ה-XP הדביל החליט שכונן D שלי (מחיצה בהרדיסק) היא כונן וידאו - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-XP הדביל החליט שכונן D שלי (מחיצה בהרדיסק) היא כונן וידאו

Milford Cubicle

Recommended Posts

פתאום שמתי לב שכל פעם שאני נכנס לכונן D, החלון הזה חושב איזה 10-20 שניות ועד אז הוא לא נותן לי להיכנס לשום תיקיה בחלון.

זה קורה רק במחיצה הזאת, D, ולא ב-C, E או H - כולן מחיצות בכוננים הקשיחים שלי.

אחרי בדיקה קצרה שמתי לב שמשום מה ה- המפגר הזה החליט להגדיר לי את כונן D ככונן או משהו, והוא מציג בצד שמאל לינקים של "Video Tasks" - שלא קיימים באף אחת מהמחיצות האחרות.

בתוך תיקיות יש את הקטע הזה של customize this folder ואז ניתן לבחור את סוג התיקיה (files, videos, music וכו') - אבל זה לא קיים עבור הכונן בפני עצמו.

יש למישהו מושג איך אני מבטל את השטות הזאת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רומז לבעיה פיזית בכונן? זה בוודאות לא הקטע כי אם מתוך 4 מחיצות רק אחת עושה את זה, ורק בה יש פתאום קישורים של Video Tasks (וב-Other Places מופיע My Videos שלא קיים בשום כונן אחר), אז כנראה שזה קשור לזה...

כונן D הוא מחיצה לוגית שחולקת את אותו כונן פיזי עם כונן C.

כונן C עובד מעולה. כך גם כונן E (כונן פיזי נפרד) וגם H (פיזי נפרד).

אחרי ה-20 שניות האלה אפשר בלי בעיה לגשת לכל החומר.

כונן D הוא הכונן שבו יושבים לי ה-Program Files וה-Documents and Settings.

לא יודע אם זה קשור, כי זה היה ככה כבר שנים על גבי שנים ונתקלתי בתופעה הזאת רק לאחרונה (אם כי אני בקושי נכנס לסיפריה הראשית של הכונן הזה), אבל אולי המידע הזה יעזור במשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לגמרי סגור שזאת הבעיה, אבל ע,מ לבטל את ההגדרה של "כונן וידאו", לחיצה ימנית על הכונן עצמו ה"מחשב שלי ---> מאפיינים ---> AUTOPAY.

אם זה לא יעזור, תיכנס ללשונית GENERAL ותאפשר INDEXING על הכונן (אם זה כבר מאופשר, תבטל ותפעיל שוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה.. אז אצלי הטאב של ה-AutoPlay לא קיים באף כונן שהוא לא אופטי :(

הכוננים כולם הם S-ATA, על לוח אם A8R32. הכל NTFS כמובן.

בכל אופן הוא עכשיו applying לביטול של האינדקס, ונראה שזה יקח לו איזה יום או יומיים :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוך AUTOPLAY יש אפשרות לבחור את ,תוכן" הכונן, כמו בתמונה שצירפתי.

בכל מקרה, מצאתי את המאמר הזה שאמור להסביר איך להפעיל את הלשונית הזו:

http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc959381.aspx

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההסבר הזה והנתון שכרגע מופיע לי ברג'יסטרי, זה נמצא על ברירת המחדל. כך שזה לא אמור לעשות בעיות:

By default, Autoplay is disabled on network drives and on removable drives, such as the floppy disk drive (but not the CD-ROM drive).

וגם אם הייתי רוצה לשנות את זה אני לא ממש יכול, כי אין לי בשום מקום אפשרות לערוך את ה-Group Policy.

לפי הסבר אחר, זה נמצא כאן:

To open Group Policy Management, click Start, click Control Panel, click Administrative Tools, and then click Group Policy Management.

אבל אצלי זה לא קיים ב-Administrative Tools..

----

רגע, כתוב שהוא "disabled on network drives".

עכשיו, הכונן הזה הוא לא כונן , ואפילו לא משותף ככונן, אבל כן יש בו סיפריות שהן Shared ברשת. יכול להיות שזה קשור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,

אם אתה צודק והבעיה היא באמת הסיווג של הכונן ככונן , יש לך 3 אפשרויות:

1. לנסות לשחזר את הלשונית הזאת ע"י עריכת הרג'יסטרי.

2. אם יש לך מספיק מקום פנוי על שאר הכוננים אתה יכול להזיז את כל החומר מהמחיצה ולפרמט אותה.

3. SYSTEM RESTORE יכול אולי לעזור.

בכל מקרה, תריץ בדיקה גם עם ADAWARE ושות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...