אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז!

Invisible person

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איזה מעצבן זה שכאתה חוזר לבצפר מחופשת פסח ישנוני ורדום והמורה שלך עובדת עליך ואומרת לך -"איפה הייתה שלושה שבועות??? מה אתה חושב שאני מטומטמת?! לך למנהל מייד! בלי אישור ממנו אל תחזור!"... כבר אמרתי שכשאני ישנוני אני נימצא על AUTO PILOT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"

איזה מעצבן זה שכאתה חוזר לבצפר מחופשת פסח ישנוני ורדום והמורה שלך עובדת עליך ואומרת לך -"איפה הייתה שלושה שבועות??? מה אתה חושב שאני מטומטמת?! לך למנהל מייד! בלי אישור ממנו אל תחזור!"... כבר אמרתי שכשאני ישנוני אני נימצא על AUTO PILOT?

וואלה?

נשמע לי כמו משפט קלאסי מבית אורית טבק או חיה מיכאלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה הבחור היה כבר ללא מצב רוח... גמאני פעם התעצבני נורא מזה שהמסטיק לא רצה לצאת מהחבילה אז זרקתי את החבילה לעזזל וקיללתי אותה כיד המלך... אישה אחת שעברה ליד הסתכלה עלי במבט של" WTF?"......

גם פעם כשהייתי חורש על המולטי של COD4 (טוב לא ממש חורש... שעתים ביום) והיה לי כרטיס רשת מעפן שכל הזמן היה מתנתק אז ממש לפני הניצחון הוא התנתק ואני הזהרתי אותו בקול שאם הוא מתנתק עוד פעם אני זורק את הבן-ז*נה מהחלון, המאניאק לא הקשיב לי.... ואני מקיים הבטחות.

וואי הפוסט הכי מצחיק שראיתי בחיי,

כן גם לי יש כזה כרטיס והוא מוגבל בידיוק באותה רמה,

הת'ראד הכי חזק איי פעם!

מהפוסט הספציפי הזה התגלגלתי על הרצפה, נשבע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני ממש מתעצבן שכשאני חוזר הביתה מאוחר עם בחורה, אז אמא שלי שומעת ונעלבת ואח"כ היא לא נותנת לי לשכב איתה כי היא אומרת שאני שוכב עם אחרות.

אמא שלך יודעת שאתה רושם עליה דברים כאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני ממש מתעצבן שכשאני חוזר הביתה מאוחר עם בחורה, אז אמא שלי שומעת ונעלבת ואח"כ היא לא נותנת לי לשכב איתה כי היא אומרת שאני שוכב עם אחרות.

YOUR'E SICK :jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, עכשיו אני באמת ממש מתעצבן.

אני צופה מושבע של הDaily Show וThe Colbert Report, ובהיעדר comedy central בארץ, הייתי מוריד את הפרקים.

לפני כמות זמן שאני לא זוכר, עלה האתר החדש של הדיילי שואו, בו היה ניתן לראות כל פרק בתוכניות הנ"ל חצי יום אחרי השידור המקורי שלו - עם פרסומות(בדומה לsouth park).

לא היה מאושר ממני.

היום ראיתי כמה פרקים שפיספסתי בגלל הטירונות, ובערב(לפני שעתיים) שבאתי לראות פרק נוסף פתאום אני מקבל את ההודעה:

Sorry, Full Episodes of The Daily Show are not available in your area

עכשיו אני צריך לחזור להוריד את הפרקים, אז זה לא באמת בלתי נסבל, אבל זה מאוד מתסכל וממש מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...