דבר שאני לא מבין בקשר לקנית חשבונות של משחקי-אונלין - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דבר שאני לא מבין בקשר לקנית חשבונות של משחקי-אונלין

STRENGTH

Recommended Posts

שמעתי מהרבה אנשים וגם ראיתי שיש אנשים שמוכרים נגיד את החשבון שלהם במשחקי- (בעיקר במשחקי MMORPG)

מעלים רמה גבוהה ואז מוכרים את זה בהרבה כסף!

אז אני שואל מה הקטע לקנות חשבון של משחק שלא עולה אפילו כסף.ראיתי אנשים שקונים חשבון של רמה גבוהה במשחק הרשת 2MOONS ב-60$

אני לא מבין את זה ???

למה שאנשים ירצו לקנות חשבון כזה אם המשחק לא עולה אפילו כסף וגם ההכי כיף במשחקים מהסוג הזה לבנות את השחקן לפי הבחירה שלך ואז להתפתח עם הזמן,ואז להשוואת את הבניה עם האחרים זה לא כל הקטע במשחקים האלה?

אז באמת למה הם עושים את זה? מה אני מפספס כאן? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכרתי מלפני הרבה זמן חשבון MUONLINE שהייתי בן 16 (זמנים טובים) ב120$

היה לי אביר רמה 300+ וסט אחד הטובים DRAGON אם אני לא טועה

ואני יסביר למה

להגיעה לרמה 300+ במשחק הזה זה מאוד קשה וארוך

והסט שהיה לי גם שווה הרבה יהלומים במשחק ככה שיש אנשים שמחפשים לקנות משתמשים(אנשים עצלנים) ולהיות חזקים כבר מהרגע שהתחילו לשחק.

גם מכרתי לפני כמה זמן משתמש בבSoldierFront מי שמכיר את המשחק היה לי שם שחקן עם הרבה מאוד נשקים וכסף בדרגת COLONEL אדום את זה מכרתי ב95$ וגם פה זה אותו סיפור כי להגיעה לדרגה הזאת זה מלא זמן ויחס ההריגות/מיתות היה ממש טוב ככה שהכל מוסיף לערך ואז שהוא משחק עם השחקן שלי ואנשים אחרים מסתכלים עליו חוששבים שהוא תותח לפי הנתונים ואז הוא תופס מעצמו ובגלל זה קונים האנשים משתמשים

והאנשים שמוכרים הם כאלה שכבר נמאס להם מהמשחק או שפשוט מצאו דרך להרוויח כסף

אתה משחק בלי לשלם כסף ואחרי כמה חודשים אתה מוכר ועושה כסף על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין את הסיבה שהם רוצים רמות גבוהות (כנראה שלא כולם יכולים להגיע לרמה גבוהה במשחקים האלה)

אבל זה עדיין לא מסביר את זה שהם מוותרים על כל הכיף של הבניה וההתחלה.

לפחות אצלי הכי כיף במשחק זה ההתחלה שאתה בוחר דרך ונצמד אליה ועושה בניה שאתה מחליט ובסוף רואה איך יצאה הבניה אם היא טובה ואז אתה משווה אם שחקנים אחרים בשביל הכיף.

אז מה הקטע פה לקנות שחקן רמה גבוהה ולהיות חזק אם זה אפילו לא הבניה שאתה בעצמך עשית? מוריד את כל הכיף..

למה לא פשוט לשחק במשחק אחר (שלא לוקח הרבה זמן להתפתח) או לשחק בשרת פרטי עם פי 1000 יותר נקודות ניסיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהם לא יכולים זה הם לא רוצים, משחקי MMO חינאמיים זה עוד שטויות, משחקים גדולים ותחרותיים כמו EQ2/EVE/WOW ודיאבלו 2 מדורג בזמנו דורשים אלפי שעות של השקעה..

מנקודת מבט של בן אדם שמרוויח משכורת נאה 18-24 אלף שקל ברוטו מה שיוצא שהוא מרוויח בין 112 ל150 שקל לשעה, מבחינתו הזמן שהוא מבזבז בשביל להגיע לרמה 80 בWOW + להשיג את הציוד הטוב ביותר במשחק שווה הרבה יותר מה-500-600 דולר שהוא יצתרך להשקיע בשביל לקנות חשבון.

וכמובן שיש ילדים עם גישה לדיינרס פלטינום של ההורים שלהם שפשוט רוצים את הטוב ביותר ויכולת הריכוז שלהם במשחק ממוצע לא באמת מאפשרת להם להגיע לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק MMO מוכרים... אני מכרתי לפראייר אחד חשבון SOLIDIER FRONT שהיה בטופ 10 (לא זוכר כבר איזה מקום) ב75$.

כן אבל חשבונות SF לא עולים הרבה

לדוגמה הייתי בין ה20 הראשונים שהגיעו לCOLONEL והמשתמש שלי היה אחד הטובים וגם ככה מכרתי רק ב95$

בזמן שבמשחקים כמו WOW נמכרים בהרבה יותר.

ועדיין עכשיו אני רואה שיש אנשים שמוכרים דרגות GENERAL ב100$

אב SF אתה עדיין משחק?

כי עכשיו יש לי משתמש חדש ויש מלא דברים שונים

נשקים מוזהבים ועוד מלא שינויים

אבל PSG-1 עדיין שולט :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק MMO מוכרים... אני מכרתי לפראייר אחד חשבון SOLIDIER FRONT שהיה בטופ 10 (לא זוכר כבר איזה מקום) ב75$.

כן אני יודע אבל אני חושב שאתם לא הבנתי מה שאלתי.

למה למכור חשבון של משחק שלא עולה אפילו כסף המשחק במחינם לא עולה כסף לשחק אז מה זה עוזר לקנות שחקן רמה גבוהה בלי שאתה בעצמך בנית אותו.

זה לא כמו שאתה נגיד קונה משחק כמו CRYSIS ומשלם בשביל המשחק שתוכל לשחק,לא תוכל לשחק אם לא תשלם.

אז במשחקי חינמים מה הקטע לקנות שחקן שאתה יכול לשחק בחינם! ויותר חשוב שזה כבר מוריד את כל הכיף של הבניה. אתה בונה את השחקן שלך ועושה את הבניה שאתה חושב שתיהיה טובה,אז מה הקטע לשחק על שחקן שאתה אפילו בעצמך לא עשית ועוד לשלם על זה כסף.

אתם לא חושבים שכל העניין במשחקים האלה זה לפתח את הדמות שלך לפי הבחירה שלכם ועם הזמן להתשדרג ולהתחזק עם הזמן לקנות נשקים לשפר סקילים להלחם במפלצות חלשות ואז עם הזמן אתה מתחזק ויכול להלחם במפלצות יותר חזקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס נקודה חשובה לגבי בני אדם - הם לא אוהבים להפסיד, אז אם אפשר הם ישלמו ת100$ בפעם אחת ויקבלו לוחם חזק מאשר ינסו להתחיל עם גיבור חלשלוש שמת כל שניה, זה כמו ציטים של GOD MOD במשחקי FPS או ציטים של UNLIMITED CASH במשחקי אסטרטגיה, אתה מתחיל מנקודה שאתה יודע שלא תפסיד.

אני לא מבין למה אתה מקדיש לזה יותר מדי מחשבה סתם, יש אנשים שמשלמים על דברים הרבה יותר גרועים מאשר זה.

בינינו, אם אני מציע לך גיבור רמה 100 או גיבור רמה 1 איזה תיקח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס נקודה חשובה לגבי בני אדם - הם לא אוהבים להפסיד, אז אם אפשר הם ישלמו ת100$ בפעם אחת ויקבלו לוחם חזק מאשר ינסו להתחיל עם גיבור חלשלוש שמת כל שניה, זה כמו ציטים של GOD MOD במשחקי FPS או ציטים של UNLIMITED CASH במשחקי אסטרטגיה, אתה מתחיל מנקודה שאתה יודע שלא תפסיד.

אני לא מבין למה אתה מקדיש לזה יותר מדי מחשבה סתם, יש אנשים שמשלמים על דברים הרבה יותר גרועים מאשר זה.

בינינו, אם אני מציע לך גיבור רמה 100 או גיבור רמה 1 איזה תיקח?

לא זה ולא זה אני יעדיף להכין שחקן משלי עם הבניה שלו והדרך שלי.

זה משחק נכון? משחק לא אמור להיות כיף? או שזה עוד משהו שאני מפספס

ואני מקדיש לזה הרבה זמן ומחשבה כמו שאתה אומר בגלל שאני לא מבין איך אנשים עושים ממכירת חשבונות כל כך הרבה כסף ובסה''כ זה רק שחקן ועל המשחק אתה לא צריל לשלם כלום אז אני לא מבין למה שאנשים ירצו לשלם כסף רק בשביל שיהיה להם שחקן רמה גבוהה.

אולי אני באמת לא מבין בני אדם אבל אני יודע שמשחקי- מחשב אמורים להיות בשביל הכיף ולא בשביל להשוויץ בפני אנשים אחרים אם יש לך שחקן רמה גבוהה (שבמקרה הוא לא שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שהפסד מוציא להם את כל הכיף מהמשחק. יש אנשים שלא רוצים לחרוש על המשחק ורוצים יותר סיכויים לנצח. יש אנשים שפשוט אין להם חיים והמטרה שלהם היא להגיע לטופ 5... יש אנשים שסתם יש להם הרבה כסף והם לא יודעים לאיזה חור לדחוף אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה ולא זה אני יעדיף להכין שחקן משלי עם הבניה שלו והדרך שלי.

זה משחק נכון? משחק לא אמור להיות כיף? או שזה עוד משהו שאני מפספס

ואני מקדיש לזה הרבה זמן ומחשבה כמו שאתה אומר בגלל שאני לא מבין איך אנשים עושים ממכירת חשבונות כל כך הרבה כסף ובסה''כ זה רק שחקן ועל המשחק אתה לא צריל לשלם כלום אז אני לא מבין למה שאנשים ירצו לשלם כסף רק בשביל שיהיה להם שחקן רמה גבוהה.

אולי אני באמת לא מבין בני אדם אבל אני יודע שמשחקי- מחשב אמורים להיות בשביל הכיף ולא בשביל להשוויץ בפני אנשים אחרים אם יש לך שחקן רמה גבוהה (שבמקרה הוא לא שלך)

אז למה לנהוג בלמבורגיני? למה נהוג בפרארי?

למה ערס שם לעצמו ניאון מתחת לאוטו?

פוזה...

יש גם ערסים וירטואליים...רוצים פוזה...ומוכנים לזרוק את הכסף כדי להתלהב שיש להם דמות חזקה.

או אולי אפילו בתור עסק...אתה קונה דמות..משפר אותה עוד קצת ומוכר בעוד יותר כסף...

זאת תעשייה שלמה שמגלגלת מיליונים.

בסין יש שמשחקים צורבים זהב וירטואלי במשחקים כמו WOW ומוכרים אותו בכסף אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זאת התשובה שחיכיתי לה באמת שלא ידעתי שקיימים אנשים כאלה שבשבילם זה כיף להתלהב מדמות משחק וירוטאלית.קצת מצחיק אני חושב :lol:

זה פשוט לא יאמן באמת ראיתי שבהרבה משחקים מוכרים באמת כסף של משחק בכסף אמיתי מה קורה לעולם הזה :o:silly::o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכרתי מלפני הרבה זמן חשבון MUONLINE שהייתי בן 16 (זמנים טובים) ב120$

היה לי אביר רמה 300+ וסט אחד הטובים DRAGON אם אני לא טועה

ואני יסביר למה

להגיעה לרמה 300+ במשחק הזה זה מאוד קשה וארוך

והסט שהיה לי גם שווה הרבה יהלומים במשחק ככה שיש אנשים שמחפשים לקנות משתמשים(אנשים עצלנים) ולהיות חזקים כבר מהרגע שהתחילו לשחק.

גם מכרתי לפני כמה זמן משתמש בבSoldierFront מי שמכיר את המשחק היה לי שם שחקן עם הרבה מאוד נשקים וכסף בדרגת COLONEL אדום את זה מכרתי ב95$ וגם פה זה אותו סיפור כי להגיעה לדרגה הזאת זה מלא זמן ויחס ההריגות/מיתות היה ממש טוב ככה שהכל מוסיף לערך ואז שהוא משחק עם השחקן שלי ואנשים אחרים מסתכלים עליו חוששבים שהוא תותח לפי הנתונים ואז הוא תופס מעצמו ובגלל זה קונים האנשים משתמשים

והאנשים שמוכרים הם כאלה שכבר נמאס להם מהמשחק או שפשוט מצאו דרך להרוויח כסף

אתה משחק בלי לשלם כסף ואחרי כמה חודשים אתה מוכר ועושה כסף על כלום.

הדגשתי משהו שמאוד צרם לי.

אתה עושה כסף על כלום?? על כלום??

אתה בזבזת במינימום של המינמום 200 שעות מהחיים שלך על כל אחת מהדמויות האלה.

200 שעות זה ממש לא כלום, זה המון.

למען האמת, זה נראה רווחי, אבל אם היית עובד ב-200 שעות האלה, אפילו על שכר מינמום, היית עושה הרבה יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...