צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שכדאי לזלזל באנשים יותר מדי, בטח בכאלו שלא מכירים.

אם היה לך מישהו עם קביים שאומר שטירונות 02 קשה לו פיזית, היית אומר שזה שוק? (אגב, יש לי מישהו כזה בפלוגה).

מנטלית אני ממש לא סובל, כן - אני מתגעגע לאוכל טעים, לגיטרה, לחברים, לאקסית, למיטה נוחה, לשינה טובה - אבל לא קשה לי מנטלית.

מה כן - זה שינוי עצום מנטלית למישהו שהיה בחופש עד עכשיו והמשמעת הכי רצינית שהייתה דרושה ממנו הייתה להופיע בזמן לעבודה.

אני רואה בזה שינוי מרענן, מאתגר ומעניין - יש כאלו שרואים בזה כשמיטת הקרקע מתחת לרגליהם.

לבוא ולומר למישהו - טירונות 02 זה שוק, הכי קל בעולם, אתה לא תרגיש שזה חודש ויהיה לך נורא קל פיזית זו טעות שביסודה ההנחה שכולם אותו דבר - הנה - לי זה קל נורא מנטלית אבל פיזית טיפה קשה - בעוד שמיטה לידי יש בחור שפיזית יכול לרוץ לכל אורכה של מדינת בלי עצירות, אבל מנטלית קשה לו בלי החברה(girlfriend) והוא לא מצליח להסתדר עם משמעת.

הדבר הכי טוב שאפשר לעשות זה לומר מה אתה חווית ואיך חווית ואת התובנות שלך, זה לא אומר שהן יהיו תקפות לגבי האחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זלזלתי בך, אמרתי כבר שבמצב שלך אפשר להבין את זה, אבל בגדול טירונות 02 זה חד וחלק בדיחה,

מי שמנסה להעצים את זה הוא פשוט פדלאה מפונקת כפי שאמרתי קודם לכן - ואני מתכוון לאנשים בריאים.

והדוגמא שהבאת של הבחור שקשה לו ללא החברה ולא מצליח להסתדר עם משמעת רק מחזקת את הטענה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טירונות 07 גם יכולה להיות בדיחה אצל חלק מהיחידות..תלוי מה אתה עושה ואיפה.

לומר על טירונות 02 "בדיחה" זה לא נכון כי יש כאלה שגם הטירונות הזאת קשה להם מאוד וגם למי שאת זה עובר על מגבלותיו - כל הכבוד.

בהסתכלות לאחור לאחר מה שאני עברתי כמעט כל טירונות זה "בדיחה"... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מתלהב?

תנסה להשאיר לוחם קריה מעבר ל-5 והוא יתן לך משחק יותר טוב מכל הלוחמים של דובדבן, ירוץ לרכבת\ אוטובוס יותר מהר מגולנצ'יק וידחף ביותר נחישות מצנחן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שזה יהייה הוגן?

לחבר'ה מהקריה אין חוש הומור כשזה מגיע לשעות נוספות... וכדי להגיע הביתה בזמן הם ישאירו אנשים מאחור. אפילו לא יבזבזו זמן בלהרוג אותם כדי שלא יפלו לידי אויב בחיים...

הם פאקינג מטורפים... שמעתי שאפילו הספצנז הרוסי לוקח מהם סמינרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...