חצי ירושלים מוגבלת לחיבור 750 קיי בבזק בינלאומי ברגעים אלו, בושה וחרפה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חצי ירושלים מוגבלת לחיבור 750 קיי בבזק בינלאומי ברגעים אלו, בושה וחרפה.

ccc

Recommended Posts

בזק בינלאומי הגבילה הרגע המון ירושלמים היום ל750 קיי כי יש להם "בעיה בשרת"

הבעיה נמשכת כבר שעתיים וכנראה תמשך עד מחר.

תוסיפו את זה לבעיות של דפים שלא נפתחים, מהירויות בושה בחו"ל, ומהירויות הורדה של לפני 10 שנים בתשלום מופקע ויש לכם כאן עסק לא מומלץ.

אם תייר היה יודע שזאת חברת התקשורת הגדולה במדינה הוא היה מעדיף לגור באפגניסטן, בתוך מערה ולהסתפק ב2 כוסות מחוברות עם חוט ללמעלה.

פשוט נמאס כבר, ממש נמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי הגבילה הרגע המון ירושלמים היום ל750 קיי כי יש להם "בעיה בשרת"

הבעיה נמשכת כבר שעתיים וכנראה תמשך עד מחר.

תוסיפו את זה לבעיות של דפים שלא נפתחים, מהירויות בושה בחו"ל, ומהירויות הורדה של לפני 10 שנים בתשלום מופקע ויש לכם כאן עסק לא מומלץ.

אם תייר היה יודע שזאת חברת התקשורת הגדולה במדינה הוא היה מעדיף לגור באפגניסטן, בתוך מערה ולהסתפק ב2 כוסות מחוברות עם חוט ללמעלה.

פשוט נמאס כבר, ממש נמאס.

אני ובת דודתי שגרה בירושליים סבלנו מאותן בעיות עד לשבוע שעבר בו נסעתי לחנות ולקחתי את הראוטר שמגיע למתחברים לחבילה של 4 מגה, מאז המהירויות עפות! אני שכחתי שפעם הייתי לא מרוצה מהם, שנינו מחוברים דרך תשתית הטלפון (ADSL), אני אישית לא ממליץ לכם לעזוב אם בעיות כאלה קורות במקרים רחוקים מסיבה פשוטה אחת- לא תמצאו ספק יותר אמין מבזק (זאת דעתו של אדם שהתנסה עם נטויז'ן ו012 ברק...) אם הבעייה תמשיך תוכלו להתקשר אליהם ולהתחיל לדרוש שהם יורידו את החיוב לחיוב על מהירות של 750 קילובייט, ברוב המקרים הם מוותרים ומביאים כלמני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אני לא יודע אם זה קשור, אבל פתאום ככה סתם העבירו אותי ל-3 מגה, כשאני אמור להיות מוגדר על 5 מגה.

אני גר ברמת גן לא בירושלים,אבל עדיין, מה זה שפתאום מעבירים אותי בלי הוראה שלי ל-3 מגה? ועכשיו אין שירות לקוחות עד מחר והאינטרט לא רק שזה לא החבילה שלי, זה גם בקושי זז, גלישה הורדות וכו'.. לא יכולים לשים איזה מישהו לשעת חירום בחג?

ביזיון.

לעוד מישהו זה קרה במקרה או שרק אני נדפקתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נו מה. עכשיו כל פעם שיש תקלה איזורית/בעיה של מישהו מול ספקית/תשתית נראה דיונים כאלו?

מפתיע אתכם שבחג, שכל עם ישראל בחופש וכל מי שרק יכול נמצא באינטרנט, גם אם זה רק לבדוק איך להגיע לצימר בצפון, לא יהיו עומסים ותקלות?

די, תבגרו ותגברו, יש תקלות ועומסים לכל חברת - זה לא ביג דיל, אף אחד לא דופק אותכם להנאתו.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...