אשכול ה"מאיפה אתם בארץ" הרישמי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול ה"מאיפה אתם בארץ" הרישמי

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 152
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גר בהתנחלות קטנטנה בשומרון, במהלך חיפושי מקום מגורים חיפשתי מקום שבו "אפשר לשכב על הכביש הראשי ולמות מהתייבשות", מצאתי.

הא...ויש המון חנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם אחרונה שבדקתי גם בחיפה אם אתה לא גר במרכז הכרמל צריך אוטו / ללכת הרבה כדי להגיע לאיזה פאב.

סקורן. יש ברמת ישי יותר מדי פאבים, לדעתי מעל 10.

חן מ די להיות טרול אפס, חיפה לא עיר מתיישנת, יש לך מספיק פאבים וכמה מועדונים כדי לצאת כול יום למקום אחר. גם מקומות עבודה לא חסר. עם כמות כזאת של פאבים ובתי קפה אין מצב שאתה לא מוצא עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טו בינתיים אנשים פה מחורים חבל על הזמן:טבריה,יבניאל שזה גם קרוב לטבריה,קריית גת חחחח

אני רואה שעדיף כבר לגור בחיפה שזה מקום שנחשב יחסית למרכזי מאשר בכל המקומות האלה

אה וסקורן לגבי וויכוח על זיהום האוויר:אתה יודע שהעמק נמצא במזרח הארץ נכון?ואתה יודע שרוב השנה הרוח בחורף מזרחית נכון?ומה זה אומר?שיש את כל העשן וכל הזבל מהבתי זיקוק,כשיש רוח חזקה מזרחית כל הג'יפה הזו עפה אליכם,לכיוון העמק,ואחרי זה מתפלאים למה בעמק כמות חולי האסטמה היא אפילו גדולה יותר מכמות חולי האסטמה בחיפה,לגבי סרטן אין לי מושג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן מ.:

An_hero.jpg?t=1239442552

אני יודע איפה סקורן גר ואני יכול להגיד לך שרמת זיהום אצלו קטנה משלי (בהרבה) ומשלך.

תפסיק לזרוק שוטויות לאוויר.

1. תעלה לגג.

2. תנתק את הבוילר לשכנים

3. תקפוץ מהגג ככה שתוכל לראות את הפנים שלהם בזמן שאין להם מים חמים.

4.?????????

5.PROFIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה רמת זיהום אוויר קטנה משלי ומשלך,העמק זה מקום גיאוגרפי גדול והזיהום לא בוחר לאן בעמק הוא יגיע,הוא מגיע לכלל העמק,ולכן פוגע בכל היישובים שנמצאים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...