זה רשמי - ישראל מדינה גזענית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רשמי - ישראל מדינה גזענית

Demagh

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

100 מדינות זה לא "למי אכפת".

תכלס, אפשר להבין אותן. ציונות זו באמת זגענות. לא חסר אנשים במדינה ששונאים ערבים ומוסלמים, וגם כאלה ששונאים נוצרים לא חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, אפשר להבין אותן. ציונות זו באמת זגענות. לא חסר אנשים במדינה ששונאים ערבים ומוסלמים, וגם כאלה ששונאים נוצרים לא חסר.

תעשה לי טובה היחס פה לנוצרים הוא מעולה (נכון יש חריגות) אני עובד עם המון חבר'ה נוצרים (כמה מהם גם הולכים לפעמים עם שרשרת עם צלב באופן גלוי) ות'אמת לא יצא לי לשמוע מהם שמפלים אותם(כן,שאלתי) בכל אופן לגבי המוסלמים נכון יש אפליה אבל זה לא שהיחס שלהם עדיף כלפינו.

כמו כן, אף בן אדם ששכלו במוחו לא יקח ברצינות מסך על שוויון זכוריות וגזענות כאשר אחוז הנציגים שבמדינותיהם היחס לנשים הוא מהשפל בעולם - לדוגמא - בערב הסעודית אסור לנשים לנהוג,לצאת מהבית ללא ליווי שלא נדבר על איראן וכו'

שלא נדבר ששם האפליות הרבה יותר ברורות - זה שאנחנו פחות מודעים אליהם לא אומרות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

whats your point

גם בארה"ב הרבה לא מחבבים כושים(לא אין לי בעיה איתם, נהפוך הוא)

אתה חושב שבמדינות אחרות מתים עליהם? תרשה לי לאכזב אותך

ממש ממש אבל ממש לא

פשוט הערבים כהרגלם, מעלים את רמת השנאה כלפיהם עם ההתרחבות וההתפשטות השתלטנית שלהם על פני כל חלקה יפה בכדור הארץ

ולצערנו, יש להם קול הרבההה יותר משליש מכדור הארץ

וזה ימשיך לגבור

כל הכנס הזה הוא פרו ערבי ופה נגמר כל הסיפור

הם אוהבים לשמוע את עצמם זה הכל

מה שמצחיק זה רמת הבורות שם, הם מארגנים כנס נגד גזענות בזמן שהם מקיימים זאת בעצמם, פשוט מעורר רחמים

זה סיבה מספיק טובה לשנוא את החלאות האלה

ולא, המדינות שם ברובן לא אשמות כלל וכלל

זה ההשפעה הערבית שבתוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו שונאים את ערבים, וההיפך לא נכון? בחייאת. אין ולו קשר דק. סכסוך דמים בן מאה שנים, גורם לך לא לחבב את השונה.

עצוב שדווקא ביום השואה ועידה שכזו מתרחשת בעולם. המציאות האבסורדית של היום מזכירה כל כך את סוף שנות ה20' ותחילת ה30' של המאה הקודמת. אל היטלר התייחסו באיפוק ובשיוויון נפש, אמרו שהוא יתמתן עם הזמן. בדלתיים סגורות חשבו שהוא סתם קוריוז חולף ואימפוטנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פלא שלא עברת סיווג בטחוני. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהיהודים גזעניים, כל בן אדם הוא גזען, ואם היהדות היתה תופסת ובעלת כוח כמו הנצרות לפני 500 שנה או האיסלם היום, היהודים ללא ספק היו עושים שואה למוסלמים ולנוצרים. אבל מצד הממשלה, הגזענות (אפלייה מתקנת) פועל לטובת הערבים.

ורק בישראל כ"כ עושים עניין מהכנס, רוב האנשים בעולם בכלל לא יודעים עליו ורק בישראל (ובאיראן :D) הוא קיבל כותרת ראשית, כן, כנס לאתר של הCNN ושל הBBC ותתחיל לדפדף עד שתמצא איזה מאמר נידח על הכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך להבדיל בין מספר דברים:

בישראל אין הפליה או גזענות מצד הממשלה

אבל יש הרבה גזענות בתוך החברה הישראלית לדוגמה: כלפי אתיופים, בחברה החרדית בין מגזרים וכו...

אז מהבחינה הזאות כן מדינה גזענית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש אלמנטים גזעניים גם בחוקי המדינה(דיני הנישואין למשל, שלא מאפשרים

לזוגות לא יהודיים או מעורבים להנשא) ואני בכלל לא מדבר על כל נושא ה"ערבים-יהודים".

אם כי הבסיס להחלטות של הועידה הספציפית הזו לדעתי רחוקות מאוד מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש מעטים פה ושם שהם גזענים יש בכל מקום ושאני לא אתחיל להביא פה דוגמאות מהעולם.

דבר ראשון:

זה לא נכון להגיד שבישראל שונאים אטיופים או גרוזינים או לא יודע מה, זה כן נכון להגיד שיש מיעוטים פה ושם, אבל בטח לא נכון להגיד שהכלל מתייחס אליהם בגזענות.

אבל כל זה בכלל לא קשור לטענות שבאות נגד .

דבר שני:

זה נכון להגיד ששונאים פלסטינאים כי הם אוייבים שלנו, וזה נכון גם להגיד שערביי מופלים, אבל לטובה.

הטענות שבאות נגד הן שאנו מדינה כובשת וגזענית כלפי הפלסטינאים.

עכשיו תעשו אחד ועוד אחד, תחשבו טיפה, ותנסו לאמר פה מה לא בסדר.

מעבר לזה אין מה להתייחס בכלל לשטות האנטישמית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דוגמא לגזענות.

לא, זו דוגמא למציאות.

אתה בעצמך אמרת שלא עברת סיווג בטחוני ושאתה עצוב על זה, והנה - אתה כבר קורא לישראל מדינה גזענית. כנראה שהחבר'ה בשב"כ יודעים לעשות סיווג מעולה, כי עם הצהרות כאלה אני לא אתפלא אם היית מוכר סודות מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...