המלצה למפרט מחשב נטו למשחקים עד 8000 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למפרט מחשב נטו למשחקים עד 8000 ש"ח

yoni-rs

Recommended Posts

תודה לשניכם, אני מקבל את הביקורת ובגלל זה אני מתייעץ זה לא שהזמנתי כבר את המפרט והוא בדרך אליי :)

אשמח לשינויים בקשר למפרט יותר מעודכן בכל מקרה המעבד אפשר להתחיל באמת מ ה Q9550 השאלה עם איזה OC , והכרטיס מסך סגור גם ה GTX285

מפה אפשר להתקדם..

דרך אגב איך החנות זיג זג מחשבים בנווה מונוסון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יוני, תעשה לעצמך טובה ואל תקשיב ל-Los או לכל מי שהפגיז פה מערכת ב-8000 שקל

תבין שאתה דופק את עצמך

תקנה מחשב עכשיו ב-4000 שיתן לך ביצועים מעולים

ועוד שנה וחצי עוד מחשב ב-4000 שיתן ביצועים מעולים אז.

לקנות עכשיו מחשב בסכום המלא לא יתן ביצועים טובים בהרבה ממחשב ב-4000.. אבל כן ישרוף לך את כל הכסף לאוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לא יכולתי להישאר אדיש לכל ההצעות הגרנדיוזיות שהציעו פה וגם על המפרט האחרון שאתה כתבת.

יש לי כמה הערות.

ראשון והכי חשוב: תסלחו לי אבל כל מי שקורא לעצמו ולא הציע PAD לעכבר פשוט לא מבין! (ואפילו לא משנה כל כך איזה.... רק משהו לא מאופיס דיפו עם כרית ג'ל כזו....). על המקלדת כן אפשר להתפשר...

1.לכל "המבינים" פה: 4890X2 יצא לשוק.אומנם לא על ידי אלא ע"י יצרנים שותפים שלה. אתם מוזמנים לקרוא את החדשה כאן:

http://www.tomshardware.com/news/amd-ati-radeon-gpu-graphics,7531.html

ואתם מוזמנים לצפות בראיון שנערך שבו מאשרים את הדבר:

http://www.youtube.com/watch?v=9gyzY_-42N0&feature=rec-HM-exp_stronger_rn

2. דרשת מחשב חשק שלא יתיישן. אז ככה, אין דבר כזה. אבל בהשקעה נכונה ובבחירת רכיבים נכונים אפשר להאריך את חיי המחשב.

לדעתי ההשקעה הכי (או כמעט הכי) חשובה היא בלוח האם כי הוא האבא (אמא?) של כל המערכת. לצערינו (הצרכנים) הוציאה סוקט חדש LGA1366, הידוע כ-i7 למערכה, ולא תעזור לנו כאשר ברבעון השלישי תוציא סוקט חדש - i5 ואולי גם i3 אח"כ.

אינטל לא הולכת לנטוש בקרוב את סדרת המעבדים Core2duo/quad אבל ה- i7 למרות היותו מרובע ליבתי כן נותן מענה משופר למשחקים לעומת הדור הישן.

בעייה נוספת בסוקט החדש הוא המעבר לזכרון בשלושה ערוצים, מה שמייקר את הקניה.

3. כרגע, לדעתי יש לחכות קצת עד עדכון המחירים של בעקבות ההשקה של i7 975 שאמורה היתה להתבצע כבר אבל כנראה שנדחתה קצת (בגלל החגים :))

הנה מפרט שבניתי:

לגבי המפרט

4. בחרתי לוח אם טוב שמאפשר SLIX3. כרגע כרטיס מסך אחד. כשיהיה לך צורך וכסף תוסיף עוד אחד. אח"כ שוב... או שתוכל לקנות כרטיס מסך פשוט מסדרה 8 או 9 של בשביל PhysX.

5. בחרתי זכרון טוב אבל לא מפוצץ של . כרגע לא צריך יותר מ 3X1GB. כמעט ואין הבדל בביצועים.

6. הספק מספיק חזק בשביל . יש מקום להתרחבות של המערכת.

7. המארז של CM מצויין, קר ויחסית שקט. וזול...

הנה המפרט:

Intel i7 920, s1366, 8MB 1480

GIGABYTE EX58-UD4P s1366 i7, Intel X58, 2100, 3xPCI-E 1280

3x1GB Platinum XTC 1600 MHZ Triple Channel 470

eVGA GTX 275 896MB GDDR3 DX10 HDTV 2xDVI PCI-E 2.0 1520

Western Digital 500GB 7200RPM, 16MB, SATA II 280

LG DVD±RW GH22NS x22 Black SATA 110

Scythe Mugen II 5 Heat Pipes CPU Cooler 195

CM 690 Black (No PSU) 340

HX 620W Active PFC 12cm Fan Modular 680

Razer Arctosa Black Keyboard (English only) 260

Logitech G5 Laser Mouse (2nd Gen) (Retail) 210

Razer eXactMat Mouse Pad 135

פלוס מסך שתבחר. הראשון שהציעו שלך של קצת יקר למפרט אבל מצוין.

סה"כ 6960 ש"ח.

ותזכור שתוכל תמיד להרחיב את המערכת ולהוסיף עוד ועוד דברים עם הזמן...

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד + לוח בזבוז טוטאלי...

תגיד, אתה צריך 4 כניסות של LAN במחשב + 4 חריצים לכרטיסי מסך (שאגב לא תומכים ב-SLI או Crossfire)? כי על זה אתה משלם פה!

חשבתי אמרת מחשב למשחקים ולא שרת גיימינג או משהו... כי אם זה מה שאתה צריך אפשר לייעץ לך איזה מפרט לשרתים.

לדעתי צריך להוריד קצת בלוח ובעוד כמה מקומות (מבחינת לוח קח מה שאתה צריך ולא סתם כי יש את הכסף), מבחינת ספק הוא יקר בשביל מה שהוא מציע (יש לי Enermax ולדעתי סתם יקר יותר), אפשר לקחת מארז לא של ANTEC) ו-LIAN-LI יקרות בטירוף, לא הייתי נוגע בהם). בכסף שתחסוך אפשר לשים קירור מים או משהו... חבל ממש על הכסף.

אני לא יודע אם אתה קראת מה שכתבתי מקודם, אבל באותו מחיר אפשר להשיג פלטפורמה של i7... אני עדיין בדעה הזו, מדהים אותי שהבנצ'ים עדיין לא יודעים איך למדוד את הביצועים של המעבדים האלה (אגב אי אפשר להשוות אותו למעבדים אחרים מבחינת ודברים אחרים כי הכל שונה לחלוטין וגם זה מעבד 4 ליבות הראשון האמיתי, אחרים מורכבים מ-2 מורכבים יחד).

+מסכים עם Shinshin, רק הערה קטנה ש-i5 העתידי חלש יותר מ-i7 וכנראה מדובר ב-Core2duo או הקטנה של i7+סירוס רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בעד ללכת על מפרט באיזור ה5K שזה מספיק בהחלט לכל הלוחות המודרניים למינהם שמבוססים על סוקט חדיש כמו 1366 שכן יהווה בסיס טוב לשדרוג עתידי ,אבל אני מציע מפרט כולל מסך ורמקולים איכותיים שלא תצטרך לשדרג עם כל המחשב ,הרי אלו רכיבים שנשארים איכותיים תמיד,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

INTEL CORE 2 QUAD S775 2.83GHz Q9550 : "SLB8V" - BOX ₪1490

לוח אם:

DFI LANPARTY DK P45-T2RS PLUS ₪754

מסך:

DELL ULTRASHARP 22" 2209WA ₪1715

כרטיס מסך:

GAINWARD PCI-EX 2.0 GeForce GTX275 896MB DDR3 - RETAIL ₪1445

דיסק קשיח:

SAMSUNG 640GB 16MB SATA2 7200 RPM - HD642JJ ₪342

צורב DVD:

SAMSUNG SH-S223B x22 SATA BLACK ₪130

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) DDR2 1000 CL5-5-5-15 - F2-8000CL5D-4GBPI ₪316

מארז:

COOLERMASTER HAF 932 : RC-932-KKN1-GP w/o PSU ₪705

מקלדת:

LOGITECH WAVE KEYBOARD ₪274

עכבר:

LOGITECH MX-518 GAMING GRADE OPTICAL MOUSE ₪235

ספק כוח:

PCP&COOLING SILENCER 610W : S61EPS - זמין במלאי ₪512

קרור למעבד:

OCZ VENDETTA 2 CPU COOLER ₪234

קרור למארז:

SCYTHE S-FLEX 120mm 1200rpm ₪70

כמות:2

מחיר סופי: ₪8292

להזמנות מעל 3,000 ש"ח - משלוח חינם

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

אתה לא צריך יותר מזה!!!!! דיי לבזבז!... יהיה פחות בזבוז אם תביא לי את הכסף מאשר לקנות את המפרט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשפוך קצת אור על הדברים...

מרובע ליבות כרגע לא נותן שום יתרון במשחקים וזה ידוע. הקטע שבתעשיית המשחקים ובכלל בתעשיית התוכנה מנסים לרבות תהליכים במקביל כמה שיותר... כל משחק שיצא היום התחילו לפתח אותו לפני לפחות שנתיים, חלקם 4-5 שנים אפילו... לדעתי לפני 4 שנים לא חשבו ש- 4 ליבות יהיה נפוץ וכנראה זו הסיבה לתמיכה החלשה בדבר.

עכשיו בקשר להבדלים בין Nehalem לשאר מרובעי הליבות, מלבד היתרונות של הארכיטקטורה היעילה יותר וטריליון הטרנזיסטורים וכל הבלה בלה בלה, מדובר במעבד מרובע ליבות שתומך ב-HT, ובעצם נתן 8 ליבות לוגיות לעבוד איתן לתוכנות במחשב - יתרון עצום אם וכאשר יממומש, הישר מהקופסה יש תוכנות שבנויות על ריבוי תהליכים והם ישתמשו בזה - המשחקים לא.

העלת פה נקודה חשובה, כבעליו של מעבד I7 אני רוצה לומר פה לכולם: HT תמיכה ב-8 ליבות עושה רע למשחקים!

אני מכבה את ה-HT בביוס למשחקים, מה שכן HT זה גן עדן לרינדורים בתוכנות תלת-מימד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה רע?

נפילת FPS של 5-10% לעומת מצב רגיל.

שים לב בקישור, כשמופעל HT המשחקים סובלים התוכנות התומכות מרוויחות.

הארוניה בבנצ' של 3D Mark יש שיפור של 34% כאשר HT מופעל.

בכל מקרה, אני מרגיש שמשחקים רצים טוב יותר ללא HT, אולי בעתיד הבעיה תתוקן.

http://vr-zone.com/articles/does-core-i7-hyper-threading-helps-/6160.html?doc=6160

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה הבנתי, לא ידעתי את זה. תודה על המידע :P

ועוד הם עשו את הבדיקות האלה עם המעבד הכי חזק של הI7. מאכזב לגלות דבר כזה.

אבל אני מניח שמין הסתם יתחילו לתמוך בבעיה הזאת או יוציאו פאטצ'ים שיסדרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתם פשוט לא קולטים שהוא זורק כסף.. E8400 יהיה הכי טוב עבורו!

לא Q9550, לא Q9650, לא I7 920 ובטח לא למניהם..

הדרישה - משחקים

למה לדחוף מרובעי ליבות או I7 כשידוע בפירוש שלא רק שאין יתרון אלא ה-E8400 עדיף

ולהבהרה נוספת - משחק אחד לא מלמד על כלום! לא לוקחים את בתור דוגמה כי הוא אחד מול כל השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן אדם שחושב רק מה שטוב לו היום , המעבד E8400 הוצא כבר מיצור עצמה מנסה להוציא אותו מהשוק..

אין טעם לקחת היום כפול שאתה שבשנה שנתיים הקרובות יצאו משחקים שיתמכו ב-4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אתה חושב שאתה מכיר את השוק יותר טוב ממני? :s07:

לא נראה לי שאתה הבעלים של אקטיביז'ן.. :bash:

עד שמשחקים יתמכו לגמרי בריבוי ליבות יש עוד זמן. מה גם שבכל מקרה ככלל כרטיס מסך משפיע גורף על הביצועים במשחקים

למעבד יש השפעה מינורית.. במיוחד כשעוברים 50fps ואז כל תוצאה לא מורגשת!!

תכניסי לראש - 50fps יראה אותו דבר כמו 100fps!! אין הבדל.. פרט למחיר

העין שלך לא מסוגרת לראות את ההבדל והמסך שלך לא מסוגל לתת יותר מ-60 בשנייה

אז מה יצא? קנית מעבד שיקר ב-500 שקל מזה שהצאתי, קבלת ביצועים על הנייר טובים יותר, אבל בפועל המעבדים יתפקדו זהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אתה חושב שאתה מכיר את השוק יותר טוב ממני? :s07:

לא נראה לי שאתה הבעלים של אקטיביז'ן.. :bash:

עד שמשחקים יתמכו לגמרי בריבוי ליבות יש עוד זמן. מה גם שבכל מקרה ככלל כרטיס מסך משפיע גורף על הביצועים במשחקים

למעבד יש השפעה מינורית.. במיוחד כשעוברים 50fps ואז כל תוצאה לא מורגשת!!

תכניסי לראש - 50fps יראה אותו דבר כמו 100fps!! אין הבדל.. פרט למחיר

העין שלך לא מסוגרת לראות את ההבדל והמסך שלך לא מסוגל לתת יותר מ-60 בשנייה

אז מה יצא? קנית מעבד שיקר ב-500 שקל מזה שהצאתי, קבלת ביצועים על הנייר טובים יותר, אבל בפועל המעבדים יתפקדו זהה

אני מסכים איתך לגמרי אבל תרשה לי לספר לך מה קרה לי לפני כמה שנים שקניתי את המחשב שלי (המפרט בצד - למרות שחלק מהדברים שידרגתי) , כשקניתי אותו ממש לפני הקנייה דיברו על סוקט יותר מתקדם ועל הPCI-E שאמור להחליף את הAGP , במחשבה טיפשית שאין מצב שזה יקרה קניתי מחשב בסוקט 478 (כשקצת אחרי זה יצא 775 לא זוכר בדיוק מתי) ולוח אם -עם AGP , עד עכשיו אני מצטער שלא חיכיתי כמה חודשים כדי להתקדם בטכנולוגיה ולא להתקע.

היום כשלמישהו יש 4-5K לקנות מחשב אז כן , הוא צריך לקנות E8400 או במקרה הכי מוקצן QXXXX כלשהו ולא יותר מזה אבל למי שיש 6.5,7, למה שלא יקנה I7? כי זה יקר ולא משתלם כלכלית ואתה מקבל מחשב שאחוז השיפור בו מינורי?

מה שאתה כן מקבל זה פלטפורמה שמבחינת שידרוגים בשנתיים הקרובות לפחות לא תיפול מכל מה שיצא, מי שלא נוהג להחליף מחשב כל שנתיים (כי לא יכול כלכלית או לא רואה לנכון לעשות זאת) ויש לו כרגע את האפשרות אז שיפנק את עצמו.

כל חלק במערכת הזאת יהיה ניתן לשידרוג עתידי בכל תחום (זכרונות, וכן הלאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...