עזרה בהפניית פורטים, הסתכבתי לגמרי, מה האייפי הנכון שלי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהפניית פורטים, הסתכבתי לגמרי, מה האייפי הנכון שלי?

shkip

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

אתם בטח מכירים כבר את הסיפור. קראתי את על המדריכים בportforward.com, חיפשתי בכל הת'רדים כאן, ניסיתי לעשות כל מיני דברים, ועדיין, האימיול על low-id ונכשל בבדיקת הפורטים שיש לו בילט-אין.

הדבר העיקרי שעדיין לא הבנתי : מה האייפי שלי? יש לי אלף מספרים פוטנציאליים, איזה מהם הוא הנכון שאותו אני צריך לשים בהגדרות?

יש לי כתובת ip מהipconfig ("פנימית"? 192.168.x.x), כתובת "חיצונית"(212.116.xxx.xxx), בהגדרות של הראוטר תחת- WAN-Static IP - יש לי כתובת אחרת לגמרי! 172.1.1.1 IP address assigned by your Service Provider : ??? גם Service Provider Gateway Address : 172.1.1.xxx?? מה זה? הדברים האלה קשורים?

בנוסף לזה, תחת LAN, רשום בכלל IP Address : 192.168.x.x?

עריכה: אגב, לא יודע אם זה קריטי, אבל בהגדרות של המודם יש אפילו עוד מספר, 192.168.20.xx, תחת Bridge

LLC/SNAP. (כל המספרים שנתתי שונים)

כל כך הרבה מספרים, לא מבין מה מביניהם הוא הנכון, (או בכלל את ההגדרות באופן כללי)

איזה כתובת ip אני אמור להפנות? זאת מה IPconfig? 192.168.x.x? מה"whats my ip" מגוגל? 212.116.xxx.xxx? מהמודם?

בכלל, אני אמור לעשות את זה מהמהראוטר, או מהמודם נתב? שמתי את כל המספרים שמצאתי במודם, לא עזר בכלום. ניסיתי לשים בראוטר, ואחרי apply האינטרנט פשוט הפסיק לעבוד משום מה.. אחרי ניתוק וחיבור מחדש האינטרנט חזר אבל הפורטים עדיין היו סגורים. לחלק מהמספרים ששמתי הוא בכלל לא הסכים לקבל(?)

ניסיתי גם לעשות static ip לפי המדריכים, דרך חיבורי , לא הייתה לזה השפעה על כלום (חוץ מזה שהIP במקסת'ון השתנה, למי שמכיר).

אני מבולבל לגמרי? מה האייפי שלי? ואיזה אייפי אני אמור להפנות? ומאיפה?

הראוטר Edimax BR6204WG, מודם ROTAL RTA1320a.

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...