בחירת מארז FULL TOWER ב: 700 ש"ח. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מארז FULL TOWER ב: 700 ש"ח.

dennis14

Recommended Posts

נראה מארז מנצח למחיר הזה, במיוחד אופציית מגש הלוח הנשלף ששמים רק במארזי HIGH END ב - 1000 ש"ח וצפונה בד"כ (ולעיתים נדירות במארזים שעולים 800).

וגם עובי 1.2MM ומאלומיניום ומארז מרווח למדי ועמוק.

התלבטות קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אוהב מגשים נשלפים, אבל זה לא כזה אקוטי כי כמה פעמים כבר שולפים.

אבל כן, מאוד מעניין למחיר הזה. רואים שהם מנסים להשקיט אותו (מאוד דומה ל P182 , ברור מאיפה קיבלו את ההשראה לתכן), מצד שני אין גומיות לספק והבידוד לא משהו (לטוב ולרע). מעניין עד כמה הוא משכך ויברציות וכמה בבוטום ליין הוא שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין השקט לא ממש עקרוני מבחינתי (אבל בתור בונוס זה יכול להיות נחמד).

אז המועמדים בינתיים הם:

1. TAGAN CS-MONOLIZE

2. ENERMAX UBER CHAKRA

3. 3D MARS (ממש התרשמתי מהביקורת עליו ב - TECHREPORT, הוא היה ממש שקט שם ומבחינת אוורור לא נפל בהרבה כשהשוו אותו ל - SPEDO בביקורת על ה - TT).

4. XG EAGLE/SKYHAWK NIGHT HAWK

5. SILVERSTONE KUBLAI KL03.

כמו שציינתי בעיקר חשוב לי האוורור והמרחב הפנימי, כמו גם נוחות הרכבה (וסידור כבלים אם אפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TAGAN CS-MONOLIZE מגיע רק עם 2 המאווררים הגדולים (ניראה לי שזה מספיק) אם אפשרות להוסיף מאוורר מקדימה ומאחורה. הביקורות עליו טובות מאוד.

ENERMAX CHAKRA מארז טוב ואמרת שאין לך בעיה עם הגודל של הקירור.

GIGABYTE 3D MARS זול יחסית ולא מרשים כמו האחרים אבל לא חסר בו שום דבר.

SKYHAWK NIGHT HAWK הוא MID לא FULL (יחסית ל MID הוא מגודל מאוד אבל לא מספיק).

SILVERSTONE KUBLAI KL03 גם קיבל ביקורות טובות ואמרו דברים טובים על יכולות הקירור שלו.

לא הייתי קונה את ה SKYHAWK. אם אתה חושב על גדול בעתיד אז גם לא על ה ENERMAX. מהשלושה האחרים לא יודע מה להגיד לך, הייתי הולך על הזול אבל זה כי אני קמצן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שני מאווררי 120MM של AC שאני יכול להוסיף ל - TAGAN.

אז נראה לי שאני אוריד את ה - ENERMAX כי אין לו ממש יתרונות עליו לפי מה שאני רואה (מלבד מחיר זול יותר ב - 50 ש"ח).

הסילברסטון והסקייהוק שניהם סופר מידי..

והסקייהוק נראה לי טוב יותר.

ה - GB נחמד מאד אבל ראיתי שהוא לא מקרר את המעבד מספיק טוב אז הוא יורד מהפרק גם כן.

כרגע אני בודק אפשרות של לגייס עוד 150 ש"ח ואז כנראה אקח את ה - CM HAF 932 שעדיף על כל אלה, נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CM HAF 932 מארז מצויין אבל אני מצפה שבמארז כזה יקר יהיו פילטרים למאווררים. אם אתה קונה אותו תחשוב על פתרון יצירתי כי אם לא אתה כל שבוע צריך לפתוח את המחשב ולנקות אותו.

תבדוק שהמאווררים שיש לך מתאימים, ל AC יש הרבה מאווררים שניתן להשתמש בהם רק בחלק האחורי של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין השקט לא ממש עקרוני מבחינתי (אבל בתור בונוס זה יכול להיות נחמד).

אז המועמדים בינתיים הם:

1. TAGAN CS-MONOLIZE

2. ENERMAX UBER CHAKRA

3. 3D MARS (ממש התרשמתי מהביקורת עליו ב - TECHREPORT, הוא היה ממש שקט שם ומבחינת אוורור לא נפל בהרבה כשהשוו אותו ל - SPEDO בביקורת על ה - TT).

4. XG EAGLE/SKYHAWK NIGHT HAWK

5. SILVERSTONE KUBLAI KL03.

כמו שציינתי בעיקר חשוב לי האוורור והמרחב הפנימי, כמו גם נוחות הרכבה (וסידור כבלים אם אפשר).

ראיתי את ה-GB והוא מאוד איכותי, גדול, מרווח, דלת אלומיניום איכותית, מאוררים ונוחות הרכבה מעולה.

לגבי המחיר אם תציין ליד כל מה שבא בחשבון את המחיר אולי יהיה קל, אבל גם אני בדיעה שה-GB מנצח בגלל:

1.קירור איכותי

2.איכות בניה מרשימה.

3.פלסטיקה (היכן שיש) ברמה גבוהה

4.נוחות הרכבה וסידור כבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים הם:

510 ל - TAGAN.

470 ל - ENERMAX

480 ל - GB.

495 ל - NIGHT HAWK

550 לסילברסטון.

די התאכזבתי מביצועי הקירור של ה - GB בתחום המעבד, את שאר הרכיבים הוא קירר די טוב בביקורת של TECHREPORT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים הם:

510 ל - TAGAN.

470 ל - ENERMAX

480 ל - GB.

495 ל - NIGHT HAWK

550 לסילברסטון.

די התאכזבתי מביצועים הקירור של ה - GB בתחום המעבד, את שאר הרכיבים הוא קירר די טוב בביקורת של TECHREPORT.

לא מבין אותך טוטאלית

22000 הודעות בשלוש שנים ,

יכולת למצוא עבודה כמו מחלק עיתונים לפחות ולקנות מארז ב 20.000 ש"ח ועוד היה לך עודף

למעבד 965

במקום זה אין לך כסף לבורג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...