בקשה המלצה לספק + מארז עד 700 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה המלצה לספק + מארז עד 700 ש"ח

Tal-T

Recommended Posts

אני צריך מארז + ספק MID TOWER

השקט חשוב אבל לא מאוד.. האיוורור יותר חשוב.

הספק עדיף שיהיה מודולרי (חשבתי על 400W) ושיספיק למערכת E5200 , 3GB RAM וכרטיס מסך כרגע 9500GT אבל בעתיד ישודרג לHD4830 או משהו יותר חזק אז שיספיק לטווח הרחוק.

אני מאוד רוצה שיהיה במארז חלון צד ושייראה יפה, אבל אם זה מארז בלי חלון כמו הCM690 שהוא עדיין יפה אז אולי אני אתפשר.

אני אישית אהבתי את הM5 של TT וספק חשבתי על Seasonic / 400W אבל הבעיה שקורסייר אין בFOXPC אבל בסקייפיסי וM5 אין בסקייפיסי ויש בFOXPC .

אז תנו המלצה למשהו טוב, מאוורר, יפה ולספק עמיד, עדיף מודולרי וכמה שיותר שקט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4239

+

CM 590

מארז זה יותר טעם אישי שלך אני אישית אוהב את העיצוב הסולידי ולא מצועצעים עם אורות וכל החנטריש הזה

משום מה הCM REAL POWER 460W המחיר ממש עלה בFOXPC ביותר מ120 ש'ח עד לא מזמן היה הספק הכי טוב בטווח מחירים האלה כרגע כבר לא לצערי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום עדפות לANTEC 300 הוא מארז דיי עלוב אפילו אפשר להגיד ולא מצדיק את השם בכלל

הM12 זה לא ספק שהייתי מתרגש ממנו כל כך נכן שהוא מודולורי אבל הוא כמו כל ספק 400W עם 29A(נכון שהוא יותר איכותי מ''פשוטים יותר כמו הET'')

עדיף לך לוותר עליו ולקחת את הPCP

הCM590 גם דיי שקט אין איתו בעיה בכלל של רעש

שני מאוררים על 17DBA זה לא משהו שיפריע לך בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום עדפות לANTEC 300 הוא מארז דיי עלוב אפילו אפשר להגיד ולא מצדיק את השם בכלל

קשקוש.

ה - M12 באמת לא ספק מדהים אבל זה המודולרי ההכי זול מלבד ה - LIBERTY 400W של אנרמקס.

אין לו צורך בספק חזק כמו ה - PCP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...