תמליצו על איזה ראוטר או ACCESS POINT אני אקנה ! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמליצו על איזה ראוטר או ACCESS POINT אני אקנה !

alex15

Recommended Posts

תראו יש מספר חיובים שהראוטר או האקסס פוינט חייב לעמוד בהם .

1)מתחבר חוטי למחשב חוטי ולשאר אלחוטי שיהיה בכמה בכמה מחשבים ולא רק באח ד "אחד חוטי והשאר אלחוטי/אם אפשר יותר בחוטי ובאלחוטי גם אפשר ."

2)שיעמוד בקליטה טובה מהראוטר שיש בו "לא מתכוון לחבר בחוטי את הראוטר שיש בו לבין הראוטר שאקנה /או האקסס פוינט"

3)שלא כל פעם יתקע לי .

4)שלא יהיה יקר מדי "תקציב עד 400"

5)חודר קירת .

6)שיהיה בעל אנטנה חזקה במיוחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סליחה על ההקפצה"

אני חיייב לפרט יותר כדי שתבינו

יש לי בית 4 מפלסים ויש לי מודם של בזק וראוטר של D-LINK DI-524 ויש לי שני מחשבים מחשב ראשון שהוא שלי והוא במפלס השני וגם הראוטר

וגם מחשב שהוא מחובר אלחוטית לאינטרנט ועושה בעיות שהוא במפלס השלישי

וגם יש במפלס הראשון יש ACCESS POINT שמתחבר ל DREAM BOX ויש ..

אבל הבעיה היא שהבמחשב השני במפלס השלישי יש מחשב שעושה הרבה בעיות שמחובר אלחוטית .

אני רוצה לקנות עו 2 מחשבי נייד כבר הזמנתי ואני מזמין PS3 אז אני צריך בכל הבית גלישה טובה ..

אז אני חשבתי להביא עוד ראוטר מה שיתן לי עוד טווח בשביל הקליטה בשביל לקלוט אותו באלחוטי או ACCESS POINT שתומך בהתפשטות האינטרנט או איך לקרוא לזה שיהיה בכל הבית ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוא שלמטהשמחובר חוטית "DREAMBOX" שמחובר אלחוטית ושהוא במפלס למטה הוא כ 20 מטר למטה כי הוא במפלס הראשון

ו במפלס השני יש מחשב שמחובר אלחוטית אבל לזה אין בעיות .

ו במפלס השלישי יש לי מחשב שמחובר אלחוטית ועושה המון בעיות "ניתוקי אינטרנט" .

וגם במפלס הראשון יהיו שני נידיים שכבר הזמנתי .

ופליסטישין PS3 שיהיה במפלס הראשון או במפלס השני .אז אני זקוק למשהו חזק .

יש לי כבר את הראוטר D-LINK DI-524 אבל זה לא זה ...אני צריך משהו חזק יותר או ש מההראוטר D-LINK DI-524 להביא עוד ראוטר שיהיה שיעשה קישור ויתן הלאה ליותר מחשבים

אז המרחק הוא כ 30 מטר - 40 מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה טווח הם נותנים .

האם הם בתקן " N "

תשמע עכשיואין לי במחשב במפלס השלישי כרטיס רשת יש לי LEVEL ONE שקולט 50% מהD-LINK DI-524 והמרחק הוא כ13 מטר מי האשם ?

הראוטר או הUSB ?

ותמיד הUSB הזה עושה המון בעיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על" הדאבל פוסט"

נגיד שאני לא רוצה לקנות רוטר חדש אני רוצה לD-LINK DI-524 אנטנה שתגביר את עוצמת השידור מה האנטה המומלצת ?

כמה DBI צריך בשביל 30-40 מטר ?

האם כדאי להחליפ אנטנה ?

באיזו אנטנה ?

והם ממומלצ להחליפ אנטנה לראוטר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...