מדוע ישנם מספר מחירים לאותו כרטיס מסך/מחפש כרטיס מסך עד 2000 שקל למשחקים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע ישנם מספר מחירים לאותו כרטיס מסך/מחפש כרטיס מסך עד 2000 שקל למשחקים

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

התחלתי להתעניין ברכישת כרטיס מסך ושמתי לב שלכרטיס שהמליצו לי למשחקים ואוברקלוק (GTX260) יש כמה מחירים, נע מאיזור 950 ש"ח לאיזור 1600 ש"ח.

מה שאני לא מבין זה, אם אותו כרטיס נמכר בכמה מחירים למה לי לא ללכת על הכרטיס הזול ביותר וזהו?

זה הדגם המלא שהומלץ לי:

LEADTEK PCI-EX 2.0 WINFAST GEFORCE GTX260 EXTREME + 896MB GDDR3 - RETAIL

1561 ש"ח.

יש לכם המלצה לכרטיס מסך אחר או שלהישאר עם זה וזהו? אני לא קונה את הכרטיס בארץ, כך שאוכל להשיג אותו במחיר מוזל יותר אז אם יש לכם הצעות לכרטיס טוב יותר מבחינת ביצועים למשחקים כבדים ואוברקלוק עד כמה שאפשר לתקציב של עד 2000 שקל אפילו אני אשמח, רק של NVIDIA.

מעבד:

INTEL i7 S1366 2.67GHz 920 - BOX ¤1584

לוח אם:

ASUS P5Q DELUXE ¤1100

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX 2.0 WINFAST GEFORCE GTX260 EXTREME + 896MB GDDR3 - RETAIL ¤1561

דיסק קשיח:

WD 1TB 32MB SATA2 7200 RPM - WD10EADS ¤592

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) 800 CL4-4-4-12 - F2-6400CL4D-4GBPK ¤296

ספק כוח:

ENERMAX PRO82+ 525W ¤540

מחיר סופי: ¤5673

נכון לכרגע אני משחק ברזולוציה של 1280x1024 ואולי בעתיד אשדרג את גודל המסך, מעוניין מאוד לשחק על הגדרות הגרפיקה ב-Very High.

אני מחפש כרטיס מסך גם לאוברקלוק וכמובן ביצועי FPS כמה שיותר גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לא ממליץ לך לקנות גרסא של 260GTX במחיר של 1500 אפשר למצוא כרטיסים יותר טובים למרות שאתה קונה מחו"ל

ובקשר למחירים

קודם כל חנויות יותר זולות ויותר יקרות

חברות יותר זולות יותר יקרות יותר אמינות פחות אמינות

קירורים

כרטיסים מומהרים (אוברקלוק)

וספציפית ל260GTX יש את הגרסא של ה192ליבות שהיא פחות טובה ויש את הגרסא של ה216 ליבות שהיא מין הסתם יותר טובה

בדרך כלל אם יש 216 אז מציינים בשם של הכרטיס ואם יש 192 אז לא

וזה עושה הבדל מחירים גדול (192 ו216)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על איזה כרטיס מסך טוב יותר אתה ממליץ ושל איזו חברה (כלומר BFG כ'ו)?

באותה חנות ראיתי את אותו כרטיס מסך רק בכמה מחירים שונים, ואיך אפשר לדעת אם הכרטיס כבר מגיע עם אוברקלוק? סוג קירור?

מה הבדל המחירים בין ה-216 ליבות לבין ה-192?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש כרטיס מסך עד 2000 שקל ולא 1200.

לגבי עניין לוח האם אני חושב שאתה צודק! תודה שהסבת את תשומת ליבי:

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=esOE5RDJVEmQI86w

אם ככה צריך גם לתכנן רכישה ללוח אם אחר, כדאי להמשיך לשאול כאן או לפתוח נושא חדש כבר בפורום לוחות אם ומעבדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה בערך התקציב שאני רוצה להשקיע לכרטיס מסך, הרכישה תתבצע מהונג קונג (מישהו שנמצא שם רוכש בשבילי את המוצרים) המחירים אמורים להיות שם זולים יותר נכון? לפחות ככה זה היה עם הכרטיס מסך שרכשתי ב-1100 שקל בערך לעומת 1600 פה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לקנות משהו פה בארץ עם אחריות וללא שום כאבי ראש ב1000 ש"ח, מאשר משהו מהונג-קונג שלך תדע מה יהיה איתו ?

כשההפרש במחיר גם ככה לא יהיה כזה גדול לדעתי, גם אם זה יהיה 285GTX, שבכלל לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, אין שום טעם בלקנות כזה כרטיס, הוא לא יתן לך כלום מעבר למה שכל כרטיס שנמכר בארץ ב1100-1200 ש"ח ,אפילו ב1000 אתה יכול כבר לרכוש 260 עם 216SP ,לא חבל על הכסף<?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כן נכון, באמת הם לא מתאימים, אז כמו ששאלתי קודם יש המלצה ללוח אם טוב שיתאים למעבד הזה ולאוברקלוק בעיקר?

לא עדיף לקנות משהו פה בארץ עם אחריות וללא שום כאבי ראש ב1000 ש"ח, מאשר משהו מהונג-קונג שלך תדע מה יהיה איתו ?

כשההפרש במחיר גם ככה לא יהיה כזה גדול לדעתי, גם אם זה יהיה 285GTX, שבכלל לא משתלם.

בשבילי לא, החלקים נרכשים כולם ממקומות מסודרים ולא מסוחרים ברחוב כך שגבי התקינות שלהם אני פחות מודאג (גם ביקשתי שיבדקו אותם שם).

כל החלקים בארץ יוצאים 5670 שקל ושם (קיבלתי שיחה ממי שנמצא שם כרגע) יוצא 3530 שקל (!) אז בשביל ההפרש הזה שווה לי לקחת את הסיכון לכאב ראש.

תבין, אין שום טעם בלקנות כזה כרטיס, הוא לא יתן לך כלום מעבר למה שכל כרטיס שנמכר בארץ ב1100-1200 ש"ח ,אפילו ב1000 אתה יכול כבר לרכוש 260 עם 216SP ,לא חבל על הכסף<?

אבל כששם המחירים משמעותית יותר זולים לא חבל לי על הכסף כל כך :)

אז רק אם אפשר לעשות לי סדר בבלאגן, איזה כרטיס יהיה הטוב ביותר למשחקים כבדים ואוברקלוק עד 2000 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...