שליטה אוטו' על TUNIQ TOWER מהלוח אם - יש שפצור אפשרי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה אוטו' על TUNIQ TOWER מהלוח אם - יש שפצור אפשרי?

yfital

Recommended Posts

היי,

בעקבות העובדה שסוף סוף השתקתי את הכ. מסך שלי, הדברים היחידים שנותרו לי הם:

1. מאווררי מארז ( כולם של ) - כנראה יוחלפו ל-SCYTHE 1200 RPM.

2. ספק - GAMEXSTREAM 600 של שדיי מרעיש - שוקל להחליף לו מאורר גם.

3. המאורר שמגיע עם ה-TUNIQ.

הבנתי שלא מומלץ להחליף למאורר אחר מכיוון שמקורי מתאים לשימוש עם SMALL FINS. הבעיה שלי איתו, זה שאני רוצה שהשליטה עליו תהיה מהלוח אם ( כמו כל מאורר נורמלי?! ).

המאורר מגיע עם כבל 3 PIN שמחובר ללוח אם לחשמל וחיבור לריאוסטט חיצוני לשליטה על המהירות.

אם לא מחברים את הריאוסטט אי אפשר לשלוט על המהירות ( תמיד על 100% ).

מישהו מכיר פתרון? לא אכפת לי לשחק קצת עם חוטים, אם יהרס המאורר מקסימום אני אקנה חדש (גם ככה כבר חשבתי על זה).

תודה, אשמח לעצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמובן... זה פשוט נשאר על 100%.

יכול להיות שדווקא ניסיתי רק בלי הבקר, אולי דווקא עם הבקר על 100% ו-SMART FAN? למרות שלא נראה לי.

זה גם דיי הגיוני שזה לא יעבוד אם הכבל לא כולל את ה-PWM, לכן חשבתי ששפצור כבלים יעזור. אולי להחליף את הכבל שהולך אל הבקר לכבל שהולך ללוח אם...

אני לא אוהב להיות הראשון שמנסה כאלה דברים :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, לפי מה שאני קורא כל עוד זה לא חיבור 4 PIN זה לא יעזור לי ( אני לא חושב שיש לי אופציה לטמפ' לחיבור של ה-CPU, אני אוודא שאני אהיה בבית, נדמה לי רק Q-FAN ).

מה שכן, חיבור לאחד החיבורים האחרים בלוח אם אולי יפתור את זה, אמממ, למה לא חשבתי על זה קודם. :kopfpatsch:

יש הגיון במה שאני אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q FAN זהה לSMART FAN וחיבור של 4 פינים הוא זה שמאפשר את הPWM..

בחיבור 3 פינים יש ללוח האם אפשרות לשלוט לפי הטמפ'.

לגבי חיבור אחד בלוח אם..אני בספק שכן לרוב האופציה של הQ FAN מדברת רק על חיבור המאוורר של המעבד..אבל אתה מוזמן לנסות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהתכוונתי זה לחבר לחיבור אחר בלוח אם - להגדיר אותו על 100% ולתת את השליטה לתוכנה ( SPEEDFAN או משהו אחר ).

בחיבור של ה-CPU זה לא עבד, אבל חיבור לאחר מה-"CASE FANS" אולי יעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...