איפה כדאי לי לשים את המאווררים/כרטיס מסך? תמונות בפנים. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה כדאי לי לשים את המאווררים/כרטיס מסך? תמונות בפנים.

Class889

Recommended Posts

אני לא יודע היכן לקבע את המאוורר שנמצא מתחת לצורב.

האם כדאי להצמיד אותו לקירור של המעבד עם אזיקון-מצד ימין שלו? או איפה שהוא כרגע יהיה עדיף?

והכרטיס מסך האם כדאי שהוא יהיה ככה צמוד לספק? או כדאי להעלות אותו לPCI שלמעלה? אבל אז הוא יהיה צמוד לNB-ששם יש מאוורר קטן.

בהתחשב במצב הקיים שמתואר למטה היכן יהיה הכי כדאי לשים את הכרטיס מסך ואת המאוורר?

תיאור מצב קיים:

משמאל לTUNIQ יש שם מאוורר SCYTHE 110CFM

למעלה יש 2 מאווררים שמוצאים אחד של 85CFM ועוד אחד מה שהיה בטוניק(לא יודע כמה CFM אבל אני מניח סביבות 75)

בחלק הקידמי למטה במארז יש אחד שמכניס -גם SCYTHE 110 CFM.

ובדלת ממש מול הכרטיס מסך עוד אחד של SCYTHE 110CFM.

עריכה: אופס שכחתי את התמונה חח

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הנוכחי בסדר גמור.

מה שאתה יכול לעשות זה להעלות את הכרטיס לחריץ העליון ולבדוק אם יש שינוי לטובה או לרעה בטמפ' שלו.

השאלה הגדולה היא מה יגרום לכרטיס להתחמם יותר - החום הנפלט מספק הכח, או הצי'פסט?

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן יש לי גם מארז כזה , אני לפי דעתי הייתי מתחיל בלהפוך את הספק ככה שיוציא את האויר החם מהלמטה של המארז, יש חור למאורור למטה, גם סידור כבלים לא יפריע, אני אצלי הרצתי את כל הכבלים מאחורה ויש גם מקום לאזיקונים ככה שזה מתחבר סבבה.

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הספק ששמת אותו הפוך זה חשיבה לא נכונה משום שמתחתית המארז הוא בקושי מצליח לקחת אוויר. הספק שלי בכל אופן לוקח אוויר. לגבי להעלות את החום למעלה זה ממש לא נחוץ משום שיש 2 למעלה שעושים עבודה מצויינת.

לגבי סידור כבלים אין יותר טוב מזה הכבל השמאלי שלייד המעבד עכשיו מוסתר וחוץ מזה הכל נקי פשוט כל המארז נושם מצויין. זה נראה מבולגן גזה בגלל הזווית אך במציאות הוא ממש ריק.

רק מה שאני מציע לך זה להפוך בחזרה את הספק. ממש לא נראה לי שהוא מצליח אצלך לקחת אוויר מתחתית המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הספק מוציא אוויר ככה שהוא אמור להיות הפוך, ולהוציא את האויר החם מתחתחת המארז.

בספק רב..אם יש לך ספק עם מאוורר 120מ"מ הוא ב99.99% מכניס אוויר לספק ולא מוציא..

פותח התרד במקרה שלך..אתה באמת צריך להפוך אותו שכן יש פיתחי איוורר יעודים בתחתית המארז.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני הולך להרכיב אותו הפוך... :)

אם ככה אז למה רשום PRO 82 ככה שאני אקרא?

הרי תחשוב על זה רוב המארזים הספק למעלה והם חשבו על כך שיהיה רשום PRO 82 ככה שיוכלו לקרוא ואם הספק יהיה במצב הפוך כשהספק למעלה במארז כדי שהוא יכנס אוויר אז הכתב יהיה הפוך. זה מה שנראה לא הגיוני.

ולגבי סידור כבלים? אני לא רואה מה לא בסדר אין שום דבר אלא אם כן יש לכם עצות... אני מדבר מבחינת זרימת אוויר

http://img12.imageshack.us/my.php?image=dscn4118.jpg

עריכה:

וואי אתה צודק יוצא שאם אני מסובב את הספק אז הכתב הפוך.... אופסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם שעזרתם לי להבין שהספק שלי היה הפוך... זה ממש היה טיפשי מצידי.

אגב לגבי סידור כבלים, התאמצתי וואלה יצא הרבה יותר טוב. תודה לכולם על העזרה !!!

הנה המחשב במצב שנוח לו יותר לנשום.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...