הפיכת מודם בזק aztech 600e לנתב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת מודם בזק aztech 600e לנתב

aloneg

Recommended Posts

אני מעוניין להפוך מודם aztech 600e לנתב, מכיוון שכנראה לי יש איזה גרסה חדשה יותר של המודם התפריטים נראים אחרת לגמרי מכל התפריטים שקיימים במדריכים שכבר מופצים באינטרנט על הפיכת מודם זה לנתב.

אם מישהו יכול לעזור לי אני מאוד ישמח.

מצורפת תמונה של התפריט:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו המודם היה מחובר למחשב בודד והמהירות היתה סבבה וכמו שצריכה להיות עבור חבילה של 1.5 מבזק, מרגע שחיברתי שני מחשבים דרך הסוויטצ' האינטרנט עובד לאט מאוד. זה עניין של הגדרות שאני לא יודע, מישהו כן יודע???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, אולי איזושהי הגדרה לא מוגדרת כמו שצריך.

אני מציע לך לעשות ריסט (יש לך חור קטן מאחורי המודם, תכניס בו סיכה ותשאיר לחוץ ל 20 שניות).

אחרי שעשית ריסט כנס לראוטר ותעבור ל PPPOE, ותבדוק כל הגדרה אם היא נכונה.

אם אתה לא יודע מה הערך האופטימלי תתקשר לספקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!

multicore: אם אתה לא יודע לתת הסבר על העניין מבחינת הגדרות אז עדיף שלא תגיב, כי כבר הסברתי כמה פעמיים שזה לא מחולק בצורה טובה... גם אם אחד המחשבים לא עובד ולא משתמש באינטרנט עדיין יש התנתקויות ואיטיות מוגזמת.[br]פורסם בתאריך: 19.04.2009 בשעה 14:04:51

כבר עשיתי ריסט, וממה שאני יודע אני אמור להיות ב-pppoa ולא ב-pppoe כך שיהיה לי אינטנט בלי חייגן. בכל מקרה בזק לא מוכנים לעזור לי ולתת לי את ההגדרות מכיוון שהם לא תומכים/מעוניינים לספק לי מידע על חלוקת שלא ממוצרים שלהם. אז אם יש מישהו שכן יודע את ההגדרות הנכונות... בבקשה יכול לעזור לי???
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...