עזרה | בעיה עם המחשב במשחקים.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | בעיה עם המחשב במשחקים..

lexsus

Recommended Posts

שלום ! אני מבקש עזרה כי זה כבר נמעס לי כול משחק חדש היום כמעט שאני מפעיל על המחשב שלי אחרי כמה זמן של משחק המחשב פשוט עושה לעצמו ריסטרט ..

כמו undercove

empire-total war

ועוד הרבה נוספים אז ככה לא מזמן החלפתי את המערכת קירור למשהו מצוין ומאוורים שקטים מאד ועם מאוור למעבד חדש וכול משחק כמעט חדש שאני שם המחשב עושה לי ריסטרט אז לא יודע מה הבעיה ובדקתי מלפני איזה חודש וראיתי שהטמרפטורות של הכל בסדר אז חשבתי ולא יודע מה הבעיה טוב זה המפרט שלי אולי זה יעזור לך לשאר בערך איפה הבעיה (מחשב די ישן!אבל משופץץ!)

המפרט: פנטיום 4 3.2ghz

לוח אם של ישן

1gb ddr1

ספק כוח 350w

טיס מסך : HD2600PRO 512MB

(והוא מריץ לי משחקים חדשים כבדים ממש טוב! כמו קריסיס על הגדרות בינוניות חלק אבל אחרי זמן מה של משחק זה פשוט עושה ריסטרט!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתיי דבר כזה אחרי שניקתי את המחשב מאבק ובזה את כול החלקים הטמפרטורה ירדה אוטמטית בכמה 5 מעלות בכל אחד מהחלקים ! אני לא יודע איך מוצאים את המאוור ואני מפחד להרוס שמה משהו איך מוצאים את המאוור ראיתי בצדדים כאלה תופסנים אבל לא מצליח להגיע עליהם!

?..??

עריכה: לא הבנתי איך בודקים עם התוכנה הזאתי של הזיכרונות וגם שיחקתי עכשיו ב total war ושוב אחרי 10 דקות עשה לי ריסטרט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקוי אבק בהחלט יכול לגרום לכך,צריך ללחוץ על התופסנים בכדי שהם יצאו נועל שלהם,אבל אם אתה פוחד ולא יודע אתה עלול עוד לשבור משהו,הייתי מציע אם כך לקחת מחבר ולבדוק,אצלי פעם הספק היה לא תקין והוא היה עושה כאלה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין מצב שזה יכול להיות הזיכרון כי זה קורה לי רק במשחקים כבדים! כמו קריסיס ו total war undercover

אבל בשמחקים פחות כבדים זה לא קורה לי למשל כמו whhel man pes2009 nba וכו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים כבדים מאמצים את המחשב,אצלי בפאר קרי הוא כול הזמן היה עושה ריסט בקטע מסוים,כי כניראה אז היה עומס והספק לא החזיק מעמד.

אני מציע תתחיל לשלול אפשרויות,קח ספק מחבר ותבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...