CORSAIR HX SERIES 620W PSU לשני כרטיסי מסך ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CORSAIR HX SERIES 620W PSU לשני כרטיסי מסך ?

pro.surfer

Recommended Posts

HD4870 בודד יותר ממספיק ל - 1680X1050 בכל דבר שיזרקו עליו.

CF בין שני כרטיסים עם ליבות שונות זה דבר טפשי ביותר (ייתן ביצועים של HD4850 CF).

וכמו שכבר אמרתי זה מיותר לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

HD4870 בודד יותר ממספיק ל - 1680X1050 בכל דבר שיזרקו עליו.

אוקיי, ו? זה אומר שאסור להינות קצת בכל מקרה? אני עדיין רואה אנשים קונים GTX295 בשביל מסכי 22"....

CF בין שני כרטיסים עם ליבות שונות זה דבר טפשי ביותר (ייתן ביצועים של HD4850 CF).

זה ממש לא יתן ביצועים של 4850CF, יותר קרוב ל 4870CF. אני מציע שתקרא שוב את אותן סקירות שאתה כ"כ אוהב להסתמך עליהן.

בנוסף, הליבה זהה, היא סה"כ בתדר שונה. ולא, CF לא יוריד את הליבה המהירה לתדר של האיטית.

וכמו שכבר אמרתי זה מיותר לחלוטין.

מיותר- אולי. אבל כל עוד לא מדובר בהשקעה גדולה, וכל עוד יש תמורה ממשית כלשהי, אני לא רואה בזה פסול.

אישית, אני קמצן נוראי, והאחרון שיציע למישהו לבזבז כסף. אבל במקרה הספציפי הזה, השדרוג הנ"ל הוא פשוט לא רעיון רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין להם מה לעשות אם כסף ומשעמם להם...

דומה למקרה הזה כנראה.

900 ש"ח זה לא כסף ? (במיוחד בתקופה הזאת)

HD4850+HD4870 לא נותן ביצועים של זוג HD4870 אלא כמו זוג HD4850 (אתה חושב שאם מה שאמרת היה נכון כולם היו קופצים על זה כבר ?).

לא שזה חשוב כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה *SCORN* אני בהחלט שוקל את העניין :xyxthumbs:

דניס אני לא מבין למה אתה שלילי אף אחד לא זורק פה כסף סתם ולא מדובר פה בסכום רציני (על תשלומים שמעת ?).

ואני לא מבין למה אתה כל הזמן מזכיר את התקופה :nixweiss: אתה חברה בע"מ ? מושקע כבד בבורסה ?

ברוך השם אני סטודנט שעובד ומתפרנס בכבוד וזכותי לפנק את עצמי "בצעצועים" עם זה מתאפשר :hat:

צא רגע מעניין הכסף ותחשוב על התמורה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר ממיותר אני תמיד הייתי נגד כרטיסים כפולים ונגד ו-CF למניהם

כשהתכנולוגיות הללו יכיחו את עצמן אז אולי במחשבה רצינית אני אחשוב על זה

כי היום אתה יכול להגיע למצב שבו כרטיס אחד במאמץ מלא והשני על 20% מאמץ וCRYSIS לא רץ כמו שצריך רק בגלל חוסר תמיכה ודריברים דפוקים ביחוד של ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אין להם מה לעשות אם כסף ומשעמם להם...

דומה למקרה הזה כנראה.

900 ש"ח זה לא כסף ? (במיוחד בתקופה הזאת)

HD4850+HD4870 לא נותן ביצועים של זוג HD4870 אלא כמו זוג HD4850 (אתה חושב שאם מה שאמרת היה נכון כולם היו קופצים על זה כבר ?).

לא שזה חשוב כל כך.

1- לא, כי יש להם מה להרוויח מזה. אני עדיין תוהה למה אתה כזה אנטי.

2- לגבי 4850+4870, הבנץ' הכי חדש ברשת הוא עם דרייבר 8.7, אז אני אעזוב את העניין הזה. אין לנו דרך לקבוע באופן חד משמעי ובצורה שרלוונטית לעניין.

3- לגבי "900 ש"ח זה לא כסף?":

כסף נועד בשביל שישתמשו בו, בסופו של דבר. שוב, זה לא כאילו הוא זורק אותו באוויר ולא מקבל כלום- תהיה פה תמורה, גם אם בדרך פחות ניכרת ממה שאתה אישית היית רוצה לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה תמורה במקרים הבאים:

א. הוא יקנה לעצמו מסך LCD עם 120HZ, תמורה מפוקפקת (לא הרבה מבחינים ב - FPS מעל 60 במשחקים והוא בעצמו הצהיר שהוא לא מושבע) משהו אבל שיהיה.

ב. אם יפעיל AAX16 בכל משחק כמעט, מיותר לחלוטין ולא רואים הבדל מרמות AA נמוכות יותר.

ככה שאני לא הייתי קורא לזה תמורה מורגשת בכלל אלא יותר קרוב לזריקת כסף באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא פרופורציות- יותר לכיוון של אתה מנסה להשליט את הדעה שלך.

אוקיי, אז 900 שקל נראה לך הרבה, זה לא סכום שאתה היית מוציא על התמורה שהוא עומד לקבל.

מבחינתו, הוא מעוניין בתמורה שמוצעת לו.

תחשוב על אנשים שאוספים פריטים יקרים, זו טונה השקעה ואין תמורה ממשית, עושים את זה כי אוהבים את זה.

עכשיו זה מה שנקרא פרופורציה, אנחנו עדיין מדברים פה סה"כ על 900 שקל (או פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס יפה ונחמד מאוד מצדך שאתה לא רוצה שאנשים סתם יזרקו כסף , אבל בהחלט אני חושב שאם מערך CF שכזה הוא יוסיף לעצמו עוד כשנה של ביצועים מקסימלים במשחקים , למרות שאי אפשר לדעת בוודאות , אני אם היה לי את הכסף ולא היה לי שום דבר יותר טוב לעשות איתו , הייתי גם קונה עוד כרטיס מסך ( ולוח אם וספק במקרה שלי )

אני דיברתי אם הבחור בה"פ והסברתי לו כל מה שיש על CF בגדול..

אני גם חושב שהספק יחזיק את המערכת הזו במאמץ של 100% ( מה שיקרה לעיתים רחוקות) ויאפשר גם OC אם העלאת מתח לא קטנה למעבד.. כי סך הכל חברה מעולה והספק של 620W הוא בהחלט מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ אני לא נוטה להיכנס לדיון של אנשים שמבינים קצת יותר ממני אבל האם הבחור בכלל צריך CF היום? (מעבר ליכולת הכלכלית שלו)

לפי הבנתי הוא הולך לשחק על מסך 22 אינץ' ברזולוציה של 1680X1050 כשמה שמפריע לו זה הביצועים בקרייסיס.

בשביל זה להוציא עכשיו 900 ש"ח? מילא היה מחליף (בסוג של טרייד-אין) ל4870 1GB או בלחץ ל4890 1GB , לא יותר מזה.

כשמשחקים אמיתיים (כאלה שתוכננו לרוץ בצורה נורמלית) יתחילו לקרטע אז שיחשוב על CF זה גם יעלה לו חצי מחיר (לפחות) וגם אז הוא לא יעשה את זה כי ייצאו כרטיסים חזקים יותר וDX11 וכל שאר השטויות.

99% מהאנשים לא ירגישו את ההבדל בין 60 ל80 FPS ולכן אין שום סיבה להשקיע עכשיו 900 ש"ח בשביל CF שלא ינוצל אצלו רק בשביל שהוא יגיד שיש לו CF.

נכון שלרוב דניס שולל פה רצונות של אנשים להתעניין בCF (בגלל חוסר כדאיות - כנ"ל לגבי SLI) אבל במקרה הזה הוא צודק.

שמור את ה900 ש"ח , תחסוך עוד כמה גרושים בחצי שנה הקרובה ותקנה כרטיס חדש במקרה הכי גרוע שזה יאכזב אותך (תמיד תוכל למכור אותו כדי לכסות עלויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ אני לא נוטה להיכנס לדיון של אנשים שמבינים קצת יותר ממני אבל האם הבחור בכלל צריך CF היום? (מעבר ליכולת הכלכלית שלו)

לפי הבנתי הוא הולך לשחק על מסך 22 אינץ' ברזולוציה של 1680X1050 כשמה שמפריע לו זה הביצועים בקרייסיס.

בשביל זה להוציא עכשיו 900 ש"ח? מילא היה מחליף (בסוג של טרייד-אין) ל4870 1GB או בלחץ ל4890 1GB , לא יותר מזה.

כשמשחקים אמיתיים (כאלה שתוכננו לרוץ בצורה נורמלית) יתחילו לקרטע אז שיחשוב על CF זה גם יעלה לו חצי מחיר (לפחות) וגם אז הוא לא יעשה את זה כי ייצאו כרטיסים חזקים יותר וDX11 וכל שאר השטויות.

99% מהאנשים לא ירגישו את ההבדל בין 60 ל80 FPS ולכן אין שום סיבה להשקיע עכשיו 900 ש"ח בשביל CF שלא ינוצל אצלו רק בשביל שהוא יגיד שיש לו CF.

נכון שלרוב דניס שולל פה רצונות של אנשים להתעניין בCF (בגלל חוסר כדאיות - כנ"ל לגבי SLI) אבל במקרה הזה הוא צודק.

שמור את ה900 ש"ח , תחסוך עוד כמה גרושים בחצי שנה הקרובה ותקנה כרטיס חדש במקרה הכי גרוע שזה יאכזב אותך (תמיד תוכל למכור אותו כדי לכסות עלויות)

הוא לא יוכל לעשות CF אם כרטיס אחר , והוא לא רוצה להגיע למצב של קירטועים , אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יוכל לעשות CF אם כרטיס אחר , והוא לא רוצה להגיע למצב של קירטועים , אז למה לא?

לא הבנת אותי , התכוונתי שבעוד שנה נגיד שהכרטיס שלו יתחיל לקרטע במשחקים , אם הוא ירצה לקנות עוד כרטיס זהה למה שיש לו אז הוא יוכל וזה יעלה לפחות בחצי ממה שעולה היום.

הוספתי ואמרתי שגם אם הוא ירצה הוא בטח לא יעשה את זה כי בעוד חצי שנה,שנה יהיו כרטיסים חדשים בשוק שיהיו יותר חזקים מהכרטיסים שבשוק היום (מדבר על חד ליבתיים) ויתמכו בDX11 כבר ועוד כל מיני שטויות.

גם מבחינת דרייברים , התמיכה בCF/SLI לא מצדיקה את ההשקעה בהם.

גם בו ונכניס את הסיפור לפרופורציות , יש לו בעיה עם קרייסיס , זה הרי מגוחך להשקיע במערכת כזאת בשביל משחק אחד.

זה כמו שאני אלך ואקנה מעבד 4 ליבות רק בשביל 4 , זה אבסורד.

אין היום משחק שנופל בביצועים בכרטיס הזה (למעט השניים שציינתי) , ההשקעה פה היא מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...