CoolerMaster CM690, מה דעתכם? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CoolerMaster CM690, מה דעתכם?

dekken

Recommended Posts

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=RC-690&Cat2Cat1ID=6&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

טוב אז כיוון שהמארז שיש לי כרגע(THERMALTAKE SOPRANO) מממממממממממממששששששששששש גרוע בשביל לסדר את הכבלים...לא נוח ואין מקום לזוז.

אני מחפש מארז לא יקר, שיהיה קל לסדר את הכבלים, ושהדלתות יהיו בלי וכל מיני דברים כאלה, כי אני מעוניין לעשות מודינג בעצמי

לפי מה שקראתי בכמה פורומים אומרים שCM690 הוא אחד מהמארזים היותר נוחים בשביל CABLE MANAGMENT

מה דעתכם? האם יש משהו במחיר של 300-400שקל שמהווה תחרות למארז הזה?

מצידי שיהיה איזה מארז מגושם שיראה הכי מגעיל בארץ

העיקר מלא מקום לזוז, נוח לסידור הכבלים מאחורי הלוח-אם, בלי ושטויות פשוט נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה מה אתה אומר :)

מה שמעניין אותי זה האם יש הרבה מקום מאחורי הלוח-אם?

תוכל בבקשה אולי לקחת איזה תמונה או שתיים? אחת מבפנים ואחת מאחורה?

אם לא אז לא נורא

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי היום את המחשב החדש שלי עם המארז הזה ואני חייב לציין שאני מאוד מורשם מהיכולות הגמישות של ניהול וסידור הכבלים בו.

דרך אגב גם הקודם שלי היה סופרנו.

ראשית תתחדש !

ואשמח אם תוכל לעדכן איך הוא מבחינת רעש המאווררים (אם יש לו בכלל יותר מאחד אחורי) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק מקום כדי להביר את הכבלים של ספק הכח מאחורה.

אני העברתי את הכבלים של 8 ו12 פין.

כמוכן גם המגירות של הדיסקים הקשיחים והכוננים האופטיים מאוד נוחים רק שהפתיחה של הפאנל הקדמי קצת מפחידה כי אתה מרגיש אתה "שובר משהו" עד שזה נפתח :P

אם יש כרטיס מסך ארוך ניתן לפרק (מוברג החוצה) את אחד הפלסטיקים שתופסים את הכבלים וזה עדיין נראה טוב.

המאוורר האחורי דווקא לא רועש בכלל.

לא יצא לי עדיין לעבוד איתו ואני לא בבית אבל אם זה ממש מעניין אותכם יש איזה מיליון פתמונות מביקורות שונות ברשת עליו שמציגות אותו מכל זווית אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המארז כולו אלא המאוורר בדלת. יש כבר דיון על זה וטוענים שזה משהו בהברגה בין המאוורר לדלת.

התקנתי את המארז בלי המאוורר בדלת, הוא עדיין מאוד רעשן :bash:....אני שוקל להחליף את המאווררים שלו למשהו שקט יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המארז בלי המאוורר בדלת, הוא עדיין מאוד רעשן :bash:....אני שוקל להחליף את המאווררים שלו למשהו שקט יותר

איפה התקנת את המאורר השלישי?

תבינו, המארז עושה רעש מציק כשמאורר כלשהו מותקן בצורה של Intake על משושים.

רשת משושים יש בדלת צד, למעלה ומאחורה.

מסקנה: מאוררים עליונים (X2) + מאוררים צדדיים (X2) + מאורר אחורי (X1) מתקינים רק בצורת Exhaust.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...