HD4770 99$ Terminator - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4770 99$ Terminator

Guarding angel

Recommended Posts

הם שמו את התמונה הזאת בהתחלה שאני חייב להודות שדיי באה להשפיל וברור מאיפה באה:

הם משפילים בעיקר את עצמם בתמונה הזאת... innovation vs rebranding... תחשוב על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בא במשקל של ATI vs NVIDIA: Innovation vs Rebranding .

תאמת, לדעתי זה יותר משפיל את ATI עם העובדה שNVIDIA פשוט "מחליפים סטיקר" לכרטיס בן שנתיים והם עדיין נותנים תחרות ל"ארכטיקטורות" (איות?) החדשות שלATI ::) ואני אחד שבד"כ בעד ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לHD4770 אין לי שום של ספק שהוא נותן את המכה האחרונה ל9800GT

כרטיס באותה עלות (וזה מחיר התחלתי), לרוב אף נמוכה יותר ובעל ביצועים גבוהים יותר, PCB יחסית לא ארוך וכמובן צריכת חשמל נמוכה (מאוד קרוב ל9600GT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו.. אחרי OC(בקירור סטוק) הכרטיס הזה גם יותר טוב מ- 250GTS ומתקרב אפילו ל- 4870

הוא גם פועל מעולה ברזולוציות גבוהות עד כמה שהבנתי

כנראה עוד מעט אני מחליף את ה- 4850(נותנים לי זיכוי עליו), אז אני כבר אפתח אשכול בשביל לברר את האופציה הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא OC הוא לא חזק מהם.

כן, אמרתי את זה(שרק ב- OC הביצועים שלו עוברים אותם)

אני חושב שגם אם עושים ל- 4850/9800GTX+ OC, הם עדיין יהיו חלשים מה- 4770(אחרי OC), כי הם אוברקלוקרים לא ממש טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שנפלת על כרטיס יוצא דופן כי OC שאני עשיתי לHD4850 היה עלוב ביותר (לי היה HD4850 שנפל כבר ב695MHZ לליבה), ואחרי שעברתי לHD4850 מכרטיס כמו 8600GT אז בהחלט חטפתי את הכאפה של האנטי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לא עושה פה הכללה אלא רושם את ההתרשמות שלי, אני מודע לזה שיש מקרים לפה ולפה.

בכל אופן דבר מיוחד שיש לOC של HD4770 בניגוד לHD4850 הוא אחוזי השיפור עצמם ולא רק הגברת התדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...