מעוניין להתנדב במד"א - איך מתחילים את התהליך? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להתנדב במד"א - איך מתחילים את התהליך?

BedB0y

Recommended Posts

אני כרגע עובד במשרה מלאה, האם יש אפשרות להתנדב במד"א נגיד פעם בשבוע, או שיש מינימום מסוים של פעמים\משמרות שצריך להגיע?

הבנתי שצריך גם לעבור איזשהו קורס (?)

אשמח לדעת את כל הפרטים

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידע כללי, מדובר בקורס של 120 שעות בערך

אהמ כיבוי אש 30 שעות אהמ

מצטער אחי, לא עבד עלי P:

120 שעות זה מילא, אבל זה 120 שעות במשהו כמו שבועיים וצריך להתחייב ל2 משמרות בשבוע למשך שנה(אם אני זוכר נכון).

מה?! אין מצב לפרוש את זה לתשלומים?

ו2 בשבוע? אחד דווקא היה בא בטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להתקשר 101 בשביל זה בשום אופן!!! 101 הוא קו לשיחות חירום בלבד! תיכנסו ל144 ותחפשו את המספר של התחנה המתאימה לכם או תזיזו את עצמכם ותגיעו לתחנה עצמה בתקווה שהצוותים יהיו בתחנה ולא בנסיעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה קורס של 60 שעות אבל תכלס הוא הרבה יותר.

אני עשיתי את הקורס בחופש הגדול, הוא לקח לנו חודש ושבוע משהו כזה והוא היה מתוכנן לשבועים - שלוש.

הקורס עצמו מאוד מאוד מהנה. לפחות אצלי היו מדרכים ממש ממש טובים היינו צוחקים איתם הייה ממש כיף. יחד עם זאת יש לא מעט ללמוד.

היה לנו כל יום בוחן + 3 מבחנים שאם אתה לא עובר אותם ב70+ אתה עף(בעיקרון).

חברים שלי עשו קורס בחופש שוהא התפרס על 4-5 חודשים אבל בין 1-2 פגישות בשבוע שבקורס שלי זה היה 5-4 פעמיים בשבוע.

תמשע תחפש באינטרנט את המסר טלפון של התחנה שלך. תתקשר תשאל מתי הקורס הכי קרוב. אני חושב שגם אם תלך לאחראית מחויבות אישית היא תעזור לך.

בהצלחה!

מד"א - מדללי אכלוסין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה קורס של 60 שעות אבל תכלס הוא הרבה יותר.

אני עשיתי את הקורס בחופש הגדול, הוא לקח לנו חודש ושבוע משהו כזה והוא היה מתוכנן לשבועים - שלוש.

הקורס עצמו מאוד מאוד מהנה. לפחות אצלי היו מדרכים ממש ממש טובים היינו צוחקים איתם הייה ממש כיף. יחד עם זאת יש לא מעט ללמוד.

היה לנו כל יום בוחן + 3 מבחנים שאם אתה לא עובר אותם ב70+ אתה עף(בעיקרון).

חברים שלי עשו קורס בחופש שוהא התפרס על 4-5 חודשים אבל בין 1-2 פגישות בשבוע שבקורס שלי זה היה 5-4 פעמיים בשבוע.

תמשע תחפש באינטרנט את המסר טלפון של התחנה שלך. תתקשר תשאל מתי הקורס הכי קרוב. אני חושב שגם אם תלך לאחראית מחויבות אישית היא תעזור לך.

בהצלחה!

מד"א - מדללי אכלוסין.

תודה אחי אבל אני את התיכון מזמן סיימתי :lol: איזה מחויבות אישית...אני מדבר על הקורס שעושים החבר'ה של 18+, לא הצוציקים שלוקחים רואקוטן כדי שיעלמו להם החצ'קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך לתחנת מדא הקרובה לביתך, כנס ותשאל איפה האחראי מתנדבים של התחנה

אם הוא לא נמצא תבקש את המספר שלו..

דבר איתי /תקשר אליו והוא ינחה אותך בדיוק

אתה מוכן אולי להגיד מאיזה אזור אתה? אולי אני יוכל לעזור לך..

ח"ח על היוזמה..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...