DELL 2209WA VS. SAMSUNG 2253BW - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2209WA VS. SAMSUNG 2253BW

pro.surfer

Recommended Posts

וואוו :yelclap:

מעולה הייתי בסניף נשר אתמול והמחיר היה 1790 שאלתי לגבי חברי האתר והוא אמר לי שאין כבר את המחיר הזה....

אני הולך לשם מחר כדי להזמין את המסך צריך להגיע משלוח באמצע שבוע הבא :)

מי זה היאיר הזה במידה ויהיו לי בעיות לקבל את המחיר ?

תודה מראש

טל.

אני הזמנתי למחשב של אחי דרך IQPC ב 1700 שקל. אחלה מחיר למי שגר באיזור הדרום .אני עובד באשדוד אז ככה שיותר נוח מאשר לרכוש בקבוצתית.

אגב אחלה מסך..שמיין וארץ בינו לבין ה-19 שיש לי של :o

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5055

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי למחשב של אחי דרך IQPC ב 1700 שקל. אחלה מחיר למי שגר באיזור הדרום .אני עובד באשדוד אז ככה שיותר נוח מאשר לרכוש בקבוצתית.

אגב אחלה מסך..שמיין וארץ בינו לבין ה-19 שיש לי של :o

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5055

ההבדל בין שתי הקניות, הוא בעיקר האחריות לפיקסל מת...

בסופו של דבר, אחרי האחריות על הפיקסל, שזה שבוע אחד בלבד, לא משנה איפה קונים את המסך, כי מקבלים אחריות במעבדות של , ולא של החנות.

לכן היתרון של הקנייה בפנדה במקרה הזה גדל עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין שתי הקניות, הוא בעיקר האחריות לפיקסל מת...

בסופו של דבר, אחרי האחריות על הפיקסל, שזה שבוע אחד בלבד, לא משנה איפה קונים את המסך, כי מקבלים אחריות במעבדות של , ולא של החנות.

לכן היתרון של הקנייה בפנדה במקרה הזה גדל עוד יותר.

לא הבנתי..האחריות של פנדה על פיקסל מת, היא מעל לשבוע ? אם כן אז זה יתרון , ואם לא אז לא הבנתי איפה הערך המוסך (למעט המחיר הזול יותר) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה נותנים לך אחריות של שבוע לגבי פיקסלים מתים כלומר יש לך שבוע לגלות עם קיים אצלך דבר כזה.

וב IQPC אתה לא מקבל אחריות על פיקסלים מתים.

בגדול הבנתי מהחברה של פנדה שמתוך איזה 200 מסכים שהם כבר מכרו (והם נחטפים כמו לחמניות) היו רק שתי מסכים עם בעיה של פיקסל מת.

עניין של מזל סך הכול הבדל של 50 שקל זה הכול כול אחד שיקנה איפה שנוח לו לדעתי 50 שקל שווים את הביטחון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה נותנים לך אחריות של שבוע לגבי פיקסלים מתים כלומר יש לך שבוע לגלות עם קיים אצלך דבר כזה.

וב IQPC אתה לא מקבל אחריות על פיקסלים מתים.

בגדול הבנתי מהחברה של פנדה שמתוך איזה 200 מסכים שהם כבר מכרו (והם נחטפים כמו לחמניות) היו רק שתי מסכים עם בעיה של פיקסל מת.

עניין של מזל סך הכול הבדל של 50 שקל זה הכול כול אחד שיקנה איפה שנוח לו לדעתי 50 שקל שווים את הביטחון הזה.

חנויות בכלל נותנות אחריות לפיקסלם מתים ? זה לא אמור להיות באחריות מול היבואן עצמו ולא החנות ממנה רוכשים ? ואיך ניתן לדעת מכמה פיקסלים אפשר להפעיל את האחריות ? הבנתי שיש מסכים שהם רק מעל 5 פיקסלים שרופים.

ובקשר למחיר..וודאי שכל אחד ירכוש היכן שנוח לא..אם הייתי גר בחיפה כמובן שלא הייתי רוכש ב-IQPC אם לדוגמא הם היו מוכרים ב-50 שקל פחות..אני אישית לפחות אוהב לרכוש ישירות מחנות שאני מגיע אליה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך 110 שנמכרו, היו 4 מסכים עם פיקסל מת, ו1 עם סטנד דפוק, כולם הוחלפו.

חנויות בכלל נותנות אחריות לפיקסלם מתים ? זה לא אמור להיות באחריות מול היבואן עצמו ולא החנות ממנה רוכשים ? ואיך ניתן לדעת מכמה פיקסלים אפשר להפעיל את האחריות ? הבנתי שיש מסכים שהם רק מעל 5 פיקסלים שרופים.

האחריות של הפיקסל המת, היא אחריות שפנדה נותנת במיוחד לרוכשים ממנה.

האחריות אחרי השבוע הראשון, היא מול מעבדת היבואן, שלפי CMS, מדובר על 3 פיקסלים מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך 110 שנמכרו, היו 4 מסכים עם פיקסל מת, ו1 עם סטנד דפוק, כולם הוחלפו.

האחריות של הפיקסל המת, היא אחריות שפנדה נותנת במיוחד לרוכשים ממנה.

האחריות אחרי השבוע הראשון, היא מול מעבדת היבואן, שלפי CMS, מדובר על 3 פיקסלים מתים.

יפה.. :xyxthumbs:..בהחלט אחלה אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך הפאנלים כבר לא רלוונטי. הפערים באיכות בין פאנל TN מודרני לפאנלים היותר איכותים הצטמצמו משמעותית בשנה - שנתיים האחרונות. אם E-IPS לא היה נכנס לשוק הייתי אומר רכוש TN איכותי ותחסוך איזה 2,000 שקלים. אבל עכשיו המשחק השתנה. אני אומר אם אתה לחוץ על מסך חדש קנה 2209WA. אם לא חכה ל E- של ושאר היצרניות הגדולות. המחיר יהיה יותר נמוך והאחריות יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך הפאנלים כבר לא רלוונטי. הפערים באיכות בין פאנל TN מודרני לפאנלים היותר איכותים הצטמצמו משמעותית בשנה - שנתיים האחרונות. אם E-IPS לא היה נכנס לשוק הייתי אומר רכוש TN איכותי ותחסוך איזה 2,000 שקלים. אבל עכשיו המשחק השתנה. אני אומר אם אתה לחוץ על מסך חדש קנה 2209WA. אם לא חכה ל E- של ושאר היצרניות הגדולות. המחיר יהיה יותר נמוך והאחריות יותר טובה.

ההבדלים בין הפאנלים עדיין רציניים, מה שכן השתנה זה הפרש המחירים.

זויות הצפייה של TN עדיין בעיתיות, במיוחד אם אתה מסתכל מזווית נמוכה יותר.

איכות התמונה וכמות הצבעים בTN נמוכה יותר.

וככל שהמסך גדול יותר, אז נושא הזוויות, וחוסר האחידות בתמונה משמעותי יותר.

כמובן שבהפרש המחירים הקודם, מי שלא מוכן להתעלם מהחסרונות של TN לא יקנה TN, אבל עדיין, TN לא השתפר ברמה שהוא מגיע לפאנלים איכותיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל השוואות לדוגמא:

IPS תוצרת HP, הדגם החדש LP2475

http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-hp-lp2475w-part7.html#Angle

TN מודרני תוצרת Liyama b2409

http://www.prad.de/en/monitore/review/2009/review-iiyama-prolite-b2409hds-part6.html#Viewing

תגלגל למטה.

אם לדעתך מדובר בשיפור שווה לשלם עבורו כמעט פי שלוש שיהיה לך לבריאות. ואת הנושא על דיוק צבעים כבר מצינו. בגדול רק איש מקצוע עם עין של נץ יבחין בהבדלים. כל השאר פסיכולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא הזוויות שמבחינתי הרבה יותר חשוב מכמות הצבעים, כן מהווה את השיקול הרציני פה.

כי אם אתה לא יכול לראות סרט בכיף מהמיטה שלך בלי לנסות לכוון את המסך בדיוק אליך, או אם המסך גדול מידי, ויש הפרשי צבעים בין החלקים השונים שלו, אז כל הדברים האלה כן פוגעים באנשים שאוהבים דברים שעובדים טוב.

מסך זה גם מוצר שנשאר להרבה מאוד שנים, אז אין סיבה לא לקנות מסך איכותי יותר במחיר גבוה יותר.

כמובן שעכשיו שהE- נכנס, הוא מומלץ יותר מהכל, אבל עדיין, אתה לא יכול להשוות בין TN לפאנלים האחרים, תנסה לעבוד מול האחרים ואז תבין את ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...