, קניתי קצת אלקטרוניקה:

- מחברים לבנים+מה שנכנס אליהם. כמות: 10

- פינים. כמות: 40

- מחברי PL 3.5MM זכר. כמות: 2

- מחברי PL 3.5MM נקבה לפאנל. כמות: 3

- מפסק 3X2. כמות: 1

- מפסק 3X1. כמות: 1

- בידוד מתכווץ שחור. אורך: מטר. קוטר: 5MM

dsc02331w.jpg

מחכה לתגובות, הערות, המלצות, וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן,

בקשר להליקוייל (אולי השם הזה יתפוס גם על ה"דברים שבתוך הפרספקס".. למרות שהוא עושה את אותה עבודה),

אין סיכוי שתמצא את זה בהום סנטר או באייס, אולי ברגיות נטו יחזיקו דברים שכאלה,

אני בספק אם המוכרים בכלל יבינו על מה אתה מדבר.

כמובן , שההברגה מגיעה במידות שאתה צריך לבחור, (יש סטנדרט מילימטרי, ואינצ'י.) לכן הבורג צריך להתאים לך להברגה.

כמובן, שזה יהיה קצת "טיפשי" אם אתה מתכוון לדחוף לשם מוט הברגה ולחתוך אותו לפי הגודל, אתה חייב להשתמש בבורג בלי ראש, כך שתוכל להוציא ולהכניס אותו

הנה לינק לפרוייקט ישן שלי שלא סיימתי אותו, אתה תראה שם למה אני מתכוון, ואולי תקח משם כמה טיפים שיעזרו לך לתכנן מחדש את ההתקן החדש שלך.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=252871.90

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אלי, אני אנסה לברר בבורג המפרץ\בורג חיפה אם יש להם את זה.

בכל מקרה אני דיברתי והתייעצתי קצת עם אבא שלי, והגענו למסקנה שתחילה נראה אם אנחנו מסוגלים להכין רק את הקופסא עצמה ולאחר מכן כבר להוסיף כבר את ה"קישוטים".

לגבי המוט הברגה - אני הולך להשתמש בו רק במוטות פרספקס.

בנוסף לזה, אני יכין את מיכל המיים מצינור פרספקס, אשר ייאטם ככל הנראה בעזרת דבק חם\ממיס.

הייתי רוצה לדעת האם מישהו התנסה עם ממיס?

כמה הוא עולה?

ישנם מדריכים אשר נותנים טיפים והסברים בעבודה איתו?

אשמח לתשובות בהקדם,

דני ליסיאנסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק שנתתי לך תגובה קודמת יש שם כמה שלי עובד עם ממיס, תעבור עליו כמה דקות. יכול מאוד לעזור לך

אל תעשה שימוש בדבק חם, לא אסתטי, וגם עמידותו במים לאורך זמן מוטלת בספק.

עלות? בערך 15-20 ש"ח לבקבוקון שמספיק להמון זמן, כמו כן תאלץ להשיג מזרק ומחט.

בקשר לחנויות הברגים שציינת,

אם זה טלפונית לפני הגעה, תגיד להם שאתה צריך לדחוף את זה לתוך פלסטיק, ואתה צריך שזה יהיה מוברז (כלומר עם הברגה) במקרה שלך הייתי הולך על M4 לפחות

אם זה בהגעה למקום - הכי פשוט - קח איתך תמונה של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...