מחליף את הפנטיום 3: זקוק למפרט עבור עבודה עם אינטרנט, אופיס וכ', תקציב לא חשוב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחליף את הפנטיום 3: זקוק למפרט עבור עבודה עם אינטרנט, אופיס וכ', תקציב לא חשוב

stio

Recommended Posts

שלום לכולם

אני כבר 9.5 שנים עובד על מחשב מסוג פנטיום 3 450 עם 384 מ"ב זיכרון.

לאחרונה התגלו כשלים שעל הקבלים בלוח האם, והמחשב גוסס (איטיות מחרידה, קריסות מערכת וכ'). על כן, החלטתי להחליפו.

כמו שאתם כבר מבינים לפי סוג המחשב הנוכחי, הדרישות שלי מעטות והם מסתכמות בגלישה באינטרנט, עבודה עם יישומי אופיס, שירים, סרטים ופוטושופ. המחשב צריך לשמש אותי לפחות ל- 7-10 שנים הבאות כמו הנוכחי.

הדרישות:

זכרון של חברה מוכרת בלבד (קינגסטון יתקבל בברכה). את מהירות הזיכרון, נפח פיזי, וסוג חיבור אני משאיר לכם.

מעבד כפול ליבה של אינטל בלבד ולא של .

לוח אם של חברה מוכרת (ג'יגבייט, אסוס, וכ'), לא איכפת לי שהכרטיס מסך יהיה מובנה על הלוח.

ספק כוח- האם להישאר עם הספק הגנרי שמגיע עם המארז, או לשדרג עבור המערכת הספציפית הזאת? אם כן, יש המלצות? כמה וואט לקחת?

אל פסק- האם לרכוש? בעיקרון מערכת החשמל באיזור שאני גר בו היא יציבה ביותר, ונדיר מאוד שיש הפרעות או הפסקות חשמל.

כרטיס , קול וכ'- לא איכפת לי שיהיו מובנים על הלוח. אם מתקלקל מקס' אפשר להתקין חיצוני.

כונן קשיח- אני עובד כרגע על 37 ג"ב ועדיין 70% פנוי. אז לא צריך יותר מידי.

כונן תקליטורים- שיהיה משולב עם צורב, ולא שניים נפרדים.

אם שכחתי משהו אתם מוזמנים להוסיף.

ציוד היקפי (מקלדת, עכבר, מסך, מדפסת) כבר יש לי חדשים בקרטון, אז איני צריך. רק את המארז.

המחשב אמור להירכש השבוע מנעה מחשבים בנשר, או מMDS אלירן מחשבים בנשר, עוד לא החלטתי.

תקציב- לא משנה.

אשמח לעצות,

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. זה מה שזה עולה, 1200 ש"ח?! המחירים ירדו?

בנוסף, יש לאינטל כל מיני סדרות מעבדים של הכפולי .

E 4XXX

E 5XXX

E 6XXX

E 7XXX

ועוד ועוד. האם יש משהו ספציפי שכדאי להתרחק ממנו או שכל הכינויים האלה למעבדים מחליפים את כינוי ה'פנטיום' של שנות ה- 90 המאוחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחליט על חנויות מחשבים אחרות: מפרטים עדיפים:

אופציה 1:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1626

תשדרג: לוח אם לבעל HDMI ב 50 ש"ח, זיכרון ל 2GB ב 100 ש"ח

סה"כ: 1270

אופציה 2:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=1300&CatCode=

שדרג ספק ל ezcool 450w ב 30 ש"ח

סה"כ: 1315

אם לא, אז לבריאות, גם המפרט מנועה די סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...