עזרה בקניית מחשב נייד של DELL או LENOVO - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מחשב נייד של DELL או LENOVO

nir_varon

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות מחשב נייד של DELL או LENOVO בתקציב של עד 5000 ש"ח.

אני יודע שישנם הרבה דיונים על מחשבים בטווח הזה אבל כולם לא מצאתי משהו ממוקד ובנוסף רציתי להעלות שאלה חשובה.

בדקתי במספר חנויות והתמקדתי בשני דגמים:

"15.4 Lenovo N500 4233-79G

"15.6 Dell Inspiron 1545 T6400

שתי שאלות לי אליכם פורום יקר:

1) מהי דעתכם על המחשבים? ומה יותר עדיף מבינהם?

2) ראיתי שהמעבד במפרט הוא intel 2 dual t6400, הבעיה שבדקתי במפרטים באתר של DELL והדגמים של Insprion לא נמכרים עם 2 dual אלא dual ... שאני יודע שזה שונים לחלוטין. האם החברה שבא בדקתי משקרים לגבי סוג המעבד? (הרי הם מקבלים אותם סגורים מDELL)

אשמח לתשובתכם ועצתכם איזה עוד דברים כדאי לי לבדוק.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להכניס את התקציב לכותרת בהתאם לחוקי הפורום

לא ניתן להתייחס לשאלותייך או להמליץ על דבר אם לא תציין את הצרכים, סוג השימוש, הגודל הרצוי וכו'. הנחיות תמצא בסטיקי של חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הדל הנ"ל עדיף ע"פ הלנובו

2.הדל מגיע עם מעבד דואל-קור או קור 2 דואו. אתה יכול לבחור, בהתאם לדרישות שלך, ולתקציב כמובן.

5000 שקל זה יותר מדי למחשבים אלה, בוודאי יקר מדי לדואל-קור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני מתכוון לקנות מחשב חדש עם צג 13.3-14.1 חשוב לי שהוא יהיה מאד מהיר בכדי להדגים אפליקציה כבדה יחסית שפשוט שומרת המון דאטא מהמצלמה ועוד התקנים חיצוניים, כך שהמהירות של המעבד והזיכרונות והדיסק היא קריטית, מה גם שאני חייב לעשות רושם טוב בהצגה.

הספציפיקציות שדרשתי הן זיכרון מהיר 4 GB, מעבד עם 6MB עליו, ודיסק קשיח SSD בסביבות 128. כמובן שגם WIFI בתקן האחרון וכל הפיצ'פקס שכבר אי אפשר ללכת לאחור איתן, מצלמה, BT, מיקרופון מובנה, רמקולים שאשכרה שומעים מהם, ויהיה נחמד עם צורב BR וכו.

האופציות שאיכשהו מצאתי הן הDELL E4300 או LENOVO X301. שנייהם יקרים עד מאד, ואני מוכן להוציא 8000 או אולי קצת יותר על המחשב הזה, רק שקראתי באתר של העולמית כל מני ביקורות מאד לא מחמיאות על המחשב, (כן כן, אצלם באתר), לגבי רעש מהמאוורר, לגבי התרסקויות, לגבי ההזמנה שהגיע מאד לאט ולא מדוייקת, ולגבי הרמקולים שעושים קולות נפלאים אם אתה מצמיד את האוזן אלייהם בחדר אטום ולא נושם.

אני בדילמה ואשמח לשמוע המלצה, מה לקנות, מה טוב יותר ולמה מקבלים כאלו המלצות חמות, ולשמוע איך ניתן או איפה ניתן למצא אותם במחירים שגם מי שאינו עשיר יוכל להרשות לעצמו.

הרבה תודה,

צוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק ה- וצורב ה-BR עולים יחד כמו מחשב ממוצע ...

ואני לא חושב ש-BR הוא בכלל אופציה בשני המחשבים שציינת.

שדרך אגב - שניהם מעולים !!

לגבי ההתרסקויות - מתרסקת, לא המחשב.

לגבי הרמקולים - למה להיות בחדר אטום, בלי לנשום, ועוד להצמיד את האוזן לרמקולים ?!

לגבי מחיר לפשוטי העם - בארה"ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...