מתלבט בין אוזניות (תקציב 0.5K) פירוט בתוך התאר'ד - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין אוזניות (תקציב 0.5K) פירוט בתוך התאר'ד

amitshental

Recommended Posts

שלום!

אז כמו שכתבתי בכותרת אני מחפש אוזניות בתקציב של 500 ש"ח מקס'

אני מחפש את האיכות הכי גבוהה שאני יכול לקבל (בתקציב) לסוג המוזיקה האהוב עלי (פירוט עוד מעט)

הקטע הוא שאני שניסיתי ועברתי וניסיתי ועבדתי עם דיי הרבה אוזניות (הרבה שנאתי, הרבה אהבתי)

ועכשיו כשאני מסתכל על המבחר באינטרנט אני משתגע ואפילו לא יכול להחליט איזה סוג (תוך אוזן, קשת...) איזו חברה...

חשוב לי שזו תהיה מחנות איכותית עם נוחות של מימוש אחריות וחנות שנוח להגיע אליה (גר ברעות)

לדוגמא קולומבו, כלי זמר, באג ועוד המון כמעט ולא מגביל...........

סוג המוזיקה האהוב עלי הוא רוק, פאנק, מטאל, אלטרנטיב, אבל אני רוצה שהאוזניות יהיו טובות להכל כי לפעמים בא לי היפ הופ, טראנס, קלסיק, ואני רוצה להנות גם מהם.

האוזניות יחוברו למחשב, ועוד...

לי יש כבר עוד זוגות של אוזניות CX300, AKG K324P ולכן אני דיי פחות מעוניון באוזניות IN EAR יש ברשותי גם את האוזניות המקוריות של האיפוד ופחות בא לי על האוזניות מהסוג הזה (לא נכנסות עד סוף האוזן כמו AKG K315 וכו')

ולכן רוב העינין שלי הוא באוזניות כגון AKG K430 Sennheiser PX100 ודומיהם.........

לא מעונין באלחותיות (קימות ברשותי ברשותי SHD9100 מחוברות לרסיבר במע' הקולנוע הביתית אני מסופק מהם אני לא יכול לקחת אותם איתי לרחוב אלא אם אני מחבר אליהם כבל ואז הם זתם ענקיות ומגושמות)

האוזניות האלה הם בשבילי כזוג נוסף ולכן מחפש איכות (אני אודיופיל וזה מאוד חשוב לי דגש על איכות בכל המובנים גם סאונד גם איכות הרכבה גם הבאנל איתו הם מגיעו נרתיק איכות הכבל)

היתי נהנה מאוד מאוזניות כגון AKG K512 אבל אין להם קיפול וזה דיי בעיתי בשבילי אני מתנייד עם האוזניות האלה לכל מקום

אני לא נעול אל אף חברה ומאוד אוהב את AKG , (האהבה לAKG באה מהבסיות הנהדרת שלהם איכות ההרכבה והאיכות והאחריות) וכו' שאיתם יש לי נסיון אז אני יודע שדיי חפרתי אבל אני באמת לא יודע מה לבחור ואני רוצה להנות אז בשביל זה פניתי אליכם

אני מעונין לקנות אותם תוך שבוע

אני אשמח לעזרה

בתודה AMITSHENTAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PX100 נחשבות לטובות מאוד בתקציב הזה (והן גם מתקפלות), לא יצא לשמוע אותן אבל יש לי את ה PX200 שהם לא רעות בכלל (למעשה קצת פחות טובות למרות שהן יותר יקרות בגלל בעיה של אטימה של קיימת ב PX100).

אם אתה יכול להעלות את התקציב ל630שח יש את ה HD555 המצויינות.

עריכה: טוב ראיתי עכשיו שהמטרה היא חיבור לאייפוד, אז פחות הייתי ממליץ על ה HD555 למקרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-PX 200 נכנסות לי לתקציב אבל איך הם מול AKG K430?

ואין לי יכולת להעלות את התקציב (לצערי הרב) ההורים שלי הורגים אותי (שואלים כמה אתה צריך וכו' וגם שרפתי המון תקציב על ה-PS3)...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה את הטעות שלי ותלך על הPX200, ה100 יותר טובות! (חפש בגוגל ותראה שהרבה כותבים את זה).

בעקרון 200 אמורות להיות טובות יותר, אבל יש להם מבנה סגור שלא מצליח לאטום טוב לרוב האנשים, ואז הסאונד הולך לאיבוד. ה 100 לעומת זאת הן בעלות מבנה פתוח ולכן נשמעות הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לשמוע (ככה נדע להיזהר).........

בעצם מה שאתה רומז הוא שאין צורך למצל את כל התקציב שלי ושאני יהנה מהם בצורה מספקת?

ועוד שאלה איך הבאסים בהם?

ואני אשמח אם תוכל לקשר לביקורות

ושאלה? מותר לפרסם בפורום זה על מכירה של חלקים כי יש לי כמה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה-PX100, קניתי אותם לפני חודשיים בערך דרך איביי.

מכל הביקורות ששמעתי וקראתי הן באמת יות רמוצלחות כנראה מהPX200.

הצליל מעולה, חד ונקי. עלו לי 220 שקל דרך איביי.

שמע, הבאסים טובים, אין ספק לעומת אחרות (ג'נריות שהייתי איתן עד עכשיו) הבאס מעולה. אבל אני לא אודיופיל, ואני לא יודע איך אתה מגדיר באס טוב. אחרי הכל העניין הוא סובייקטיבי.. אני מבסוט מהן עד הגג ואין לי תלונה אחת. הן מתקפלות בצורה נוחה לנרתיק, מתרגלים לזה צ'יקצ'ק (מה שכן התופסן של התיק שלהן נשבר לי ככה שזה קצת באסה.. אני שם גומייה עכשיו.. חח).

דבר נוסף ששכחתי לציין - הן כמעט לא מורגשות על הראש. הן יושבות מעולה על האוזניים מכיוון שהציר שמחזיק את האוזנייה הוא כמו מין כדור כזה, ככה שהאוזניות עצמן (שמחוברות עם הכדור הזה לקשת) תמיד יישבו טוב על האוזן. אני לא יודע לגבי אחרים, אבל אצלי אחרי איזה שעתיים וחצי בערך אני מתחיל להרגיש קצת לחץ על האוזניים שגורם לי לעזוב את המוסיקה לכמה דקות ולשחרר אותן.. חח (קורה לי לפעמים בנסיעות לבסיס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי למדוד באס תחבר אותם למקור סאונד איכותי כמה שיותר (מחשב עם כרטיס קול טוב לדוגמא) שים שיר באיכות קידוד גבוהה כמו CD עם באס חזק (היפ הופ ראפ) שים וליום טוב יחסית לך ותראה איך הבאסים (כמב מזמזם כמה חזק כמה נקי וכו') אם תרצה אני ימליץ לך על שירים טובים לזה ואני אוכל לשלוח לך אותם באיכות קידוד גבוהה

וכן הם נשמעות לי מעולות..........

נ.ב. אני משתמש במוזיקה איכותית ממקורות איכותיים (קונה הרבה CD מוריד גם חוקי גם לא חוקי) ו- רק 320KB ו-AAC (ללא איבוד איכות 700MB לכל CD) רק איכותי על המחשב שלי והנגן וגם משחקים על המחשב שזה כיף עם מכל הסוגים..........

IcY PhOeNiX אשמח אם תפרסם מין ביקורת אישית שלך אחרי התנסות עם הרבה סוגי וזמן שימוש שכבר כנראה יש לך (אני יודע שיש הרבה ביקורות ברשת (אשמח אם תקשר אליהם) ורק חלקם באמת טובות וחלקם מכורות אז להוציא את האמת לאור חחחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ לך דווקא על אחרות, למרות שהרבה אוהבים את הסנהייזר (לדעתי לא עמידות ויקרות מדי).

הזוג הראשון שאמליץ לך הם האוזניות שאני משתמש בהם כבר שנתיים, AKG K414P (אטומות) או AKG K412P (פתוחות)

לשניהן מעולה שלא נופל מהסנהייזר ויחס עלות תועלת הרבה יותר טוב.

http://www.kilombo.co.il/default.asp?catid={01E3CFF6-DBA8-4BB6-A1B3-B0DA106336D5}&details_type=1&itemid={EE148D9D-CD78-4871-BA3C-9329129CC66A}

http://www.kilombo.co.il/default.asp?catid={01E3CFF6-DBA8-4BB6-A1B3-B0DA106336D5}&details_type=1&itemid={B53E1E1E-9B96-473E-93CD-340D5AF64C18}

אם בכל זאת בא לך להוציא יותר כסף, הייתי הולך על KOSS PORTAPRO, קראתי הרבה ביקורות טובות עליהן.

http://www.tuki.co.il/Product.asp?Pid=106113&Cat2Cat1ID=11&Cat2ID=144&aff=Zap〈=HE

לסיכום, אם אתה רוצה אטומות, הייתי הולך על ה-AKG K414P, אין להם מתחרות לשימושים שלך.

אם לא חשוב לך שהאוזניות יהיו אטומות ובא לך להשקיע, לך על ה-KOSS PORTAPRO, לא תצטער.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרציתי לקנות את האוזניות הלתלבטתי בין הסנהייזר לקוס פורטפרו.. בדקתי את זה..

ראיתי שלשתיהן יש ביקורות טובות, אבל נמשכתי יותר לסנהייזר.. יותר קומפקטיות, נראות גם יותר אנושיות... חח.

אבל אני יודע שגם הפורטפרו צריכות להיות מעולות...

חזרה לסנהייזר, אני שומע בדרך כלל באיכות של מינימום 192kbps, פחות זה מעפן. אני שומע בעיקר מטאל, רוק, רוק כבד, פאנק.

בשביל הביקורות הכי טובות תסתכל בזאפ.. אנשים שכבר רכשו את המוצר, לדעתי אלה הביקורות הכי חשובות בתאכלס...

אני מוצא את הבאס הזה מאוד מספק, אלא אם השאיפות שלך מאוזניות הן להגיע לבאסים כמו שאתה מוצא ברכבים עם מערכות ומגברים.. זה תלוי גם באיזה שיר. יש שירים שתשמע את הבאס נקי, ויש שירים שאתה יודע זה יישמע לך כמו מין זימזום כמו שאמרת..)

תנסה אולי לחפש חברים או מישהו שאתה מכיר עם האוזניות האלה ותבקש לשמוע בהן.. אני רכשתי את הסנהייזר מכיוון שיש אותם לחבר טוב שלי..

מקווה שעזרתי.

ועכשיו - לבסיס...

בעע (סוגר שבת..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...