מוסלמים המעדיפים לחיות תחת חוקי השריעה, התבקשו ביום רביעי האחרון לשקול לעזוב את - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוסלמים המעדיפים לחיות תחת חוקי השריעה, התבקשו ביום רביעי האחרון לשקול לעזוב את

huber

Recommended Posts

מוסלמים המעדיפים לחיות תחת חוקי השריעה, התבקשו ביום רביעי האחרון לשקול לעזוב את המדינה

ראש הממשלה הודיע שהוא בעד פיקוח ומעקב מודיעיני על המסגדים, המהווים כר נרחב כדבריו לתכנון פעולות טרור נגד המדינה.

".....על המוסלמים להחליט - או שאתם מאמצים את חוקי המדינה - או שתעברו למקום אחר" אמר ראש הממשלה בנאומו ביום רביעי האחרון. "נמאס לי שהאזרחים בארצי חיים בחשש מתמיד מפעילות טרוריסטית צפויה מטעם האיסלם הקיצוני. התרבות שלנו במדינה התפתחה כאן לאורך דורות כתוצאה ממאבק, ניסיונות קשים וניצחונות למען החופש שלנו, לכן אם ברצונכם להיות חלק מהחברה שלנו ולהינות מכל הטוב שהחופש שלנו מעניק לכם - תאמצו ומייד את החוקים והכללים של מדינתנו !!! זאת הארץ שלנו ואנחנו נאפשר לכם כל הזדמנות ליהנות מהטוב שיצרנו ועשינו כאן, אך ברגע שתתחילו שוב לפגוע בה, בערכיה, בדגלה, באמונות שלנו ובדרך חיינו כאן - אני מציע לכם לעשות שימוש בערך הקדוש שלנו - החופש לעזוב, ולחפש לעצמכם מקום אחר על פני כדור הארץ....."

מי אמר את זה??? אהוד אולמרט? אהוד ברק? ביבי?

ממש לא!!

ראש ממשלת אוסטרליה, ג'ון האווארד, בנאומו ביום רביעי האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמירה מקורית (לראש ממשלה) שצריכה להפוך במהרה ל לא מקורית.

אבל..

מבחינה פסיכולוגית:

בישראל כמה שיגידו את זה, זה לא יקרה, מכל הבחינות אמירה זו תישאר רק אמירה: המניע הפסיכולוגי של האסלאם לקחת לעצמו את חזק מתמיד. המוסלמים הטובים (כלומר אלו שבסה"כ רוצים לעשות מה שכתוב בקוראן ובחדית' פשוט יאחזו בקרנות המזבח כנגד ועוד יותר לא ירצו לעזוב אותה).

מבחינה דתית:

הארץ הזאת ניתנה לזרע אברהם, גם היצחקיים וגם הישמעאלים (הערבים) רשאים לשבת בה, בצירוף העובדה שיש מצווה לכבד את הגויים\גרים היושבים בארץ, כפי שכיבדו אותנו המצרים עד למאורעות שהיבאו ליציאת מצרים, לכן מבחינה דתית זה פשוט בלתי-אפשרי.

זהו לבנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך לשניה מהזוהר ותתמקד בבסיס לכל הבסיסים - התורה.

אברהם גירש את הגר וישמעאל זה נכון.

אך אלוהים אומר לאברהם שהוא יתן את הארץ לו ולזרעו.

האם מעשיו של אברהם הם עניין אחר? - אני חושב שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...