קיבלתי מסך dell נראה לי 16" ישן עם חיבור אמריקאי. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מסך dell נראה לי 16" ישן עם חיבור אמריקאי.

zombie

Recommended Posts

אז כמו שאמרתי מסך מיולי 2004 נראה בגודל 16-17 אינצ' רק עם חיבור VGA והPower Cord אמריקאי, ואני לא רואה איזה סוויצ'(כמו בספקיי כח של מחשבים) לשינוי מ110V ל 220V..אני יכול לחבר אותו בpower cord ישראלי וזהו?או שלחבר אותו בtransformer כזה?(שגם קיבלתי איתו) הינה תמונה( http://www.endoscopepartsplus.com/images/220V110VDIA.JPG )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נאבד לך במסך 16 אינץ מתקופת מתושלח?

לא הבנתי.

לדעתי לא לנסות להפעיל משהו אמריקאי ללא טרנספורמר , קרו לי פאדיחות בעבר

אי אפשר בעזרת מתאם קטן כזה?ואין לו אולי איזה סוויצ' כמו בספק כח שאני ידע שהוא על 110V?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שזה מסך קטן יחסית מה יש לך לעשות עם מסך כזה על המערכת שלך? סתם לאישי הכוונה..

בכל מקרה התכוונתי שלמוצרים מארה"ב יש טרנספורמטורים, אצלי למשל יש להגה של MOMO טרנספורמטור שהבאתי מאיזה מפעל כדי להפוך את החשמל מ 220-110...עובד מצויין.

או שאולי אני מדבר שטויות וזה בכלל לא קשור...חח.. :P

אה! אגב משהו קטן שאולי יעזור..אבל לבנתיים עד שלא תקבל תשובה ממומחה יותר אני לא ממליץ לנסות

המסך שלי, BENQ FP202W, הגיע עם חיבור עגול כמו שיש לך בתמונה של החשמל ה 2 פינים המעוגלים האלו. אז פשוט שמתי לו מתאם ממש קטן כזה שמתחבר לחשמל שלנו בארץ....אני אעלה לך תמונה תיכף.

עדכון:

הנה כזה אולי?

אתה יכול לצלם את הכבל של החשמל של המסך?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הגיע עם כבל power cord אמריקאי..עם חיבור כמו בתמונה ששמת, אבל אני יודע שאני יכול לחבר כבל power cord ישראלי וזהו..

רשום במדבקה מאחורה

"AC100-240V, 50-60HZ, 2A"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...