אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז!

Invisible person

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

LOL, נראה לך שזה משהו רציני? אני שיגרתי גראד במטבח

כשאני הייתי בן עשר חזרתי מקניות עם אבא שלי והייתי אוהב מאוד לנער את הבקבוקים של הקולה, בלובי נקרעה לי השקית והיו די הרבה גזים (כי נפל הבקבוק), אחרי זה בדרך למרפסת שירות ניערתי אחד ממש חזק שלא ראו את הבועות אוויר בגזים, בטעות הפלתי את הבקבוק והוא נפל בשיפוע כזה על אחת הרגליים, היא נשברה והוא המריא מטר באוויר, התנגש בקיר ואז עף הפקק וכל הארונות במטבח+2 קירות+ השולחן היו מלאים בקולה, עד היום אבא שלי לא שוכח לי את זה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתחרפן לגמרי אז זה רק בגלל משחק מחשב כלשהו (בעיקר אלה בלי ה-quicksave). אני צועק, מקלל, בועט במחשב, וכבר קרה אינספור פעמים ששברתי עכברים, ג'וייסטיקים, מקלדות ופלאפונים מרוב עצבים על משחק.

עד לפני שנה גם הייתי מרביץ לעצמי עם אגרופים בראש עד שאני מקבל סחרחורת, דופק את הידים חזק בשולחן ומקבל שטפי דם פנימיים בידיים. מזל שנגמלתי מזה.

בקיצור, עדיף לא להיות לידי בזמן שאני משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתחרפן לגמרי אז זה רק בגלל משחק מחשב כלשהו (בעיקר אלה בלי ה-quicksave). אני צועק, מקלל, בועט במחשב, וכבר קרה אינספור פעמים ששברתי עכברים, ג'וייסטיקים, מקלדות ופלאפונים מרוב עצבים על משחק.

עד לפני שנה גם הייתי מרביץ לעצמי עם אגרופים בראש עד שאני מקבל סחרחורת, דופק את הידים חזק בשולחן ומקבל שטפי דם פנימיים בידיים. מזל שנגמלתי מזה.

בקיצור, עדיף לא להיות לידי בזמן שאני משחק.

וואו אתה אידיוט
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם כשסידרתי מצרכים במקרר, היתה קופסת קוטג' שלא מצאתי לא מקום, אז דחסתי אותה איפהשהו וסגרתי את הדלץ בלחץ, מיד שמעתי "קלאק", וכל הקוטג' התחיל לנזול (ויש גם את המים הלבנים האלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ביום שישי עזרתי לאמא שלי לנקות את הבית, שטפתי את הרצפה בכל החדרים חוץ מהאמבט והשירותים וכשרציתי ללכת להחליף את המים המלוכלכים החלקתי במזדרון וכל המים נישפכו :s07: הכפלתי לעצמי את העבודה, ובקשר לנושא הת'ארד- במקרים כאלא אני אומר "TVOU MAT"... (מי שרוסי יבין אותי :lol: זאת הדרך של הרוסים להוריד לחץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ביום שישי עזרתי לאמא שלי לנקות את הבית, שטפתי את הרצפה בכל החדרים חוץ מהאמבט והשירותים וכשרציתי ללכת להחליף את המים המלוכלכים החלקתי במזדרון וכל המים נישפכו :s07: הכפלתי לעצמי את העבודה, ובקשר לנושא הת'ארד- במקרים כאלא אני אומר "TVOU MAT"... (מי שרוסי יבין אותי :lol: זאת הדרך של הרוסים להוריד לחץ)

כמה שזה נכון! הביטוי הזה פשוט משחרר את העצבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

תתבייש! אין בשבילך פסטה השבוע!!

:lol:

ולנושא, סך הכל שוקו נשפך, לא הבנתי מה כזה מעצבן פה

שתי דקות, מטלית אחת וה"בעיה" נפתרת :xyxthumbs:

מה קורה שקורים לך דברים שאי אפשר לתקן בכזאת קלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

ולנושא, סך הכל שוקו נשפך, לא הבנתי מה כזה מעצבן פה

שתי דקות, מטלית אחת וה"בעיה" נפתרת :xyxthumbs:

מה קורה שקורים לך דברים שאי אפשר לתקן בכזאת קלות

כניראה הבחור היה כבר ללא מצב רוח... גמאני פעם התעצבני נורא מזה שהמסטיק לא רצה לצאת מהחבילה אז זרקתי את החבילה לעזזל וקיללתי אותה כיד המלך... אישה אחת שעברה ליד הסתכלה עלי במבט של" WTF?"......

גם פעם כשהייתי חורש על המולטי של COD4 (טוב לא ממש חורש... שעתים ביום) והיה לי כרטיס רשת מעפן שכל הזמן היה מתנתק אז ממש לפני הניצחון הוא התנתק ואני הזהרתי אותו בקול שאם הוא מתנתק עוד פעם אני זורק את הבן-ז*נה מהחלון, המאניאק לא הקשיב לי.... ואני מקיים הבטחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...