המלצה למצלמת SLR מארה"ב תקציב עד 450 דולר. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמת SLR מארה"ב תקציב עד 450 דולר.

FARKASH7

Recommended Posts

ברשותנו כרגע מצלמה של Canon מדגם S3 שקנינו לפני פחות משנה.

אבי טס בקרוב לארה"ב וחשב לקנות שם מצלמה טובה יותר, וללכת לכיוון קצת יותר מקצועי.

אבי משתמש במצלמה מעט בעבודתו אך יותר בתור תחביב ויוצא לו לא פעם להגדיל את התמונות לגדלים גדולים.

כמו כן הוא אוהב לצלם בים בעיקר ציפורים.

חשבנו ללכת על מצלמת SLR, אך מכיוון שאנחנו לא ממש מחוברים לשוק, ולא ממש לשוק האמריקני אני מתייעץ איתכם.

התקציב הוא 450$ למצלמה+עדשה(שהבנתי שהיא החלק החשוב בכול הסיפור), דגם שמישהו המליץ לי עליו הוא הD40 של ניקון שראיתי שניתן להשיג ב270$ בערך ללא עדשה.

אני מחפש המלצה לגוף+עדשה(עדיף מצלמה עם סוללה נטענת), ואם אפשר לכלול בעניין גם תיק וכרטיס מצויין.

אם לדעתכם התקציב ממש לא מספק אשמח להסבר, זיכרו שאנחנו לא מתיימרים להיות מקצוענים בתחום והמצלמה הנוכחית היא S3 ככה שאנחנו מחפשים מוצר שייתן לנו שידרוג הולם ונראה לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלך נמוך מדי למצלמת DSLR.

אני מניח שאתה רוצה אפשרות לצלם בטווח של בין 18 ללפחות 150 (הטווח של ה-S3 בניחוש הוא משהו כמו 35-350)

כדי להגיע לזה אתה תצטרך או 2 עדשות או עדשה אחת עם טווח גדול יותר. שני המקרים יחד עם דוגמת D40 יעלה מעל 450 דולר.

וכל זה לפני שאמרנו שה-D40 דיי גרועה.. אני לא יודע אם בתקציב ככ נמוך יש מקום לחשוב על DSLR.

נ.ב. אם בכל זאת אתה מתעקש על DSLR ועדשה אחת - קח את ה-Pentax KM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שקיימת DSLR שתכנן בטווח המחיר הזה עם עדשה מספקת.. לא כל שכן משהו איכותי

אם אתה רוצה המלצה על קומפקטית זה כבר יהיה יותר סביר, אבל כדי שאפשר יהיה לעזור לך בזה אתה צריך לתת קצת יותר פרטים.

תנסה למלא את השאלון בתחילת הפורום כדי שנקבל קצת מידע על מה שאתה מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...