V9....עדיף? המחיר משתלם? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

V9....עדיף? המחיר משתלם?

Bengo5

Recommended Posts

המארז הזה מתאים לגיימרים? הוא מאוורר? קר?

והמחיר שווה או שאני יכול להשיג משהו יותר טוב עם חריגה קטנה

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?S=1308&ID=1819#Tab1

זה עושה לי בעיה עם הלינק.. המחיר הוא 385 ש"ח... עם חריגה קלה אני אוכל להשיג משהו יותר טוב? או משהו יותר טוב במחיר הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי הולך על הCM690... כאחד שהרכיב את שניהם אני יכול להגיד לך שהV9 חוץ מלהיות מצועצע ויפה(והוא באמת יפה) מבחינת איכות חומרים ובניה הוא על הפנים... כל הBACKPANEL שלו עשוי מאלומיניום זול שמתעקם בקלות והSCREW LESS שתופס את הכרטיסים ומקבע אותם פשוט זוועה(עד כדי כך שפשוט ויתרתי עליו ושמתי ברגים במקום), כמו גם הקיבוע של ההארדיסקים והכונני 5.25... הוא מתיימר להיות כמו זה שיש בCM690 אבל מבחינת החוזק של הקיבוע הוא פשוט עלוב ואפילו אין אפשרות לשים ברגים ככה שזה ממש גרוע.. במידה והמחשב יזוז בזמן שהוא דלוק צפה לתזוזה קלה של ההארדיסק בתוך המארז.

בכל מקרה... תחשוב אם לקחת מארז יפה... או מארז גם יפה וגם איכותי(גם לדעתי הCM יותר יפה אבל זה כבר עניין של טעם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים (או בעצם הדבר היחיד) שמפריע לי בCM690 זה החוסר בחלון צד. זה החיסרון היחיד שלו כנגד ה-V9

לדעתי, הוספת חלון (בהזמנה) "תתקן" את הבעייה במידה וזה מפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הCM690... כאחד שהרכיב את שניהם אני יכול להגיד לך שהV9 חוץ מלהיות מצועצע ויפה(והוא באמת יפה) מבחינת איכות חומרים ובניה הוא על הפנים... כל הBACKPANEL שלו עשוי מאלומיניום זול שמתעקם בקלות והSCREW LESS שתופס את הכרטיסים ומקבע אותם פשוט זוועה(עד כדי כך שפשוט ויתרתי עליו ושמתי ברגים במקום), כמו גם הקיבוע של ההארדיסקים והכונני 5.25... הוא מתיימר להיות כמו זה שיש בCM690 אבל מבחינת החוזק של הקיבוע הוא פשוט עלוב ואפילו אין אפשרות לשים ברגים ככה שזה ממש גרוע.. במידה והמחשב יזוז בזמן שהוא דלוק צפה לתזוזה קלה של ההארדיסק בתוך המארז.

בכל מקרה... תחשוב אם לקחת מארז יפה... או מארז גם יפה וגם איכותי(גם לדעתי הCM יותר יפה אבל זה כבר עניין של טעם)

:xyxthumbs:מחזק!! ה-V9 חרא של מארז בלשון עדינה..פלסטיקה על הפנים, פשוט וזול, אינו שווה את הכסף שלו.

לדעתי כישלון של TT לנסות ולהוציא מארז "איכותי" לשוק.

ה-690 לא רואה מבחינת איכות ופלסטיקה, סידור כבלים וארגונומיה הרבה , לא נכנס כרגע למחיר, אבל בטווחי המחירים האלו אני חושב שזה מארז מנצח.

עוד מארז איכותי הוא הפניקס של אנרמקס שגם מאוד איכותי אבל לא יודע מה מחירו בהשוואה ל-690.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...